Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko
alaya1
Ja to nechavam na muzovi,ako mu navigator ukaze, tam pojde, chodili sme stale okolo Keleti, ked tu pisete, ze tam robia, tak neviem. pred 2. rokmi sme tam isli, neviem, ci nieco robili, uz si nepamatam, presli sme v pohode.

ten MO nepoznam, ides na neho normalne po M3 bevezeto? je ozacenie na ceste, kde sa zaradit, myslim, na vozovke.
Na M0 sa dostaneš už asi 2. rok v prevádzke po M31 čo je vlastne uhlopriečka z Godolo a potom už ideš len stále smer M7
Vśak si pozrite mapu : http://www.svetgps.sk/mapa/planovac

Dik za link, vravim muzovi, ze si teraz presiel okolo keleti bez problemov dalej,, vravi, ze ideme ako vzdy tiez tam, vraj,ked su volne 2 jazdne pruhy, tak prejde, ze neskoncime v metre-).Ved to musi byt oznacene. len dufam, ze tam budu vecer ich policajti vypeckovani a ako tu citam, tak nas pre nieco nezastavia. ved ani anglicky nevedia.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
pivko
alaya1
Ja to nechavam na muzovi,ako mu navigator ukaze, tam pojde, chodili sme stale okolo Keleti, ked tu pisete, ze tam robia, tak neviem. pred 2. rokmi sme tam isli, neviem, ci nieco robili, uz si nepamatam, presli sme v pohode.

ten MO nepoznam, ides na neho normalne po M3 bevezeto? je ozacenie na ceste, kde sa zaradit, myslim, na vozovke.
Na M0 sa dostaneš už asi 2. rok v prevádzke po M31 čo je vlastne uhlopriečka z Godolo a potom už ideš len stále smer M7
Vśak si pozrite mapu : http://www.svetgps.sk/mapa/planovac

Dik za link, vravim muzovi, ze si teraz presiel okolo keleti bez problemov dalej,, vravi, ze ideme ako vzdy tiez tam, vraj,ked su volne 2 jazdne pruhy, tak prejde, ze neskoncime v metre-).Ved to musi byt oznacene. len dufam, ze tam budu vecer ich policajti vypeckovani a ako tu citam, tak nas pre nieco nezastavia. ved ani anglicky nevedia.

Pozeram ten link, co si poslal, ty fakt na mapach je zmena prechodu Budapestou- cez Andrassi ut, Hosok tere, tak ukazuju obchadzku keleti.Tak tym smerom som nikdy nesla.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ewita888
Od Blavy po starej sa ide tiež na Sombately.. inak to Maďarsko sa mi po starej zdá nekonečno, radšej by som šla cez Rakúsko..
nechce sa mi cvakať za dialnicu....išla som tade xy krát prežijem...
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
šla som teda 20-teho z BB na Makarsku ... od BB dážď , 16 stupňov ...rovnako po celú cestu až do Zadaru ....tam sa to našťastie začalo otepľovať a vyjasňovať... skončili sme v Podgore . Partia, ktorá šla pred nami nám zohnali ubytovanie ...ALE !!! 2 hodiny hľadali, všetko plné , ani pre 2 osoby, ani pre 4 osoby ...čo bolo, tak ďaleko preďaleko od mora a vnútri zariadenie škoda reči.....nakoniec po 2 hodinách zohnali ledva pre seba 2-jku za 50 Eur a pre nás štyroch za 90 Eur ! .... (rátala som 60Eur/apartmán/4osoby/noc) ... no čo už ...som rada po tej ceste , že som si mala kde hlavu zložiť .... ale apartmán suprovný - majiteľov zimný byt, 5m od mora vedľa centra, čiže tichúčko, parkovanie pod terasou a neskutočný výhľad na hory, more, centrum Podgory :-) hold, za ten výhľad a komfort v apartmáne si treba priplatiť ... neľutujem :-)
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
a išli sme cez Budapešť , ale obchvatom cez MO ... partia, čo šla pred nami išla krížom a hodinu a pol blúdili :-(
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jess
a išli sme cez Budapešť , ale obchvatom cez MO ... partia, čo šla pred nami išla krížom a hodinu a pol blúdili :-(
nemali navigacku?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

alaya1
jess
a išli sme cez Budapešť , ale obchvatom cez MO ... partia, čo šla pred nami išla krížom a hodinu a pol blúdili :-(
nemali navigacku?
mám pocit, že navigácia v Budapešti pre toho, kto sa tam aspoň trochu nevyzná, nemá žiadny význam.. moje skúsenosti s Budapešťou (obzvlášť v letnej sezóne) sú také, že každoročne sa tam v centre na niečom pracuje, čo navigácia samozrejme netuší.. a o značení v Budapešti ani nehovorím.. takže pre neznalých Budapešť je určite výhodnejší obchvat..
2 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
presne tak
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

my sme isli 3krat okolo Keleti up, Rakoczi ut.na Alzbetin most s navigaciou, bez akychkolvek problemov sme hladko presli.
0 0
ninka24 ninka24

ninka24 je offline (nepripojený) ninka24

no obchvat nieje problem smerom dole, ALE smerom s5 je znacenie smerujuce na obchvat totalna katastrofa! Sli sme s5 minulu sobotu, samozrejme znova sa nam "nepodarilo najst" cestu na obchvat a GPS samozrejme vzdy smeruje dole do centra. Takze nasledoval scenar, taky ako minuly rok a dalsie 3 roky do zadu - centrum. Ono sa da prjst bez problemov, len vodic nesmie byt "stresmen" Nas GPS nasmerovala na Gödöllő a v pohode sme presli ale je fakt, ze v centre pri tych rozkopavkach nieje skoro ziadne znacenie. Ale celkovo Budapest je podla mna bermudsky trojuholnik, kazdy rok cez centrum, ale inou trasou...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Godolo? Ako ta to mohlo namerovat? ved to nie je v Budapesti, ale hodne predtym.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1
Godolo? Ako ta to mohlo namerovat? ved to nie je v Budapesti, ale hodne predtym.
Veď práve že 30km pred sa dá už odbočiť na smer M0 po M31 , Ľudia však sa pozrite do mapy http://www.svetgps.sk/mapa/planovac
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Žabinka
alaya1
jess
a išli sme cez Budapešť , ale obchvatom cez MO ... partia, čo šla pred nami išla krížom a hodinu a pol blúdili :-(
nemali navigacku?
mám pocit, že navigácia v Budapešti pre toho, kto sa tam aspoň trochu nevyzná, nemá žiadny význam.. moje skúsenosti s Budapešťou (obzvlášť v letnej sezóne) sú také, že každoročne sa tam v centre na niečom pracuje, čo navigácia samozrejme netuší.. a o značení v Budapešti ani nehovorím.. takže pre neznalých Budapešť je určite výhodnejší obchvat..
konečne normálna odpoveď , to som tvrdil aj ja . kto sa bojí nech do lesa neide, tak že choďte po M0 naokolo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko
alaya1
Godolo? Ako ta to mohlo namerovat? ved to nie je v Budapesti, ale hodne predtym.
Veď práve že 30km pred sa dá už odbočiť na smer M0 po M31 , Ľudia však sa pozrite do mapy http://www.svetgps.sk/mapa/planovac
Tak nikdy som nesla cez ten usek, nepoznam ho, soferuje muz, nech si vyberie. Pred 2 rokmi sme presli cca o 23.30 stred peste za cca 15-20 min. okolo Keleti.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak panstvo šťastnú cescu do HR , dúfam že nestrávite dovolenku na Keleti Pu a dávajte pozor na ľadovú vodu Jadranského mora aby ste po dovolenke neskončili na urologii.Ja si zajtra 14:30 sadnem do lietadla a 19:30 pri bare pijem Jack Daniels a nohy močim v mori 30c.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pozor na meduzy, zavitali na pobrezie. a paradne kusy.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Podgora ... včera teplučká vodička, dnes o čosi chladnejšia, ale pri plávaní je super. Slniečko, okolo 28 stupňov, pohoda . Ja by som sa v tureckom čaji nekúpala ... plávať sa v tom ani nedá ! V čaji sa môžem kúpať aj doma vo vani :P
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Momentalne by som ja zase nesla - Turecko, Kreta, Spanielsko, Tabarka- koncom augusta je invazia meduz. Tam sa teda neda potom kupat. Zazili sme, nic prijemne.

par stran dozadu pivko obdivoval a chvalil len Chorvatsko, piesocnate destinacie zaznaval. Casy sa menia.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
tu v Podgore nie sú žiadne medúzy , či ??? ... zatiaľ ma nič nekuslo
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
Omiš a okolie je takisto OK. Veľmi príjemné počasie, žiadne extrémy momentálne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať