Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Nedráždi lujza.j lebo ti skočím do ruksaku a budeJa sa asi tento rok musím bez Chorvátska obísť a to bude so mnou velmi zle,nebudem mať dobité baterky a budem mať málo D vitamínu a veeeeliký absťák.Moja partia nemôhla ísť jeden prerábal kuchyňu a už mu nezostalo vela dovolenky druhému sa zase rosypala klukovka a dokonca aj manželka mi dala košom resp.nemôže si teraz zobrať dovolenku.
Pozdravuj Tučepy a celú Makarskú Riviéru.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

foresterbig Pozri príspevok
Nedráždi lujza.j lebo ti skočím do ruksaku a budeJa sa asi tento rok musím bez Chorvátska obísť a to bude so mnou velmi zle,nebudem mať dobité baterky a budem mať málo D vitamínu a veeeeliký absťák.Moja partia nemôhla ísť jeden prerábal kuchyňu a už mu nezostalo vela dovolenky druhému sa zase rosypala klukovka a dokonca aj manželka mi dala košom resp.nemôže si teraz zobrať dovolenku.
Pozdravuj Tučepy a celú Makarskú Riviéru.
ešte je čas...do piatku ja tam idem cvičiť .....
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

No luiza.j ja som tiež športový typ,plávem bicyklujem a zacvičiť si teda môžeme ja sa nebránim akejkolvek činnosti,a to máš ako cez CK alebo indivindi?A ten ruksak máš teda volný?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

foresterbig Pozri príspevok
No luiza.j ja som tiež športový typ,plávem bicyklujem a zacvičiť si teda môžeme ja sa nebránim akejkolvek činnosti,a to máš ako cez CK alebo indivindi?A ten ruksak máš teda volný?
cez CK je to cvičenie so Zorou Ochodníckou http://www.zora.sk/ z Košíc...ruksak mám voľný
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Opat na Slovensku, Chorvatsko nas zase nesklamalo.
0 1
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Tak to je naozaj velavravný príspevok
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

foresterbig Pozri príspevok
Tak to je naozaj velavravný príspevok
myslis, ten moj, ci?
0 1
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

My sme sa vratili z Krku-Basky v piatok vecer. Cesta po dialnici tam aj spat skoro prazdna, tam nam trvala 9 hodin a spat 8. V pohodicke sme to nasli, fajn vsetko na dialnici znacene, nemali sme ziadne problemy, na to, ze sme sli prvyraz autom.
S ubytovanim v apartmane tiez spokojnost, krasne cistucko, mila pani domaca. Prve dva dni bolo sice pod mrakom, ale teplucko, aj more bolo zohriate, neboli velke vlny, tak sa dalo plavat. Potom v stredu boli mladi na vylete lodou na Rabe, trochu zmokli, ale pacilo sa im. V noci potom zase prsalo, ale vo stvrtok a aj v piatok bolo krasne slnecno, do obeda sme sa kupali a uzivali obrovske vlny na nafukovackach. Boli sme aj v mestecku Krk, pobehali sme po kamennych ulickach, tam je mensia plaz ako v Baske. Vecer sme posedavali pri zivej cantry hudbe a popijali vinko, pivko. Inak slovakov tam uz vobec nebolo pocut, len sami nemci, sem tam cech, poliak.
Teda, vylet sa nam vydaril, velmi sa nam pacilo, skoda, ze sme ho nemohli predlzit. A tak mladi stihli aj na SK termalne kupalisko a uzili si aj doma slniecka, lebo v Anglii pocasie nic moc, okolo 18 stupnov. Vobec sa im tam nechcelo vratit.
3 0
onical onical

onical je offline (nepripojený) onical

drvenik.net
Pre mňa v septembri raj.Klikajte na galériu.
1 0
toolss toolss

toolss je offline (nepripojený) toolss

Ahojte, vie mi niekto poradiť nejaký malý ale pekný Hotel blízko mora.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
toolss Pozri príspevok
Ahojte, vie mi niekto poradiť nejaký malý ale pekný Hotel blízko mora.
http://www.hotel-timun.hr/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Hotel Marco Polo, Slatine, Ciovo
http://villa-marco-polo.com/index.php/en/
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

toolss Pozri príspevok
Ahojte, vie mi niekto poradiť nejaký malý ale pekný Hotel blízko mora.
Aby sa dalo lepsie poradit tak by to chcelo napisat aka lokalita a dalsi preferencie, kedze hotelov blizko mora v Chorvatsku su stovky pripadne tisice. Boli sme pred asi 3 rokmi v Podgore, hotel Sirena. Bol dobry, ako hotel by som ho kludne doporucil, ale Podgora ma nejak neoslnila. Ale viem ze spusta ludi nechodi nikam inam. Inak uz niekolko rokov chodime na Peljesac, ale to je zas celkom daleko. Ale nam to tam maximalne vyhovuje, kedze tam potom nie su davy ludi
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Viete niekto poradit?
Potreboval by som poradit nejake miesto, idealne co najblizsie, no nie je podmienkou ak je juznejsie lepsie pocasie (neviem ako prida tych 200km juzne k dobru, ale asi dost?), kam ist teraz na par dni do Chorvatska?
Resp. netusim ako pohladat ubytovanie, co najblizsie k moru, no nemusi to byt nejaka vila alebo podobne obrovsky dom, kedze tam chce ist sam (asi aj pes).

Brati si povedal, ze lutuje ze nesiel s rodicmi pocas leta, no tak to chce dobehnut. Co som ale hladal, tak tam ma bud prsat, alebo dokonca aj snezit ( ale neviem ako je to mozne kedze ma byt nad 5C), no to je jedno, pointa je ze hotel/ubytovanie uz pohladat nejak neviem..

EDIT: Zabudol som, ze to ma byt "co najopustenejsie miesto", resp. tam kde chodi malo turistov, cize skor take kludne miesto..
Naposledy upravil SamuelSK : 03.12.12 at 19:01
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SamuelSK Pozri príspevok
Viete niekto poradit?
Potreboval by som poradit nejake miesto, idealne co najblizsie, no nie je podmienkou ak je juznejsie lepsie pocasie (neviem ako prida tych 200km juzne k dobru, ale asi dost?), kam ist teraz na par dni do Chorvatska?
Resp. netusim ako pohladat ubytovanie, co najblizsie k moru, no nemusi to byt nejaka vila alebo podobne obrovsky dom, kedze tam chce ist sam (asi aj pes).

Brati si povedal, ze lutuje ze nesiel s rodicmi pocas leta, no tak to chce dobehnut. Co som ale hladal, tak tam ma bud prsat, alebo dokonca aj snezit ( ale neviem ako je to mozne kedze ma byt nad 5C), no to je jedno, pointa je ze hotel/ubytovanie uz pohladat nejak neviem..
počasie je asi takéto....http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska_n
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja som plánoval že dáme s kamarátmi nejaký tenisový turnaj niekde na Krku , alebo v Zadare , ale tento rok vremenska prognoza je strašná , sama kiša tak že turnaj majstrov sme zrušili.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a pogledaj tu.... http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14240... prognoza za sedam dana
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
vremenska prognoza je vskutku nanic, stale len prsi, ale na Krku by malo byt koncom tyzdna pekne..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myslím, že si sa trošku neskoro zobudil teraz sa tam tak kivi oberajú
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať