Zavrieť

Porady

Susedko.sk - komunitná stránka vašej bytovky

Spustili sme novú službu pre SVB a hlavne teda pre obyvateľov bytových domov na webovej adrese

www.susedko.sk

Na stránke si môže každá bytovka vytvoriť vlastné spoločenstvo, teda stránku ktorú môžu využívať všetci členovia daného spoločenstva.

Stránka spoločenstva má tieto funkcie:
  • OBMEDZENÉ ČLENSTVO len pre obyvateľov bytovky (administrátor spoločenstva ten kto vytvorí stránku - môže nastaviť, či sa môžu členovia registrovať voľne, alebo ich zápis do spoločenstva musí odobriť)
  • SÚKROMIE: príspevky a články môžu byť voľne viditeľné, alebo len tzv. súkromné kde ich vidia len členovia spoločenstva
  • ANKETY: na stránke si môžete zriadiť ankety a takýmto spôsobom hlasovať o rôznych témach týkajúcich sa spoločenstva
  • DOKUMENTY: na stránke môžete zverejňovať dokumenty v príspevkoch, ktoré budú viditeľné len pre členov spoločenstva
  • DISKUSIA: ku každému článku je možno pridať komentár a týmto spôsobom diskutovať o nastolenej téme.
  • OBRÁZKY, FOTO: v príspevkoch môžete zverejňovať fotografie a iné obrázky (napr. ak chcete diskutovať o Vašom okolí, môžete v článku zverejniť foto)
  • NOTIFIKÁCIA: členovia spoločenstva si môžu nastaviť notifikáciu aby tak boli promptne informovaní o dianí na stránke svojho spoločenstva
Či ste predsedom spoločenstva, či nie môžete sa stať administrátorom Vášho spoločenstva a založiť si stránku na www.susedko.sk
Naposledy upravil Richard : 06.03.08 at 12:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Evelinb je offline (nepripojený) Evelinb

    Evelinb
    Potrebujem poradiť. Tiež byvam v bytovke, všetci sme vlastníci bytov ale nemáme samosprávu ale patríme pod bytové hospodárstvo ono je našim správcom. Ja robím domovu dôverničku. Otázka: Je nejaká možnosť ako získať peniaze na opravu bytového domu z fondou? Vie mi niekto poradiť?
    Elena Navrátilová
    Evelinb Pozri príspevok
    Potrebujem poradiť. Tiež byvam v bytovke, všetci sme vlastníci bytov ale nemáme samosprávu ale patríme pod bytové hospodárstvo ono je našim správcom. Ja robím domovu dôverničku. Otázka: Je nejaká možnosť ako získať peniaze na opravu bytového domu z fondou? Vie mi niekto poradiť?
    Vymaž to odtiaľto a presuň do témy ktorá pojednáva Tvoj problém. Je tu toho dosť aj ohľadom zatepľovania, obnovy, úverov...

    stewe60 je offline (nepripojený) stewe60

    elektrofachman,metafyzika,magnety,marketing,liečitelstvo ...viac stewe60
    Aj ja by som chcel založiť takúto stránku pre náš panelák v DS Hlavná 46

    meridase je offline (nepripojený) meridase

    meridase
    Ako mám postupovať, keď sused obsadil nebytový priestor(práčovňu) tak, že sa nedá používať a i napriek viacerým ústnym výzvam odmieta vypratať nebytový priestor. Budem úspešný podaním súdnej žaloby o vypratanie nebytového priestoru i narpiek tomu, že ostatní spoluvlastníci na tom nemajú záujem?

    brani je offline (nepripojený) brani

    brani
    Zdravím,
    Richard stara sa este niekto o stranku susedko.sk?? mam pocit ze ta stranka je mrtva, mam podobne otazky na jej funkcnost ako je v diskusiach, ale vidim ze ziadne odpovede niesú??
    Napad je to super, aj ja by som tam rad neverejne, len pre clenov ukladal veci tykajuce sa bytoveho domu, ale naozaj postradam funkcnost a vyvoj tejto stranky.
    Dik
    Brani

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.