Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lubicaha lubicaha

lubicaha je offline (nepripojený) lubicaha

rada sa smejem a mam rada ludi ...viac
My sme boli minuly rok v Biograde na Moru a vrelo odporučam.Bolo tam super
0 0
Sharon Sharon

Sharon je offline (nepripojený) Sharon

Celkom obyčajná baba s hlavou v oblakoch, ale s nohami na zemi... ...viac
Tak už máme zaplatený preddavok na dovolenku, rozhodli sme sa pre Biograd na moru cez chorvátsku cestovku. Potom napíšem ako bolo.
0 0
Alena19 Alena19

Alena19 je offline (nepripojený) Alena19

Odporúčam rozhodne Primošten!!!
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
lubicaha Pozri príspevok
My sme boli minuly rok v Biograde na Moru a vrelo odporučam.Bolo tam super
Tiež máme toho roku zaplatený Biograd na Moru tak dufam že bude fajn.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Velmi tazka odpoved...co takto napriklad poloostrov Peljesac, Orebic...panenska priroda, prenadherne more...absolutny klud a priliv pozitivnej energie..nadhera. Takych miest je vsak v Chorvatsku nekonecne vela. Moja rada znie, kazdy rok ist dakde inde, vsade budete spokojni.
Chorvátsko - Mokalo, 25. 6. - 4. 7. 2007 145.jpg  
Chorvátsko - Mokalo, 25. 6. - 4. 7. 2007 162.jpg  
Chorvátsko - Mokalo, 25. 6. - 4. 7. 2007 178.jpg  
Chorvátsko - Mokalo, 25. 6. - 4. 7. 2007 214.jpg  
Chorvátsko - Mokalo, 25. 6. - 4. 7. 2007 266.jpg  

1/1
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Alebo, Turanj (Biograd na Moru)...?
portaly 035.jpg  
portaly 048.jpg  
portaly 056.jpg  
portaly 058.jpg  
portaly 069.jpg  

portaly 112.jpg  
portaly 128.jpg  
portaly 129.jpg  
portaly 136.jpg  
1/1
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

My sa tento rok chystáme do Živogošče, nemá niekto nejaké fotky? Aká je tam pláž?
0 0
martakremnica martakremnica

martakremnica je offline (nepripojený) martakremnica

mareko Pozri príspevok
Velmi tazka odpoved...co takto napriklad poloostrov Peljesac, Orebic...panenska priroda, prenadherne more...absolutny klud a priliv pozitivnej energie..nadhera. Takych miest je vsak v Chorvatsku nekonecne vela. Moja rada znie, kazdy rok ist dakde inde, vsade budete spokojni.
Suhlasim s marekom,Peljesac,Orebic ...nadhera
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Inspirácie-Chorvátsko.
0 0
Ivula Ivula

Ivula je offline (nepripojený) Ivula

V okolí Vodíc a Šibeniku je dosť pamiatok a taký Národný park Krka je tiež pekný. Z tých mestečiek, ktoré spomínate rozhodne Primošten. Na ostrove je nuda. Minulý rok sme boli v Podgore, tiež prekrásne, ale radili nám malinké mestečko .. dedinka Brela, ževraj je to srdce Makarskej riviéry a sú tam najkrajšie pláže. Tento rok ideme tam, tak dám vedieť ...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Ivula Pozri príspevok
V okolí Vodíc a Šibeniku je dosť pamiatok a taký Národný park Krka je tiež pekný. Z tých mestečiek, ktoré spomínate rozhodne Primošten. Na ostrove je nuda. Minulý rok sme boli v Podgore, tiež prekrásne, ale radili nám malinké mestečko .. dedinka Brela, ževraj je to srdce Makarskej riviéry a sú tam najkrajšie pláže. Tento rok ideme tam, tak dám vedieť ...
Brelu, ako jedno z najkrajších miest potvrdzujem :
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ivula Pozri príspevok
.. Na ostrove je nuda. ...
To nie je vôbec pravda, treba si len vybrať správny ostrov. Ideme na Hvar už štvrtýkrát a stále mám nenavštívené zaujímavé miesta.
Naposledy upravil Rozalka : 11.04.08 at 20:26
0 0
Mala-mrcha Mala-mrcha

Mala-mrcha je offline (nepripojený) Mala-mrcha

Idem na 30 dni na dovolenku na ostrov Ugljan do hotela Ugljan viete niekto niečo o tom. prosím dajte mi vediet
0 0
Mala-mrcha Mala-mrcha

