Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zato na Plitvičkách môže byť super, dnes v noci aj nasnežilo. Ak ešte zamrznú vodopády, to bude nádhera.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
No ak by bolo cez den slnecno a 10-15C, tak to je super pocasie nahodou :P
No ja tam s nim nebudem moct ist, i ked isiel by som (tiez som nikde nebol a to ma pozyvali v lete, hmm..)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SamuelSK Pozri príspevok
No ak by bolo cez den slnecno a 10-15C, tak to je super pocasie nahodou :P
No ja tam s nim nebudem moct ist, i ked isiel by som (tiez som nikde nebol a to ma pozyvali v lete, hmm..)
nebolo tam pekne ani minulý týždeň ked tu bolo teplo a slnečno....ja len aby si nebol smutný
0 0
majuška35 majuška35

majuška35 je offline (nepripojený) majuška35

Ahojte, viete mi poradit nejake prijemne male mestecko na letnu dovolenku na styl Pakostane, tam sa nam velmi pacilo, ale chceme skusit nieco dalsie kedze tych moznosti je velke mnozstvo, prijemne kludne kupanie, take skor prirodne plazicky vhodne na snorchlovanie a vecer trosku zivo, nie zrovna diskoteky, ale aby bolo kde sa prejst, pozriet, posediet. Uz sme boli: Pag, Pirovac, Kanica, Pakostane, Ciovo.
Dakujem krasne.
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

prosím poraďte miesto v Chorvatsku, kde je piesčitá pláž, naozaj piesčitá nie kamienková. Na dovolenku s deťmi, aj pre väčšie deti na potápanie. Ďakujem!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
deli. Pozri príspevok
prosím poraďte miesto v Chorvatsku, kde je piesčitá pláž, naozaj piesčitá nie kamienková. Na dovolenku s deťmi, aj pre väčšie deti na potápanie. Ďakujem!
Piesčitá pláž je v Orebiči, poloostrov Pelješac.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kuk tu.....http://www.porada.sk/t72960-chorvats...ate-plaze.html
0 0
adika123 adika123

adika123 je offline (nepripojený) adika123

Viete mi niekto poradit ubytovanne v chorvatsku. Malo by to byt blizko plaze(ta aby nebola betonova),na plazi nejake borovice,aby bol nejaky tien,ideme s 1,5 r dietatom. Dakujem
0 0
deli. deli.

deli. je offline (nepripojený) deli.

adika123 Pozri príspevok
Viete mi niekto poradit ubytovanne v chorvatsku. Malo by to byt blizko plaze(ta aby nebola betonova),na plazi nejake borovice,aby bol nejaky tien,ideme s 1,5 r dietatom. Dakujem
S tak malym dietatom chod do Nin-u. Je tam fajn pláž,aj piesčitá, teplá, aj s borovicami. Stredisko Zaton je pre deti ako stvorené.
0 0
Reve Reve

Reve je offline (nepripojený) Reve

lapejko Pozri príspevok
pekná dvojpláž, rozdelená storočným mólom, ktoré funguje ako vlnolam, vysypaná drobným štrkom, ktorý je určite príjemnejší ako piesok, hlavne v šatách a aute...


Ahoj, a kde je to?
reve
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Inac ako je tam najlepsie cestovat?
Cez Slovinsko, alebo da sa cez Madarsko cez dialnice bez prerusenia (tj. okresiek a tak)?
nejde mi o naklady na cesty, ale o pohodlnost.. (ani kilometre navyse mi neprekazaju)
Pozeral som to aj cez google maps, lenze tam sa prakticky neda rozlisit vizualne, ci je to dialnica, alebo cesta 1. triedy, su dost neprehladne tie mapy..
Ciel by mal byt Senj+-okolie
A aka je pravdpeodobnost, ze cesta spat z HR na SK cez HU bude komplikovana, tj. aka je sanca ze tam budu 1 a viac hodinove kolony?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

samuel, necestuj v sobotu, ked su vymenne terminy cestoviek, my chodime cez tyzden po dialnici, v pohode.Z vychodu chodime cez madarsko, aj Madarsko je skoro cela uz dialnica.

Tak, klde uvadzas pobyt psy na plaz nemozu ist.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Cize cestovat v noci z piatku na sobotu je v pohode?
Myslim hned teraz o tyzden, 3.5-4.5 na cestu tam a pred 8.5 cesta spat, je to len predlzeny vikend.
Ale bavili sme sa o tom, aj si mi posielala link na to forum, len hladam teraz nieco ine, okolie Senj, lebo ten Trogir, i ked je krasny, je prilis juzne a cestu predlzuje.. A posadka ma prehlasovala, ze nech je to najblizsi bod, tj. sever A ako pozeram pocasie, bude to plus minus rovnake, cize.. teraz tam najst nejaky "dom na plazi" - myslis, ze sa to bude dat aj naslepo ?
0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

My chodime cez Madarsko podialnici okrem useku Gyor-Szekesfehervar (cesta c.81 tusim). Ziadne zapchy nehrozia a to sme isli naspat v sobotu cez den.
Tam chodime na noc - tzn. Madarsko pred polnocou - v pohode opat.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Teraz? ved teraz mozes cestovat kedykolvek, ved nie je sezona. Moree je este stale ladove. teraz nie su zapchy, cesta je pokojna,
Tu mas kontakt rovno na apartmany, mozes si ich rezervovat cez net
http://www.apartmani-hrvatska.com/senj/
alebo si vygoogli apatrman Senj a vyhodi ti ich vela., tak isto na FB.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pozeral si počko tu.....
http://prognoza.hr/sedam.php?code=14...param=Hrvatska
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pocasie ja pozeram tu- este nesklamalo.
http://www.mojkvart.hr/Split/vremenska-prognoza
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
No more ma 18C, nie? To je v pohode Ale nie kvoli moru, len tak pre oddych a vidiet to tam
Cakal som ze more ma 10C, to by bolo krute, ale ak je to co som videl, ze 18C, tak to je na hrane, mozno s neoprenom sa plavat da
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

SamuelSK Pozri príspevok
No more ma 18C, nie? To je v pohode Ale nie kvoli moru, len tak pre oddych a vidiet to tam
Cakal som ze more ma 10C, to by bolo krute, ale ak je to co som videl, ze 18C, tak to je na hrane, mozno s neoprenom sa plavat da
Na dhmz.hr su merania niekolko krat denne...v urcitych mestach..
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
No pozeram ten link, ale v Senj ani okoli nevidim nic take, ze domcek a plaz 20 metrov pramo od neho
Myslite, ze take neco je nemozne najst, ci len nehladam dost pracne?

Podla tej stranky 18, 17.. cize do kolien, a rychlo prec
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať