Zavrieť

Porady

ľavá strana tváre

Dosť nepríjemne ma poslené týždne bolí ľavá strana tváre. Bolesť sa prejavuje tak "tiahlo"cez líce až popod sánku k ľavému uchu. Túto tiahlu bolesť občas vystrieda prudké šklbutie , alebo až štípanie v oblasti spodnej sánky, resp. uzlín. Pred niekoľkými rokmi som sa cítila podobne a navštívila som odborníkov-lekárov, ktorí postupne vylučovali zuby, krčné problémy i neurologické problémy. Len tak "asíkali", že to bude asi kĺb sánky, alebo asi z chrbtice, alebo asi... Zaujímavé je to, že večer beriem 1tbl.Voltarénu, lebo ma bolí i ľavá päta a ten Voltarén bolesť v päte utlmí a v líci nie. Zomriem zdravá ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaruj je offline (nepripojený) jaruj

    starnem ale zatial nevadi jaruj

    Tomu poslednemu sa da zabranit. Rychlo zacni pit a fajcit a to nebmedzene.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Ja som to skôr typovala k nervu, ale možno by nebolo zlé skúsiť ešte vyšetrenie u ORL ušno-nosno- krčného.
    Najhoršie pre lekárov je to, že stav je asi u teba len krátkodobý, nie je to tak, že ťa to bolí napr. 2 dni stále...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.