Mala-mrcha je offline (nepripojený) Mala-mrcha

Ahojte prosím Vas mohli by ste mi povedať ci som urobila dobre idem na 3o dni na ostrov Udljan mate niekto nejake skúsenosti????? Hotel Ugljan..... Dakujem
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Mala-mrcha Pozri príspevok
Ahojte prosím Vas mohli by ste mi povedať ci som urobila dobre idem na 3o dni na ostrov Udljan mate niekto nejake skúsenosti????? Hotel Ugljan..... Dakujem
Na internete sú recenzie... napr aj tu:
http://www.nettravel.cz/Chorvatsko/U...ecenze-Hotelu/
http://www.holidaybeach.cz/chorvatsk.../39/8795/5442/
http://recenze-hotelu.invia.cz/chorv...ugljan/r11400/
http://www.cestujeme.name/diskuze.ph...=2&str=1&sum=1
http://chorvatsko.vasezajezdy.cz/rec...l-Ugljan/2873/
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

Prosím Vás, čo je na tom pravdy, že v Chorvátsku je potrebné sa do 24 hodín prihlásiť na cudzineckej polícii a doklad je potrebné si uschovať, že pri prechode cez hranice to kontrolujú a v prípade, keď niekto doklad nemá, že sa to považuje za priestupok. Pri ubytovaní v hoteli, campe, alebo súkromí nahlasuje ubytovateľ. Nám nikdy žiaden doklad nikto nedal, ani to nikde nekontrolovali.
0 0
lenkka81 lenkka81

lenkka81 je offline (nepripojený) lenkka81

som... :-)))
Orebič, jednoznačne 100 bodov, konk. kemp Vala...nemá chybu pre ozaj kludnú dovolenku, pekná mala pláž,more priezracné,čisté a teplé...miesto kde sa určite vrátim. Baška Voda taktiez za 100, kazdý si tam najde to svoje...a aby som nezabudla na juh od Bašky je Baška Polje a malé mestečo Promajna...tam je krásne a super pláz pod skalami...DOPORUČUJEM!!!!!!!! Ja mam tento rok zálusk na Podgoru....poradí niekto???????
0 0
Cecilia Cecilia

Cecilia je offline (nepripojený) Cecilia

Má niekto záujem pridať sa na dovolenku? Dňa 16. 8. 2008 odchádzame piati do Chorvátska - 20 km od Splitu - Duče - máme voľné 3 miesta v apartmáne s kuchyňou a kúpeľňou.
0 0
balci balci

balci je offline (nepripojený) balci

Idem na dovolenku do obce menom Stiniva na ostrove Hvar, máte o nej nejaké vedomosti - skúsenosti?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
balci Pozri príspevok
Idem na dovolenku do obce menom Stiniva na ostrove Hvar, máte o nej nejaké vedomosti - skúsenosti?
Neviem, ktorú Stinivu máš na mysli, ja na ostrove Hvar poznám až tri, ak obcou nazveme usadlosť označenú dopravnými značkami „Začiatok obce“ a „Koniec obce“, tak z týchto troch ani jedna nie je obcou. Ide o zátoky, hlboko od hrebeňa, tesne pri mori.

Stiniva – bez prípon – je nádherná zátoka s prekrásnou plážou, na konci s mólom pre lode, takže samotná zátoka je dostatočne chránená pred bórou. Má jedinú chybičku, parkuje sa pri kostolíku, potom sú súkromné políčka a k moru je cca 800 m. Domy sú medzi kostolíkom a morom a čo by nikto nečakal, v blízkosti pláže je konoba, kde pripravujú skvelé morské „potvory“. Do mesta Hvar je to po ceste cca 8 km, od hlavnej cesty do zátoky vedie makadámová cesta cca 4 km.

Malá Stiniva – ešte krajšia zátoka, odbočka z obce Poljica zhruba v strede ostrova, je v nej zopár domov + bočná zátoka s jedným rybárskym domom. Prístup je veľmi zlý: cesta nečakane končí vysoko nad zátokou a je problematické otočiť sa, k vode sa dá dostať len po príkrom zráze prípadne člnom, niektoré domy sú pod cestou, takže sa parkuje na ich streche. V tejto zátoke údajne tohto roku dovolenkoval aj chorvátsky prezident.

Vela Stiniva – od predchádzajúcich je rušnejšia, na pobreží štyri reštaurácie/pizzérie, parkuje sa blízko pri vode, je tu podstatne viacej domov – dokonca cesta medzi nimi je jednosmerná. Do V.S. sa odbočuje z obce Zastražišče. Okolo zátoky sú vysoké skalné steny. Táto zátoka je už „bližšie k civilizácii“.


Záverom len toľko: do ktorejkoľvek by ma teraz volali, pobalená som do 10 minút.

PS:
popozeraj si www.ihvar.cz, sú tam dobré informácie, popis jednotlivých miest, kultúrnych pamiatok ap.
Naposledy upravil Rozalka : 11.08.08 at 20:27 Dôvod: doplnenie linku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať