Zavrieť

Porady

vianočné oplátky

dosť zaneprázdnený človek
Poradil by mi niekto, kde by som si mohla kúpiť formu na vianočné oplátky (elektrickú)? Je pravda, že teraz sa blíži Veľká noc, ale treba si vyskúšať pečenie.
Zároveň by som poprosila o recept na vianočné oplátky.
Ďakujem.
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ospravedlňujem sa za , ale vydesila som sa pri názve, že som prespala dátum 31.3.08
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tu:

http://www.magropom.sk/product.html

Tiež sme zháňali.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

maričku Pozri príspevok
Poradil by mi niekto, kde by som si mohla kúpiť formu na vianočné oplátky (elektrickú)? Je pravda, že teraz sa blíži Veľká noc, ale treba si vyskúšať pečenie.
Zároveň by som poprosila o recept na vianočné oplátky.
Ďakujem.
Tu nájdeš recepty

http://www.porada.sk/t37794-oblatky.html
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Paula Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa za , ale vydesila som sa pri názve, že som prespala dátum 31.3.08
Určite ťa nevydesilo, že si prespala, ale že si nestihla podať DP , však?
0 0
maričku maričku

maričku je offline (nepripojený) maričku

dosť zaneprázdnený človek
Rozalka Pozri príspevok
Určite ťa nevydesilo, že si prespala, ale že si nestihla podať DP , však?
Ďakujem za pomoc, už som si našla aj stránku aj recepty.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Stačí keď ti zajtra,(v nedeľu) dám adresu? Posiela formy aj poštou. Neviem odkiaľ si, tento výrobca je z Vrbového, pri Piešťanoch. Ja som sa tiež zľakla, či som to dobre prečítala. Moja forma sladúčko spí na povale zabalená. Mám ju tiež od toho istého výrobcu asi 12 rokov, a som spokojná. Inak stojí okolo 6500 sk, suseda si ju objednávala.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Tu je tá sľúbená adresa: Anton Vyskočil, Štefánikova 45/56, 922 03 Vrbové
Ak chceš mám dobré recepty. Pečiem ich čo mám formu, a sú také že sa nelepia. Neviem čo chceš piecť? Mám sladké, slané aj trubičky. Pri každom recepte sa musí rátať s tým že je toho veľa. Napr. slané sa pečú po dvoch oplatkách, a z jedne dávky je ich okolo 400 ks,teda keď sa daria.
0 0
slavkasig slavkasig

slavkasig je offline (nepripojený) slavkasig

Aj ja mam od Magropom už asi 10 rokov boli k nej aj recepty kúpili sme si ju spolu s mamou požičiavame si ju celý rok pečieme hlavne slané a trubičky ale ten bordel čo potom robia deti . No hrúza.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Keď už je tu téma vianočné oplatky, hľadám recept na bryndzové. Našla som veľa receptov, ale všade sú len slané,ktoré sa potierajú bryndzou. Ja chcem také, aké sa predávajú v obchode.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Štefka 64 Pozri príspevok
Keď už je tu téma vianočné oplatky, hľadám recept na bryndzové. Našla som veľa receptov, ale všade sú len slané,ktoré sa potierajú bryndzou. Ja chcem také, aké sa predávajú v obchode.
ja mám tiež formu z magropom-u a som s ńou veľmi spokojná.

Recept na bryndzové oplátky mám odskúšaný tento:
1 kg hladkej múky, 2 celé vajcia, 12 dkg bryndze, 4 veľké lyžice oleja, 4 malé lyžičky soli, 1 l mlieka, 2 dkg rasce
ak je cesto veľmi husté, riedime vodou. Na oválnu formu nanesiem 2 lyžičky cesta a pečiem menšie oplátky.
Naposledy upravil bezradná : 11.03.08 at 21:24 Dôvod: našla som recept
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Ďakujem za recept, vyskúšam, ale len zatial z polovičnej dávky. Nelepia sa na formu? Tej soli sa mi zdá veľa, nebudú veľmi slané?
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
Štefka 64 Pozri príspevok
Ďakujem za recept, vyskúšam, ale len zatial z polovičnej dávky. Nelepia sa na formu? Tej soli sa mi zdá veľa, nebudú veľmi slané?
Aj ja som robila z polovičnej dávky a bolo toho dosť. Tej soli je tam akurát( ja som dávala mokka lyžičkou), ale keď sa ti to zdá byť veľa, daj len jednu lyžičku a keď budú neslané, môžeš dosoliť. Vôbec sa nelepili na formu. Pred pečením som potrela formu voskom a stačilo to.
0 0
Štefka 64 Štefka 64

Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

Včera som piekla tie bryndzové oplatky. Z polovičnej dávky ich bolo asi 300 ks,sú výýýýýýýýýborné. Trocha som experimentovala, a pridala bryndze. Na pol dávky 10 dkg, sú trocha viac bryndzové. Teraz k veľkej noci sa popapkajú. Ďakujem.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
ten recept mám z návodu na pekáč oblátok. Takže naša vďaka patrí firme magropom.
PS. aj ja vyskúšam zvýšiť množstvo bryndze. Díky za tip
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

bezradná Pozri príspevok
j

Recept na bryndzové oplátky mám odskúšaný tento:
1 kg hladkej múky, 2 celé vajcia, 12 dkg bryndze, 4 veľké lyžice oleja, 4 malé lyžičky soli, 1 l mlieka, 2 dkg rasce
ak je cesto veľmi husté, riedime vodou. Na oválnu formu nanesiem 2 lyžičky cesta a pečiem menšie oplátky.
recept je dobrý, skúste vynechať vajcia a olej, miesto mlieka použite len vodu, soli menej (stačí ochutnať cesto), rascu mletú - podľa chuti, výsledok je finom, na potieranie nemusí byť vosk, postačí hera v gáze (potrieť keď sa začnú lepiť).
0 0
Burguet Burguet

Burguet je offline (nepripojený) Burguet

Mohol by mi prosim niekto napisat nejaky dobry recept na slane oplatky?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

niečo som už napiekla, ešte slané a Vianoce môžu prísť
Snímka0053.jpg  
Snímka0055.jpg  
1/1
2 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

pre Zdenku
Snímka0056.jpg  
2 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Jani, vďaka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať