Zavrieť

Porady

zivy plot

Kto poradi a ma skusenosti s vyberom krikov na zivy plot? Aby rastol nie velmi pomaly, je to zapadna strana-polotien, dakujem.
Usporiadat
svrbik juraj svrbik juraj

svrbik juraj je offline (nepripojený) svrbik juraj

novinka-turkestansky brest
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tiež som ho na jeseň zasadila, ale či to je pravda, čo o ňom píšu, môžem potvrdiť alebo vyvrátiť až v jeseni
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
klikni

http://www.porada.sk/t68969-aky-zivy-plot.html
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Prosim o radu: ideme sadit zivy plot na oddelenie hlavnej cesty od verejnej zelene a obytnej zony. Chceli by sme nieco, co vyrastie tak do 2m, ak sa da stalo zelene. Co okrem tuje (zda sa nam dost draha) si mozme zvolit? Jedna biologicka - nie zahradkarka nam dala tieto tipy: tis, stlpovita al. mohutna borievka, ilex, drac, vresovec, rododendron.
0 0
zuzix zuzix

zuzix je offline (nepripojený) zuzix

Ja som objednala z časopisu Záhradkár tuje západné za 6,-Sk kus v minulom roku a teraz už len trpezlivo čakám až vyrastú do 2m výšky, no treba vela trpezlivosti a okopávania.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Na tuje a iné podobné sa chystám na trhy do Poľska, už mi ich niekoľko odtiaľ pekne rastie a sú lacnejšie.
0 0
gudi gudi

gudi je offline (nepripojený) gudi

kde sa daju lacno kupit tuje v Polsku?
0 0
aviator aviator

aviator je offline (nepripojený) aviator

slovenský človek v kristových rokoch ...viac
Pri tujách je dobré počítať s tým, že ak sú pestované zo semena, môžu sa jednotlivé kusy vo vyššom veku dosť líšiť.
Ak kúpim napr. smaragdy, alebo hocičo iné, množené z rezkov, je to prvý krok k tomu aby boli tie rastliny podobné aj neskôr.
Niesom pestovateľ smaragdov
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

gudi Pozri príspevok
kde sa daju lacno kupit tuje v Polsku?
asi na každom trhu
0 0
jan baca jan baca

jan baca je offline (nepripojený) jan baca

Tiez velmi pekny a stalo zeleny zivy plot je po slovensky CREMCHA VAVRINOVITA alebo VAVRINOVEC LEKARSKY je po cely rok zeleny ma taktiez pekne vonave kvety mam skusenost s nim pretoze kazdy rok ho striham ,akurat zaberie trosku miesta na sirku min.1 meter a vysku to zalezi aku potrebujes.....
DSC01080.jpg  
0 0
jan baca jan baca

jan baca je offline (nepripojený) jan baca

A velmi nenarocny je tiez CYPRUSOVEC LEYLANDSKY priblizne za rok vyrastie 1 meter .
DSC01204.jpg  
DSC01191.jpg  
1/1
0 0
jan baca jan baca

jan baca je offline (nepripojený) jan baca

ten druhy obrazok je vtaci zob
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

chcem sa spýtať ako rýchlo rastie vavrinovec lekársky a v akej vzdialenosti je vysadený ten cyprusovec - od seba 30 cm alebo viac? Teda koľko sadeníc si dával na bežný meter.
0 0
jan baca jan baca

jan baca je offline (nepripojený) jan baca

zdravim takze ten vavrinovec lekarsky rastie do vysky min.50 cm za rok , striham ho 2 krat rocne ale musim povedat ze co strih tak to min. 30 cm ale to zalezi od zemini a pod . ale inak skutocne pekne zivy plot takze za rok ti vyrastie min. 50cm , ten cyprusovec som sadil presne podla palicky ktora mala 35 cm ,takze na meter 3 ks , inak absolutne nenarocna drevina az chces vediet viac neni problem hoc to strihanie je makacka ale vysledok je omnoho lepsi nez ploty z pletiva...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ďakujem za odpoveď, budem nad tým uvažovať
0 0
joolly joolly

joolly je offline (nepripojený) joolly

Na jar 2008 som sadila turkestansky brest, 2x som ho v lete strihala a teraz meria asi 170 cm. Nevýhodou je, že v zime opadá.
0 0
jenkist jenkist

jenkist je offline (nepripojený) jenkist

Kde ho pestujete, nenamrzá vám ?
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

jooly nemáš fotky ako ten brest teraz vyzerá?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

vyhľadaj si tému turkestánsky brest a tam je nafotený
0 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

Prosim vas z coho by bolo najlepsie spravit zivy plot.....pomer cena+rychlost rastu+kvalita....dakujem za odpovede
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať