Zavrieť

Porady

hemoroidy

spravil sa mi velmi bolestivy uzlik - hemoroid
neviete niekto akutne pomoct v tomto?
je to uz 4 den a stale som na ibalgine, stale dufam, ze to prejde.
robim si sedave kupele v dubovej kore a pouzivam mast faktu
Usporiadat
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

pe-pe, ak má mamička ťažkosti so sedením v kúpeli, môžete jej urobiť mokrý obklad z odvaru dubovej kôry: 1 liter vody, 1 pol. lyž. dubovej kôry 15 min variť a keď vychladne namočiť plienku, alebo menštruačnú vložku a priložiť na konečník na dobu 15 min.
Taktiež môžete urobiť obklad z teplého tvarohu, tvaroh dajte do mikroténového vrecka do horúcej vody, aby sa nahrial-nie mikroblnka, a potom urobiť obklad na konečník.
Do stravy doplnte vitamín B1.
A ďalším účinným obklad z z listov vareného póru, nie odvar, ale prikladať teplé listy.
Verím, že si vyberiete a doriešite nepríjemné ťažkosti
4 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
hľadaj príčinu, aké má zamestnanie - sedavé, alebo dlho stojí?
dvíha ťažké, alebo nesprávne i ľahké predmety?
nemá náhodou často zápchu alebo hnačku?
nie je rytmus trávenia poškodzovaný nevhodnosťou sledu jedenia potravín a požívatín?
nie je náhodou obezita?
má dostatok telesnej aktivity?
nemá náhodou problém s pečeňou?
netrpí /nie je zahájená počiatočná fáza/ potravinovými allergénmi?
má dostatok vlákniny v potrave?
nečistí sa náhodou črevo -JE JAR ?

Prečo takto píšem? Táto disfunkcia sa objavuje len u ľudského tvora,..
pozor na stravovacie návyky a návyky životmého štýlu...

má málo vápnika - v naturálnej forme /nie mlieko/ 1500 mg
horčík v naturálnej forme 750 - 100 mg denne
vitamín C 3000 -05000 mg denne v prírodnej forme
bioflavonoidy min 100 mg denne
vitamín E 600 m.j. denne
B komplex 50 - 150 mg denne v naturálnej forme
cholín s inozitolom - min 50 mg 2X denne
koenzym Q10 čo najčistejší - aby tam neboli Qž - Q9 a Q11 a Q12 v akútnej forme až 100 mg denne
vitamín A 15000 m.j.
vitamín S 600 m.j. denne

je to porucha metabolizmu, stavu slizníc a ciev /podobnosť krčových žíl/

odčervniť črevný trakt - nežiadúce mikroorganizmy
2 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
neustále jesť zelené listnaté potraviny s rybou -vhodnou podľa krvnej skupin, a omegou nenasýtenými kyselinami - rybí a olivový olej,

ľanové semiačka - dôkladne rzžuť , abysliny spôsobili ich rýchle uvoľňovanie a cez jazyk sa dostali do cievok - prepierať čo najdlhšie v ústach, aby sa čo najviac týchto kyselín vstrebalo do krvi a do lymfy
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

ubka Pozri príspevok
Mám overený účinok masti, dá sa kupiť iba v Rakúsku, je volnopredajna HADENSA. Zaberá okamžite.
V Rakúsku sa dá zohnať ľahko? Koľko tam stojí?
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

deane7 Pozri príspevok
V Rakúsku sa dá zohnať ľahko? Koľko tam stojí?
Kúpila som ju bez receptu - stála cca 5 euro, ale zázrak tiež nečakaj:-(
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

moc díky
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Na úpravu vyprázdňovania je vynikajúce večer zaliať 2 lyžičky ľanového semienka 1 dcl vody. Do rána sa vytvorí gélovitá hmota, ktorú treba nalačno zjesť. Ľan normalizuje činnosť črevnej mikroflóry, lieči chronickú zápchu, reguluje črevné kvasenie a rozkladné procesy v črevách, zmäkčuje stolicu. Účinné je aj pravidelné pitie odvaru, ktoré lieči hemoroidy, divertikuly. Odvar sa pripraví tak, že 1 polievková lyžica ľanového semienka sa varí 5 min. v 0,5 l vody. Denne sa pijú 2-3 šálky odvaru.
0 0
LukasAdame LukasAdame

LukasAdame je offline (nepripojený) LukasAdame

Ibalgin pomáha potlačiť prvotné príznaky, neliečichorobu !!

Nakŕčové žily veľmi pomáha liek DETRALEX. je na predpis, ale zmizne ti to za dva dni.
Pokračuj v sedavých kúpeľoch, pi čaje z dubovej kory, skús natierať GoldenYaccou, alebo krémom,ktorý neobsahuje alkohol a teda nesušuje.

Pozor-!!!
Ak hemeroidy nebudeš rýchlo riešiť, možu sa ti z nich spraviť polypy a neskor karcinómy, čo je v podstate rakovina..
Ale ak použiješ moju radu,nemáš sa čoho báť.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
kaivorus Pozri príspevok
neustále jesť zelené listnaté potraviny s rybou -vhodnou podľa krvnej skupin, a omegou nenasýtenými kyselinami - rybí a olivový olej,

