Zavrieť

Porady

Elektrická príklepová vŕtačka WORX PDH26S

Vie mi prosím niekto poradiť, kde opravujú elektrické vŕtačky WORX? Kúpila som ju v Carrefoure, je už po záruke, súrne!!!
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Spec je offline (nepripojený) Spec

    Spec
    Naradie sa nekupuje v hypermarketoch to je zaklad.Ten stroj ti uz nikto neopravi.Jedna servisna hodina ma vacsiu hodnotu ako taka vrtacka po zaruke.A myslim ze nahrade diely na taketo stroje ani neexistuju.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Spec Pozri príspevok
    Naradie sa nekupuje v hypermarketoch to je zaklad.Ten stroj ti uz nikto neopravi.Jedna servisna hodina ma vacsiu hodnotu ako taka vrtacka po zaruke.A myslim ze nahrade diely na taketo stroje ani neexistuju.
    Teda kupiť ano, ale hned prve dva roky s nou makať, makať a makať. Bud si odrobí svoje (zarobila na seb), alebo zdochne a ide na reklamaciu.

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    OLO má v BA dve servisné strediská pre také vŕtačky, v iných mestách neviem.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo

    [hore]PROMA SK s.r.o.


    maloobchod - veľkoobchod
    Lučenecká cesta 8938
    96001 ZvolenGPS: S 48.56737° x V 19.14066° Telefón:veľkoobchod: 045 / 547 91 87, 045 / 532 32 33 sekretariát: 045 / 5550413predajňa - maloobchod:045 / 5550461servis a reklamácie:045 / 5401612Zákaznícka linka WORX: 045 / 5550404Fax pre objednávky: 045 / 5401136Fax sekretariát: 045 / 5550414Otváracie hodiny:pondelok až piatok 7:00 - 15:30
    Web: www.promask.sk , www.proma-group.com/sk, www.worxtools.sk
    E-mail: promask@promask.sk

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Zaleží na čo chceš vrtačku používať.

    Ja mám extol z tesca a som maximalne spokojny

    pri vrtani bije lepšie ako Bosch-ka.

    Elektrická príklepová vŕtačka WORX PDH26S

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.