Zavrieť

Porady

Finanční poradcovia z OVB

Dobrý deň, máte niekto skúsenosti (pozitívne či negatívne) s finančnými poradcami z OVB a finančnými poradcami vôbec? Viem, že finančné poradenstvo dnes ponúkajú aj banky, ale nedávno mi poskytla známa možnosť poradenstva cez OVB. Chcela odo mňa prefotiť všetky zmluvy našej domácnosti, ktoré sa týkajú financií, poistenia domácnosti a členov rodiny, úverov, teda celý finančný tok. Dali sme jej to, ale mám obavy, či to nejakým spôsobom nemôže byť zneužité. Predsa sú tam naše osobné údaje a pod. Na základe týchto podkladov nám má vypracovať analýzu našej domácnosti ako finančne hospodárime, kde by sa dalo ešte ušetriť a kde peniaze lepšie zúročiť. Tento týždeň s ňou budem mať stretnutie tak som zvedavá, čo nám povie, ale stále som na vážkach, aby sa z toho nevykľulo niečo iné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Finanční poradci OVB dostali pětimilionovou pokutu. Za klamání klientů:
http://ekonomika.idnes.cz/financni-p..._ekonomika_nio
0 0
Hana Rosová Hana Rosová

Hana Rosová je offline (nepripojený) Hana Rosová

Topforex, etrade.eu prevádzky bez licencie a krádeže peňazí

Pre nich lož neznamená nič - dnes rozprávajú niečo, zajtra pravý opak, s manažérmi sú stale v rozpore.
1 0
Hana Rosová Hana Rosová

Hana Rosová je offline (nepripojený) Hana Rosová

Toto je práca pre tvrdé ľudí s veľmi odolným nervovým systémom
1 0
Jakub Diviš Jakub Diviš

Jakub Diviš je offline (nepripojený) Jakub Diviš

Etrader.eu a top forex makléri podvodníci

Vzhľadom k skutočnosti, že bývalý manager je negramotním blbcom, ktorý vôbec nerozumie investíciám ani obchodom, nehovorme o vedenie tímu !!! On ani nevie čo znamená forex a ako viest rokovania, a predsa má nároky, že ma bude školiť!
0 0
Jakub Diviš Jakub Diviš

Jakub Diviš je offline (nepripojený) Jakub Diviš

Hnusní zlodeja, zložil som 20 000 a tie zmizli za 13 dní, nikto nič nezarobí s nimi, len kradnú a utekajú.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať