Zavrieť

Porady

Kúpa nerezovej chladničky

Ahojte Poradaci. Neviete mi poradit nejaku dobru internetovu stranku na vyber chladnicky? Aby sa tam dalo vyhladavat v jednom formulari cena, farba, pocet kompresorov. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    my sme kupovali nerezovú pred cca 2 rokmi, je to Whirlpool, ale teraz ti neviem presne povedať typ. Je to chladnička s mrazničkou dolu. A som s ňou spokojná. Všetci ma od nerezovej odhovárali, že tam budú vidieť všetky odtlačky prstov. Ale dá sa to ustriehnuť. Dvere pretieram handričkou tak raz do týždňa.
    A kupovali sme ju v NAY.

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    janaGT Pozri príspevok
    my sme kupovali nerezovú pred cca 2 rokmi, je to Whirlpool, ale teraz ti neviem presne povedať typ. Je to chladnička s mrazničkou dolu. A som s ňou spokojná. Všetci ma od nerezovej odhovárali, že tam budú vidieť všetky odtlačky prstov. Ale dá sa to ustriehnuť. Dvere pretieram handričkou tak raz do týždňa.
    A kupovali sme ju v NAY.
    Super, dakujem za nazor.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    My sme kupovali nerezovú chladničku s mrazničkou v Nay. Je to Gorenje. Vybrali sme jednokompresorovú. Cenový rozdiel medzi jedno- a dvojkompresorovým je asi 2 - 2,5 tisíc. Takže nie je to až také strašné. Údržba je tak isto ľahká. Pretrieš handrou (tou švedskou utierkou) a máš to. Trieda AA. Nízka spotreba, nízký hluk. Mraznička má 4 zásuvky, a pri výpadku el.energie je schopná udržať jedlo zamrazené ešte ďalších 24 hodín.
    Cena bola okolo 15 - 16 tisíc.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 01.03.08 at 22:19

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka
    http://www.hej.sk/biela-technika/sho...FQ6rQwodC2pceQ

    Mám tiež nerezovú, nám tú tzv. americkú už 3 roky - super na 100%. Synovia majú úzke -dole mraznička hore chladnička. Tiež sa nesťažujú nevesty, len nesmieš postaviť oproti oknu, to je ako so zrkadlom - keď je zamračené je krásna, ale keď na neho zasvietí slnko, vyzerá ako keby som roky neumývala a neleštila...

    Ben252 je offline (nepripojený) Ben252

    Ben252
    Whirlpool aj Gorenje su v pohode, ešte by som odporúčal Liebheer sú o niečo drahšie ale kvalita super.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Mam SAMSUNG a je super , ma system No Frost , tichá !!! , zásobnik na chladenie nápojov s dávkovačom na dverách z vonkajšej strany a je matne nerezová tak že na nej nič nevidno.
    kupovaná Datart ,ale Datart a Nay maju v podstate rovnaké ceny.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Michal B Pozri príspevok
    Whirlpool chladnicky skladaju v Polsku,odchadzaju tesnenia.
    Neviem čo ma spoločné odchádzanie tesnenia a to že ich skladajú v Polsku.
    A mne sa zdá že ich vyrábajú v Poprade-Matejovciach.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Whirpool vyrabaný v Polsku sa predáva pod značkou Polar.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 03.03.08 at 17:49

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Ste super, ze pridavate svoje nazory aspon budem o nieco mudrejsia A ked budem kupovat chladnicku, tak si na Vas urcite spomeniem

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    smith Pozri príspevok
    Whirpool vyrbaný v Polsku sa predáva pod značkou Polar.
    ja som v rýchlosti prečítala vydrbaný v Polsku...

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Ahojte, ak este niekto okrem mna zariaduje alebo sa chysta zariadit kuchynu spotrebicmi, tak som nasla celkom dobre vyhladavanie elektotechniky (podla mojho nazoru) Su tam napr. aj rady ako si vybrat chladnicku a pod.

    http://www.elektroexpert.sk/kombinov...FRMfaAodQ2E3xQ
    Kliknite na vyhladavanie podla parametrov.
    Naposledy upravil Adkah : 04.03.08 at 20:41

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Niekoľko ďaľších linkov ako "bonus" k tým, ktoré v tejto diskusii boli už uvedené:
    http://www.datart.sk/index.html
    http://ishop.nay.sk/sk/shop.html
    http://www.euronics.sk/sortiment/vel...potrebice.html

    Nedávno sa odo mňa "odporúčala" stará chladnička a preto som bol nútený poobzerať sa za novou (nie je nerezová - tie sa mi nepáčia; vybral som si preto "obyčajnú" bielu).

    Poradie cenových ponúk od najlacnejšej po najdrahšiu (vrátane dovozu domov a odvozu starej nefunkčnej chladničky) pri "mojej" chladničke bolo:
    1. Datart
    2. Hej.sk
    3. Euronics
    4. Nay

    Všetky tieto firmy "moju" chladničku mali v ponuke s možnosťou odberu ihneď.

    Prístup k technickým údajom "mojej" chladničky bol na každej z uvedených stránok vcelku dobrý (vrátane obrázkov). Samozrejme, využil som možnosť a chladničku som si pred konečným rozhodnutím o nákupe pozrel aj "naživo" v predajni.

    Upozorňujem, že pri nákupe cez internet je rozdiel oproti cene uvádzanej "na pulte" priamo v obchode celkom zaujímavý.

    cream je offline (nepripojený) cream

    cream
    Ja mam asi rok LG nerezovu a je super....funkcia NO FROST....ticha...a to co som chcel hlavne je ze ma display na dvierkach kde si nastavis pozadovanu teplotu chladnicky alebo mraznicky.
    Kupovana bola v NAY.

    janomila je offline (nepripojený) janomila

    janomila
    Ja som v auguste kupovala veľmi slušnú Whirlpoolku a som veľmi spokojná. V podstate všetku bielu techniku mám len Whirlpool alebo Electrolux. Kupujem si výhradne "bielu" bielu techniku. Nerezový mám iba drez a aj na ten nadávam ako pohan. Každá kvapka vody je vidieť.Síce ma vždy v elektre presviedčajú, že nerez je lepší, ale asi som už stará na také zmeny a biela sa mi v kuchyni aj v kúpeľni páči viac.

    mojik je offline (nepripojený) mojik

    mojik
    včera som si kúpila nerezovú chladničku a zaujímalo by ma ako ju čistíte, myslím ten nerez, aby tam neostávali fľaky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.