Zavrieť

Porady

po zapnutí okno TrayApp

Ahojte poraďáci,po zapnutí pc mi naskočí okno a jeho znenie je:The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disc that is not aviable.
Vyskočí okno s názvom TrayApp
ja neviem čo je TrayApp. nejaká aplikácia len si ju neviem vyhľadať. neviem čo som si odinštalovala a tak mu nemôžem dať ani cd ktroé pýta.ak som to správne pochopila.
pýta instaláciu :package TrayApp.msľ. to čo je? posledné čo som odinštalovala bola hra pre deti. žeby tam bola chyba. neviem
vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    aka to bola hra?

    a toto moze byt aj dvd rozpozerane a vytiahnute z mechaniky

    ale pravdepodobne to bude ta hra

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Myslím že by tu mohlo pomôcť prečistenie systému - registrov pomocou utilitiek Reg cleaner alebo TuneUp utilities 2008. Link ti sem nemôžem dať, nedovoľujú mi to pravidlá tejto stránky.
    Poradím takto: oba programky sa dajú stiahnuť napr. na stahuj(bodka)cz. Doporučujem TuneUp, je tam k tomu aj čeština. Program vie vyhľadať neplarné záznamy v registroch, neplatných zástupcov a mnoho iného. Umožňuje aj mnohé nastavenia systému ale pozor dá sa tým aj niečo pokaziť. Ale je to česky, tak sa dá tomu rozumieť. Ak by si zvolila túto možnosť a boli by problémy, kľudne sa ozvi na - opalenys(slimák)zoznam(bodka)sk a preberieme to podrobne.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Kika28 - napísala si mi súkromnú správu, ale na tomto fóre ešte nie som zaregistrovaný 5 dní, takže mi to neumožňuje poslať ti odpoveď. Ak chceš napíš mi na opalenys@zoznam.sk

    po zapnutí okno TrayApp

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.