Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
Vlado24 Vlado24

Vlado24 je offline (nepripojený) Vlado24

Ahojte,,,tak ma napadlo žeby som vyrazil do Chorvatska,viete mi niekto poradiť nejaku destinaciu,čo nieje moc daleko,,nieje tam privelmi draho,je tam fajn aj pre deti?A ako s ubytkom?mate nejake info na ubytko?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vlado24 Pozri príspevok
Ahojte,,,tak ma napadlo žeby som vyrazil do Chorvatska,viete mi niekto poradiť nejaku destinaciu,čo nieje moc daleko,,nieje tam privelmi draho,je tam fajn aj pre deti?A ako s ubytkom?mate nejake info na ubytko?
http://www.porada.sk/t72960-chorvats...olenka+de%BBmi
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Neviem si predstaviť deti, ktorým je zle pri vode, čo iné potrebujú tie tvoje?
Daj si do vyhľadávača Chorvátsko a nájdeš množstvo informácií.
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

http://www.porada.sk/t73658-p9-dovol...horvatsko.html

Môj príspevok č. 85 - veľmi odporúčam
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Vlado24 Pozri príspevok
Ahojte,,,tak ma napadlo žeby som vyrazil do Chorvatska,viete mi niekto poradiť nejaku destinaciu,čo nieje moc daleko,,nieje tam privelmi draho,je tam fajn aj pre deti?A ako s ubytkom?mate nejake info na ubytko?
Na tvoju otázku sa ťažko odpovedá...
Daj do vyhľadávača Chorvátsko , sú tu stovky príspevkov, určite ťa niečo zaujme.

Pred založením novej témy treba najskôr použiť vyhľadávač, či nenájdeš odpoved...Netreba jednu vec riešiť vo viacerých, zbytočne otvorených témach.
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
zita007 zita007

zita007 je offline (nepripojený) zita007

matka,manželka,podnikateľka
Tento rok sa chystáme do Podgory - Čaklje. Zaujíma ma všetko o tejto krásnej lokalite. Kto tam bol - podeľ sa prosím o zážitky, urobíš mi veľkú radosť. Ďakujem.
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

prosím Vás plánujem toto leto Chorvátsko na blink, sadnúť do auta a ísť. Nevidela som v prispevkoch žiadne aktuálne teda minuloročné informácie o cenách. Rada by som získala približnú predstavu za aké peniaze je reálne dostať ubytovanie v apartmane , ideme dvaja dospeli a jedno dieťa, za koľko euro na osobu ste sa minulé leto vedeli ubytovať napr. Primošten? Ďakujem.
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Milí poraďáci cestovatelia a dovolenkári.. boli ste niekto v Clube Pakoštane tu je link http://www.club-pakostane.hr/cz/ ???? Nenachádzam na webe žiadne recenzie a zdá sa mi to zaujímavé, majú voľné posledné trojmiestne chatky a tak neviem či ísť do toho či nie.. osobná skúsenosť niekoho z Vás by mi pomohla..
0 0
ollga ollga

ollga je offline (nepripojený) ollga

]Prosím ak máte kontakt na ubytovanie v Chorvátsku pre rodinu s tromi deťmi, pošlite informácie. Hľadáme niečo primerané, žiaden luxus, aby bola blízko pláž a žiadna hlavná cesta popred okná. Ďakujeme.
Naposledy upravil arizona : 13.03.10 at 08:52
0 0
palčo palčo

palčo je offline (nepripojený) palčo

marinko.vuksevic1@zd.t-com.hr

Podľa mňa je tam super, plytká voda, pláž blízko-len cez cestu (tá je taká miestna-dedinská, autá chodia pomaly).
Je to pri Zadare, dedinka Zaton (už sa tu o nej niekde písalo).

Mám aj nejaké foto, len neviem, ako ich sem prilepiť, môžem poslať na e-mail
0 0
palčo palčo

palčo je offline (nepripojený) palčo

Foto
Zaton.jpg  
0 0
sleka sleka

sleka je offline (nepripojený) sleka

Odporucam Omiš - Duče. Nie je sice ziadne z vymenovanych miest, ale je tam super. Pieskova plaz, blizko Split, kde sa da dostat aj ich MHD. Trva to do 1 h.
Biograd tiez nie je zly, boli sme tam pred dvoma rokmi, je tam fakt klud a odtial sme si urobili vylet do Paklenice a Zadaru.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sleka Pozri príspevok
Odporucam Omiš - Duče. Nie je sice ziadne z vymenovanych miest, ale je tam super. Pieskova plaz, blizko Split, kde sa da dostat aj ich MHD. Trva to do 1 h.
Biograd tiez nie je zly, boli sme tam pred dvoma rokmi, je tam fakt klud a odtial sme si urobili vylet do Paklenice a Zadaru.
Omiš-Duće, pozor hlavná cesta popod okná!!!
0 0
jurqai jurqai

jurqai je offline (nepripojený) jurqai

Ja mam dobre skusenosti s Ostrovom Krk chodievam do dedinky Cizici nie je to nejaky rusny kut ale je tam celkom co robit a je tam par slovakov co tam ma apartmanove domy..
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Ja idem na odporúčanie viacerých spokojných turistov do tzv.polynézskej dedinky v letovisku Pakoštane, pozrite si to na www.club-pakostane.hr je to all inclusive resort čiže nestaráte sa o jedlo a hlavne je tam pre deti aj dospelých veľa zábavy a športu v cene..a je to aj dobrodružné. Jedlo je tam vraj mimoriadne kvalitné. Aj piesková pláž v rámci resortu ved pozrite si na ich stranke fotogaleriu aj video tam maju.
0 0
Julia63 Julia63

Julia63 je offline (nepripojený) Julia63

lulu74 Pozri príspevok
Ja idem na odporúčanie viacerých spokojných turistov do tzv.polynézskej dedinky v letovisku Pakoštane, pozrite si to na www.club-pakostane.hr je to all inclusive resort čiže nestaráte sa o jedlo a hlavne je tam pre deti aj dospelých veľa zábavy a športu v cene..a je to aj dobrodružné. Jedlo je tam vraj mimoriadne kvalitné. Aj piesková pláž v rámci resortu ved pozrite si na ich stranke fotogaleriu aj video tam maju.
sice pekne, ale ma to viac nevyhod, pobyt od soboty do soboty, je to dost severne /menej stale pocasie/, a ta cena... drahe. mozno tak pre jedneho. ale pre 4 clennu rodinu s 2 vacsimi detmi pridrahe. za 200 euro a viac pre rodinu v sezone sa daju najst lepsie destinacie.
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

zdravim ubytovanie v chorvatsku oblast Dalmacie, Makarska, Omiš, Split, Zadar ..... apartmany, izby za skvele ceny ...
info ss u mna alebo mail mgalfi1919@gmail.com
0 0
mimika mimika

mimika je offline (nepripojený) mimika

Ahoj, pozri si www.chorvatsko-silba.sk.
Majiteľka je Slovenka. Výhoda je, že pobyt môže byť aj na 7,10 alebo 14 dní. Ostrov Silba sú vlastne klimatické kúpele, kde je zakázaná automobilová doprava. More tam má piesočnaté dno. Prostredie je vhodné pre tých, čo vyhľadávajú oázu pokoja.
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

u nas je to zas tak ze mozes prist kedy chces a odides kedy chces
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať