Zavrieť

Porady

Kód zdroja pre vlastné príjmy z roku 2007

Ahojte. Potrebujem radu. Tohto roku prenášam fin. prostriedky nielen z ŠR ,
ale aj naše vlastné. Pri ŠR je kód zdroja 1317, ale aký kód mám použiť pre naše financie? Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sojciakova je offline (nepripojený) sojciakova

    sojciakova
    Nestihli sme minúť naše príjmy, réžie za ŠJ.Prenášali sme do roka 2008 napr. 50 000,- Sk. Keď som však porovnávala príjem od MŠSR a výdaj od MŠSR rozdiel bol len 30 000,-. Peniaze, ktoré sme dostali od obce na prevádzku sme minuli všetky. Len tie nešťastné réžie 20 000,- mi zostali.Prevádzali sme ich na poslednú chvíľu, nepočítali sma s nimi. Môžem dať všetko-50 000,- Sk na 1317? Alebo dám 30 000,- na 1317 a 20 000,- na 41? Poraď mi prosím.

    marco04 je offline (nepripojený) marco04

    marco04
    Mne prešli celé kapitálové príjmy do tohto roka aký bude kod zdroja, je to z ministerstva financií?

    kvet je offline (nepripojený) kvet

    kvet
    marco04 Pozri príspevok
    Mne prešli celé kapitálové príjmy do tohto roka aký bude kod zdroja, je to z ministerstva financií?
    Kód zdroja 1317.

    kvet je offline (nepripojený) kvet

    kvet
    sojciakova Pozri príspevok
    Nestihli sme minúť naše príjmy, réžie za ŠJ.Prenášali sme do roka 2008 napr. 50 000,- Sk. Keď som však porovnávala príjem od MŠSR a výdaj od MŠSR rozdiel bol len 30 000,-. Peniaze, ktoré sme dostali od obce na prevádzku sme minuli všetky. Len tie nešťastné réžie 20 000,- mi zostali.Prevádzali sme ich na poslednú chvíľu, nepočítali sma s nimi. Môžem dať všetko-50 000,- Sk na 1317? Alebo dám 30 000,- na 1317 a 20 000,- na 41? Poraď mi prosím.
    Určite nie kód zdroja 1317, pretože tento sa týka len prostriedkov poskytnutých zo ŠR. Odporúčam použiť kód zdroja 41.

    Kód zdroja pre vlastné príjmy z roku 2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.