ľanové semiačka - dôkladne rzžuť , abysliny spôsobili ich rýchle uvoľňovanie a cez jazyk sa dostali do cievok - prepierať čo najdlhšie v ústach, aby sa čo najviac týchto kyselín vstrebalo do krvi a do lymfy
lanove semienka neobsahuju thc, ci ine latky ktore sa mozu ukazat v toxikologickom vysetreni mocu?
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja z osobných skúsenosti chcem doporučiť jesť hrozno. Ak sa dá každý deň. Už som bola v takom stave, že som sa ocitla na chirurgii, ale mi chirurg povedal, že môžu to pooperovať, ale ak sa nezmení jedálniček, t.j. menej korenín, viac zeleniny, ovocia a denne hrozno, tak tam budem za pár mesiacov zas... Hrozno má šupku aj šťavu a veľmi dobre pôsobí na stolicu. Mne to pomohlo, a to som skúšala rôzné čípky, masti, dubovú kôru a čo prišlo pod ruku. Mesiac som sa trápila deň, noc a nemohla som ani sedieť, ani chodiť, ani spať. Skúste, hrozno je chutné, aj keď niekedy dosť drahé, ale niet tých peňazí, keď má človek problém...
2 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Ja z vlastnych skusenosti viem,že na stolicu a na čreva pomáhajú pšeničné otruby,ktoré treba pridavat do polievok,omačok....Dobre prečistia čreva a nieje problém pri stolici žiadny.Velka uľava.
0 0
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Kúp si DETRALEX a aj 3 tabletky 3x denne a ešte octanovú masť, nie tú FAKTU masť, ani čipky. Mala som to pred mesiacom, trvalo mi to takmer 3 týždne, kým som prišla na to, čo mi pomôže.FAKTU je drahá masť a nepomohla nič, ani ľanové semienka, čaje.Potom som si v lekárni kúpila DETRALEX poradila mi lekárnička a otec mi poradil octanovú masť/to mal radu od svojho obvodného lekára/. Nie v každej lekárni Ti ten DETRALEX dajú, a platí sa okolo 12€.
2 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Detralex ani octanová masť mi nepomohli, včera som bol v Rakúsku kúpiť Hädensu, aj čípky aj masť, uvidím.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Mne práveže pomohli aj Detralex, aj čípky Mastu-S aj masť. Trvalo mi to asi mesiac, ale dostala som sa z toho.A ešte dubová kôra....tak to mi fakt pomohlo. Som tiež už nevedela, čo od "samej radosti" robiť, ale toto všetko dokopy skombinované to zabralo.Držím palce!!!!
2 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Bude to asi individuálne, každý to môže mať v inom štádiu a aj iné okolnosti to môžu ovplyvniť. V minulosti som mával problémy aj s tvrdou stolicou, no zmenil som stravovacie návyky, chlieb si robím sám s otrubami a slnečnicou, niekedy pridám aj drvené ľanové semeno, celkovo si dávam pozor a úspešne. Po WC sa umývam, no dosť sa spotím a potom sa to parí takže niekedy si aj škrabaním (nechutné, že) urobím problém.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

deane7 Pozri príspevok
V Rakúsku sa dá zohnať ľahko? Koľko tam stojí?
V Rakúsku kúpiš bez problémov v každej lekárni, malé balenie cca 3 eur, veľké
cca 6,5 eur.-takú mam info od pacientov.
1 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Jara Pozri príspevok
Ja z osobných skúsenosti chcem doporučiť jesť hrozno. Ak sa dá každý deň. Už som bola v takom stave, že som sa ocitla na chirurgii, ale mi chirurg povedal, že môžu to pooperovať, ale ak sa nezmení jedálniček, t.j. menej korenín, viac zeleniny, ovocia a denne hrozno, tak tam budem za pár mesiacov zas... Hrozno má šupku aj šťavu a veľmi dobre pôsobí na stolicu. Mne to pomohlo, a to som skúšala rôzné čípky, masti, dubovú kôru a čo prišlo pod ruku. Mesiac som sa trápila deň, noc a nemohla som ani sedieť, ani chodiť, ani spať. Skúste, hrozno je chutné, aj keď niekedy dosť drahé, ale niet tých peňazí, keď má človek problém...
Pozor však na hrozno pri "aktívnych" hemoroidoch, nesmú sa jesť zrniečka, spôsobili by perforáciu s nie celkom príjemným výsledkom.
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Odporucam z vlastnej skusenosti Detralex i ked je drahy, čipky a mast na hemoroidy, existuje tzv. zaraban mast, ale ta je len predpis, ma svoje urcite zlozenie, ale predpisuju ju len chirurgovia, ale gastroeterologovia, treba si ju pytat ako zarabanu mast na hemoroidy,ak sa mi podari zistit nazov, napisem, ale doteraz som si ju vzdy tak pytala a vzdy mi zabrala cca tak do tyzdna v kombinacii s Detralexom.
1 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

VieraPopluharova Pozri príspevok
Odporucam z vlastnej skusenosti Detralex i ked je drahy, čipky a mast na hemoroidy, existuje tzv. zaraban mast, ale ta je len predpis, ma svoje urcite zlozenie, ale predpisuju ju len chirurgovia, ale gastroeterologovia, treba si ju pytat ako zarabanu mast na hemoroidy,ak sa mi podari zistit nazov, napisem, ale doteraz som si ju vzdy tak pytala a vzdy mi zabrala cca tak do tyzdna v kombinacii s Detralexom.
Detralex posiluje cievy avsak treba sa poradit s lekarom, lebo to moze mat aj ine ucinky na cievy.......ja som bral detralex a pomohol mi ale potom som musel na cas opat vysadit, lebo zily a cievy dost stvrdnu.
1 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Tiež som trpela hemoroidmi dlhých dvadsať rokov, vyriešil to chirurg, za 50,- euro mi pred dvomi rokmi chirurgicky odstránil pri lokálnej anestéze hemoroidy, bolesť sa dala vydržať, ak by som mala problémy, už neváham. Ale je na Vás, ako sa rozhodnete.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať