Zavrieť

Porady

Stresne okno

Pekny vecer vsetkym.Chcela by som poprosit o radu,ktora sa tyka stresneho okna.Mame velku povalu a chceli by sme cast z nej vyuzit ako cisty odkladaci priestor,kde by sa dali ulozit veci kvalitne bez toho,aby sa vam do nich pustili mysi.Cize nejaku jednu malu miestnost.Radi by sme tam kvoli svetlu dali aj stresne okno,nie vikier a preto ma zaujima ci k tomu potrebujeme aj stavebne povolenie,alebo ani netreba?Vdaka vsetkym,ktori napisu za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanley.P je offline (nepripojený) Stanley.P

    Stanley.P
    Taduchepa Pozri príspevok
    Pekny vecer vsetkym.Chcela by som poprosit o radu,ktora sa tyka stresneho okna.Mame velku povalu a chceli by sme cast z nej vyuzit ako cisty odkladaci priestor,kde by sa dali ulozit veci kvalitne bez toho,aby sa vam do nich pustili mysi.Cize nejaku jednu malu miestnost.Radi by sme tam kvoli svetlu dali aj stresne okno,nie vikier a preto ma zaujima ci k tomu potrebujeme aj stavebne povolenie,alebo ani netreba?Vdaka vsetkym,ktori napisu za odpoved.
    Ahoj.
    Pokial je Vas dom uz skolaudovany, tak taka mala zmena ako je osadenie stresneho okna ta nemusi administrativne vobec znepokojovat. Nepotrebujete na stavbene povolenie. Samozrejme pokial sa nejadna o historicku budovu niekde, kde by narusila okolitu architekturu

    ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

    ssandra-123
    My máme podkrovný byt, pred dvomi rokmi sme dopľňali 3-strešné okná a vybavovala som kvôli tomu aj stavebné povolenie, ale myslím si, že to bolo potrebné, keďže bývame v bytovom dome, neviem ako je to s rodinným domom, ale nebol žiadny problém s vybavovaním.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.