Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tiché pláže na Makarskej riviére v júli/auguste - možno koncom augusta, inak všade preplnené.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka
Tiché pláže na Makarskej riviére v júli/auguste - možno koncom augusta, inak všade preplnené.
aj v septembri....plno nemeckých dôchodcov....a to som odchádzala okolo 15.9...prošlu godinu....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ancifeik
Tak ked Ti raz stacilo, co ine atraktivnejsie, tichsie, pekne plaze v tejto lokalite Makarskej by si odporucila?
V strede sezony nic nepreplnene nenajdes. Ak chces mat klud, musis ist po 25.8.-kedy koncia dovolenky aj Talianom a aj nasich je tam uz menej. my sme vzdy 1.sept.tyzden na plazi uz skoro sami.Ale nie v Tucepi.
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

Ahojte, chem vas poprosit o radu, kde menit kuny ci doma alebo v HR? Pocul som, ze je to lepsie tam, ale je to vyhodnejsie ako ECB stred kurz? Vdaka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja platím kartou a vyberám z bankomatu....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ak máš SLSP. Erste bankomat je na odpočívadle Desinec, na D1prvé odpočívadlo za ZG. Tento výber je spoplatnený takisto ako doma.
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

a nemate skusenost so zamenou na kuny v zmenarnach v Chorvatsku? Ako je to vyhodne?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tu mas kurzovy listok....porovnaj si...neviem za kolko su tu v bankach.... http://www.erstebank.hr/hr/
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

Ahojte, kedze nase rozhodovanie (4 mladi cca 30 rokov ) sa blizi ku koncu, chcem sa este spytat na Vase doporucenie na ubytko s odchodom v piatok na 10dni medzi Splitom a Makarskou s atributmi: -pekna plaz , promenada bez aut, mensie letovisko aj pekna priroda, dakujem vsetkym :-)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ancifeik
Ahojte, kedze nase rozhodovanie (4 mladi cca 30 rokov ) sa blizi ku koncu, chcem sa este spytat na Vase doporucenie na ubytko s odchodom v piatok na 10dni medzi Splitom a Makarskou s atributmi: -pekna plaz , promenada bez aut, mensie letovisko aj pekna priroda, dakujem vsetkym :-)
Trogir a okolie.
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

alaya1
ancifeik
Ahojte, kedze nase rozhodovanie (4 mladi cca 30 rokov ) sa blizi ku koncu, chcem sa este spytat na Vase doporucenie na ubytko s odchodom v piatok na 10dni medzi Splitom a Makarskou s atributmi: -pekna plaz , promenada bez aut, mensie letovisko aj pekna priroda, dakujem vsetkym :-)
Trogir a okolie.
Trogir by sme zobrali na jeden den ako vylet nieco pod Splitom :-)
0 0
ancifeik ancifeik

ancifeik je offline (nepripojený) ancifeik

ancifeik
alaya1
ancifeik
Ahojte, kedze nase rozhodovanie (4 mladi cca 30 rokov ) sa blizi ku koncu, chcem sa este spytat na Vase doporucenie na ubytko s odchodom v piatok na 10dni medzi Splitom a Makarskou s atributmi: -pekna plaz , promenada bez aut, mensie letovisko aj pekna priroda, dakujem vsetkym :-)
Trogir a okolie.
Trogir by sme zobrali na jeden den ako vylet nieco pod Splitom :-)
Ak sa mozem este adresnejsie spytat rpozhodujeme sa Baska Voda- Brela-Omis, vdaka
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ancifeik
ancifeik
alaya1
ancifeik
Ahojte, kedze nase rozhodovanie (4 mladi cca 30 rokov ) sa blizi ku koncu, chcem sa este spytat na Vase doporucenie na ubytko s odchodom v piatok na 10dni medzi Splitom a Makarskou s atributmi: -pekna plaz , promenada bez aut, mensie letovisko aj pekna priroda, dakujem vsetkym :-)
Trogir a okolie.
Trogir by sme zobrali na jeden den ako vylet nieco pod Splitom :-)
Ak sa mozem este adresnejsie spytat rpozhodujeme sa Baska Voda- Brela-Omis, vdaka
alaya1 tu zase omiela len ten svoj Trogir a zabudla dodať že v Trogire ubytko nieje len na jej Čiove, pre 30r. partiu jednoznačne Omiš.Trogir je pre geriatriu.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

V Trogire mas ubytovania kolko len chces. A nie je to moj Trogir, ale Chorvatov.Naozaj nechapem, aky mas sustavne problem, ved odpovedaj na otazku a nechaj aj inych napisat nazor.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1
V Trogire mas ubytovania kolko len chces. A nie je to moj Trogir, ale Chorvatov.Naozaj nechapem, aky mas sustavne problem, ved odpovedaj na otazku a nechaj aj inych napisat nazor.
V Trogire je ubytovania málo a ďaleko od pláže , na otázku som odpovedal - Omiš
0 0
Lumila Lumila

Lumila je offline (nepripojený) Lumila

Minulý týždeň sme sa vrátili z Baško Polje ( Baška Voda ) a vrelo odporúčam
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Nemá niekto kontakt na ubytovanie v Podgore ? od 20. - 29.8.2013 , 2 samostatné apartmány 4 + 2 , podmienkou veľká zastrešená terasa a samozrejme kuchynka.
0 0
MajaNováčka MajaNováčka

MajaNováčka je offline (nepripojený) MajaNováčka

ja sa chystám sem: http://www.zlavomat.sk/zlava/112961-...e-s-polpenziou
tá makarska je taká istota, je tam pekne, máš tam čo pozerať a žiaden prehnaný ruch...a samozrejme ma zlákala super cena
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

MajaNováčka
ja sa chystám sem: http://www.zlavomat.sk/zlava/112961-...e-s-polpenziou
tá makarska je taká istota, je tam pekne, máš tam čo pozerať a žiaden prehnaný ruch...a samozrejme ma zlákala super cena
Bola si cez sezonu na makarskej?
0 0
Dubak2000 Dubak2000

Dubak2000 je offline (nepripojený) Dubak2000

alaya1
MajaNováčka
ja sa chystám sem: http://www.zlavomat.sk/zlava/112961-...e-s-polpenziou
tá makarska je taká istota, je tam pekne, máš tam čo pozerať a žiaden prehnaný ruch...a samozrejme ma zlákala super cena
Bola si cez sezonu na makarskej?
podla mna to je reklama od novozalozeneho uzivatela. to inak nemoze mysliet vazne. tak to ako reklamu aj nahlasim... Tu chce niekto len predat viac pobytov..
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať