Zavrieť

Porady

liečitelia...

Dobry vecer,
chcela by som VAs poprosit,ci mi vie niekto doporucit nejakeho dobreho liecitela. Mama ma velmi bolave ruky, az povykrucane prsty a uvazuje,ci by jej nepomohl nejaky liecite.Ak niekoho poznate a viete doporucit, budem rada. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
Mirka, tak ako si aj napísala, je to aj v psychike. Kým si nevyriešiš túto oblasť, tak Ťa toho nezbaví asi nik. Veľa liečiteľov vie pomôcť, ale človek musí spraviť aj sám u seba určité zmeny.
0 0
Mirka-Thx Mirka-Thx

Mirka-Thx je offline (nepripojený) Mirka-Thx

Takže som po návšteve u nováčika ..nebudem ani písať čo všetko je v mojom tele na prd, ale ak si to všetko spojím, má pravdu . Odišla som so 4 druhmi liekov čínskej receptúry, vydržia mesiac a to je I. fáza očisťovania. Ak zaberú, je jasné, že nehovoril sprostosti a ja budem môcť konečne normálne fungovať.
0 0
milanj7 milanj7

milanj7 je offline (nepripojený) milanj7

lofr Pozri príspevok
Ja som sa u dr. Subotica neliecil, na to nemam peniaze, takze lacne to zase nieje, no urcite toho vie vela. Minimalne, ako jediny predava pouzitelny lanovy olej. Zistil si, ako to treba lisovat a skladovat, nie ako tie toxicke pokazene lanove oleje vsade po predajnach, co su dobre akurat na lakovanie dreva. :-) To je dobra vizitka. Takze nemozem hovorit z vlastnej skusenosti, ale moj pocit z neho je dobry a keby som mal dost penazi, urcite by som skusil.
Takisto tam poznaju sirno-proteinovu zmes z lanoveho oleja povodom od Johanny Budwigovej, to je tiez dobra vizitka. O tomto prave Subotic napisal clanok v novembrovej Vitalite, a sam som teraz v 10tom dni tejto kury a musim uznat, ze lepsie som peniaze do zdravia este neinvestoval. Keby radsej klasicki doktori pred predpisanim chemickych liekov upozornili pacienta, ze 99% populacie ma naprosty deficit omega-3 mastnych kyselin a totalne rozhadzany pomer omega-3 ku omega-6 a z toho maju radu chorob, vratane rakoviny, ale to by nebola prilis vynosna informacia.
to je pekná blbosť s tým olejom...v predajniach je aj kvalitný ale trerba si kúpiť nie z tesca ale zo špecializovanej predajne a hlavne musí byť v chladničke..
0 0
milanj7 milanj7

milanj7 je offline (nepripojený) milanj7

oleje lanové z predajne sú aj dobré,len treba si vybrať taký z chladničky a musí chutiť
0 0
indiga indiga

indiga je offline (nepripojený) indiga

Ahojte, má niekto osobné skúsenosti s ľudovou liečiteľkou pani Ľudmilou Sivokovou z Dúbrav ? Ďakujem
Naposledy upravil indiga : 11.05.13 at 08:41
0 0
AndreaJS AndreaJS

AndreaJS je offline (nepripojený) AndreaJS

Mam 10tyzdnoveho synceka, ktory je krasny. Normalne rastie aj reaguje na podnety okolo cize na pohlad uplne zdrave dietatko. No uplnou nahodou asi 15dni po porode nam prisli na cystu v hlavicke ta mala rozmeri 2x2cm co by bolo v poriadku, lebo tuto cystu ma vela ludi no chodievali sme na vysetrenia ci to nerastie a pred 3tyzdnami nas neurologicka poslala na hospitalizaciu aby nam urobili CT hlavicky, lebo sa jej velkost uz nepacila. Na CT nam zistili uz rozmery 8x7x2cm a stredova os mozgu je posunuta a utlacana o 5mm boli sme prevezeni do BB no nakolko po tyzdnovom sledovani cysta nerastla nic sa mu nerobilo no hlavny dovod nekonania sa operacie bolo ze sme tam dostali rota virus (infekcnu hlacku) a keby ho operovali s tymto virusom adaptacia by trvala dost dlho.Myslim si ze to bol osud ze sme dostali ten rota virus lebo nas domov prepustili len kvoli tomu aby sme sa z neho vyliecili.

Nechcem aby moje dieta podstupilo 12hodinovu operaciu ale ani nechcem aby sa mu nieco stalo teraz nam predpisali daky glycerinovy roztok no roztok glycerinu kt maju v lekrnach je pri vnutornom pouzivany ako jed tak sa mu to dost bojim davat
Neviete mi niekto poradit LIECITELA BABETIEK niekoho kto by nam vedel poradit akosa sa zbavit tej cysty viem ze su liecitelia kt dokazu bylinkami rozpustit cysty v ladvinach alebo gynekologicke
​ALE co s tou nasou v hlavicke ????
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
a teraz sa pýtam sama seba prečo moja dcéra študuje medicínu??????
liečiteľov je dosť, to hádam stačí, či nie ????
Odpoveď tkvie v dvoch rôznych základných prístupoch. Potrebujeme jedných aj druhých.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

milanj7
oleje lanové z predajne sú aj dobré,len treba si vybrať taký z chladničky a musí chutiť
Áno, ale kde máš v obchode istotu i keď ho vyberieš priamo z chladničky, že medzitým nebol uskladnený mimo chladničky.
Dr. Subotič ráno ako prichádza ordinovať, nesie svoje vylisované oleje v termoobaloch z domu a "uteká" s nimi rovno do chladničky. Jeho olej chutí, raz som musela v predveľkonočnom čase kúpiť v bioobchode, bol nekonzumovateľný. Subotič má na svojej stránke už uvedené obchody po Slovensku, kde sa dajú jeho výrobky kúpiť. A vôbec nemám obavy z toho, že by nemali rovnakú kvalitu ako u neho v jeho základnej ordinácii v BA. Jemu na tom tak záleží, že svoj výrobok by nikdy neumiestnil v žiadnom obchode, kde by nemal istotu, ako s ním zaobchádzajú.
Nakoniec, pokazený olej nie je liečivý, práve naopak, aj rakovinotvorný. Takže s kúpou ľanového oleja veľmi opatrne. Odoberajú si ho od neho a Česi a na fórach o tomto oleji nám ho úprimne závidia.
Dobrá správa je, že sa dá kúpiť i vo väčšom množstve a uskladniť ho v mrazničke. Nestratí nič z liečebných a nutričných hodnôt. Inak sa musí spotrebovať tuším max. do troch týždňov. Najlepšie je získať informáci z prvej ruky, zavolať im telefonicky. Stáva, síce veľmi málokedy, že je vypredaný, ale je to otázka jedného dňa na jeho doplnenie.
Absolvovavala som u neho metódu Dr. Johany Budwig, do 6 týždňov úprava vys. tlaku na normá a aj cholesterol iba vďaka oleju ale aj živej strave. Stav pokožky o 20 r. menej. Človek vnútorne vyživený. Iba pri tom sa nesmú konzumovať žiadne éčka, a pod. Čiže žiadne šunky, syry a pod. ale varená alebo surová strava iba z kvalitných zdrojov. Inak sa naruší celý priebeh kiečby a údajne sa už nedá zopakovať vďaka zmenám v molekulách organizmu. Tento záver je trochu laicky popísaný, na nete je dostatok informácií už dnes.
Liečba stála zato, odstránil mi fyzickú gastroporuchu bez kolonoskopie a naučil ma sa správne stravovať. Iba ak niekto píše o špekáčiku, je to pre mňa nepredstaviteľné. Aj vajíčka pri tej diéte iba z biochovu. Žiadne klietkové. A jogurt najlepší kozí zmixovať s pomlerými ľanovými semienkami vždy čerstvo namletými a počtom PL lyžíc oleja. Skonzumovať do 10 min. Chutí to výborne, lepšie raňajky som nejedla. Potom človek vydrží pohodlne celý deň na surovej strave - zelenine, pretože ho tá kombinácia zasýti. Na večeru sa podáva tá istá dávka. Odporúčam to u neho konzultovať.
Počet PL oleja aj semienok odvádza od hmotnosti človeka, po nárazovom prvom prívale týchto látok do organizmu (myslím 2 až 3 mesiace) dávky postupne znižuje.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte doplním, že ľudia za ním chodia s rôznymi dg, ťažkými, aj s SM, veľkou škálou.
Liečitelia sami o ňom hovoria, že je veľmi dobrý dietológ.
Finančne síce náročnejšie, ale keď niet inej cesty, treba a rozhodnúť, ak sa dá. Pre mňa to bolo tiež trochu nad pomery. Ale keď som musela začať odchádzať v polovici pracovnej doby z práce, že mi prichádzalo po sebe niekoľko dní zle tak, že som sa nedokázala sama prepraviť domov ale taxíkom, nemala som čo riešiť. Bola som vedená u dobrej internistky, pravidelné kontroly a napokon som začala riešiť takto. Neľutujem.
0 0
Lou Weaver Lou Weaver

Lou Weaver je offline (nepripojený) Lou Weaver

wagner
Vyskúšala si ušné sviečky? Môže to byť aj prievan a ten Ti lekári nezistia. Ja to zvyknem robiť tak, že si stočím noviny na jednej strane úplne malý otvor a to dať do ucha a druhú stranu zapáliť. Treba postupne robiť na obidve uši. Ale ušné sviečky sú bezpečnejšie.

Toto myslite vazne??? Co tak navstivit vy lekarra co skuma dusevne zdravie?
0 0
Lou Weaver Lou Weaver

Lou Weaver je offline (nepripojený) Lou Weaver

indiga
Ahojte, má niekto osobné skúsenosti s ľudovou liečiteľkou pani Ľudmilou Sivokovou z Dúbrav ? Ďakujem
ste ok???

liecitelia su podvod spamatajte sa?? A co tak ist za vestcom ked uz verite na tieto hluposti.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lou Weaver
wagner
Vyskúšala si ušné sviečky? Môže to byť aj prievan a ten Ti lekári nezistia. Ja to zvyknem robiť tak, že si stočím noviny na jednej strane úplne malý otvor a to dať do ucha a druhú stranu zapáliť. Treba postupne robiť na obidve uši. Ale ušné sviečky sú bezpečnejšie.

Toto myslite vazne??? Co tak navstivit vy lekarra co skuma dusevne zdravie?
Toto je bezna, rokmi odskusana vec. Este si o tom nepocul? Spytaj sa babicky, ona ti to urcite vysvetli .-)
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lou Weaver
indiga
Ahojte, má niekto osobné skúsenosti s ľudovou liečiteľkou pani Ľudmilou Sivokovou z Dúbrav ? Ďakujem
ste ok???

liecitelia su podvod spamatajte sa?? A co tak ist za vestcom ked uz verite na tieto hluposti.
Nie liecitelia su podvod, ale skor liecitel a liecitel je rozdiel.
Su ludia, ktory maju v sebe dar pomoct,ale tych je malo, pomaly vymieraju.
Ostatni, ktori to robia iba kvoli ziskom a z komercnosti, to su podvodnici...takze nehadz vsetkych do jedneho vreca. Teda, ani nie podvodnici,ale skor dobri pschlogovia. Placebo efekt tiez dokaze niektorych ludi vyliecit
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela


Mila123, tento chorý človek vliezol do náruče sekty. Normálni a dobrí liečitelia s darom liečenia liečia sami ako osoby. Ak sa niekto rozhodne ísť za liečiteľom, predpokladám, že si zistí vopred o ňom referencie rovnako ako sa to robí, ak sa dá, aj pri lekároch, ak je možnosť a čas. Podľa toho, o čo ide. Z jedného prípadu sa nedá generalizovať a ani z viacerých.
Ja ťa chápem, medicína je veľmi ťažký odbor na štúdium, mnohé veci v tele človeka nie sú ešte vysvetlené, ale keď sa verejne kritizujú liečitelia, bolo by vhodné poukazovať i na tých, ktorí dokážu ľuďom skutočne pomôcť. Napr. o tomto človeku som počula ešte práve v sedemdesiatych rokoch. Cestou z BA ďalej na SK vodiča, jeho "kolegu" z branže začal bolieť cestou chrbát. Tugendlieb sedel za ním, po chvíli akože náhodou mu položil pri rozhovore ruku na plece, a chrbát kolegu prestal bolieť. Hovorila mi o tom ďalšia cestujúca s nimi v aute. To bola ich prvá skúsenosť s ním.
V osemdesiatych rokoch som stretla spolužiačku, ktorá s manželom dostala prakticky v tom istom čase rovnaký druh rakoviny a ja sama som začínala mať zdravotné problémy. To sme mali niečo nad 30 všetci. Hovorila mi o ňom ako k nemu chodia na liečbu, nikdy nechcel peniaze, od ľudí prijal iba čo mu kto dobrovoľne priniesol. Poďakoval i za 5 vajíčok, kto sa na čo cítil finančne a zrejme akú vďaku k nemu cítili. Peniaze neprijímal.
Obaja spolužiaci ešte žijú, a ja ľutujem, aj keď mi povedala jeho adresu, že som ho hneď nenavštívila. Asi to tak malo byť. Radšej som to riešila cez neurológiu, dá sa povedať na najlepšom pracovisku priamo u primára, porobili mi všetky vyšetrenia, ktoré mohli, aj u klinického psychológa, 3 hod. vyšetrenie, nič sa nezistilo. Problémy pretrvávali veľmi dlho. Neskôr som zistila zmysel svojej cesty.
Kým si niekto prečíta dolné linky, v SRo Alena Čermáková, VŠVU dokomentaristka, neskôr hlasová pedagogička vyrozprávala svoj príbeh. Bola prijatá v Ružinovskej nemocnici s bolesťami oka. Za okom jej našli nádor (cca 40r.). Zavolala Tugendliebovi myslím, že už na Moravu čo sa jej stalo, poprosila ho o pomoc, povedal jej , že to skúsi, ale bude to veľmi bolieť.
Do dvoch dní bolo po náleze. Lekári boli svedkom. Tu nie je potrebný žiadny koment ani hodnotenie.
Preto označovať liečiteľov vo všeobecnosti za šarlatánov, ako tu neraz čítam, pokladám osobne za rúhanie i preto, lebo i ja som sa osobne stretla prvýkrát nevedome pod liečbou liečiteľa, čo síce oni vo zvyku nemajú, musia byť oslovení s požiadaním o pomoc, ale zrejme to bolo také akútne, že musel konať. Po druhýkrát to bola náhoda iného charakteru. A stretla som sa i so sci-fi liečbou, bola som pri vedomí, videla som to, neviem kto to robil, ale keď som išla onedlho na prehliadku k lekárovi (primárovi, skvelý človek, nikdy nevzal od pacienta ani halier), s údivom povedal, veď to máte v poriadku. Zapísal to do karty. Preto tu niekedy spomeniem, že ma fyzika nejakým spôsobom sprevádza od detstva, inak by som asi nebola pripravená tento zážitok spracovať a zľakla by som sa. Do fyziky ma zasväcoval otec a najstarší brat, ktorý mal kvantovú fyziku na škole a netuším, čo ho viedlo aby mi to v mojom veku približoval. Čo mi povedali, pamätám si podnes. Som im obom vďačná, ako i tomu, kto mi robil zákrok v mojich útrobách bez toho aby som videla o koho ide, videla som iba úvod spôsobu zákroku. Výsledok som sa dozvedela u lekára. O tom nevie ani môj manžel, zarytý materialista, počúvala by som to do smrti. Deti áno. Viem ale, prečo áno. Tých vecí bolo viac, bolo mi odporúčané napísať knihu. Nevedela by som však čeliť odporu ľudí a obhajovať sa. Veci medzi nebom a zemou budú medzi nami vždy, rovnako ako boli aj doteraz.


http://kultura.pravda.sk/hudba/clano...ek-tugendlieb/
http://www.sme.sk/c/4906932/frantise...e-vychova.html
http://www.dio.sk/pdefka/vsechno_je_v_nas.pdf
http://www.knihydobra.cz/umeni-lecit-2680, beznádejne vypredaná.
1 0
erula erula

erula je offline (nepripojený) erula

Dobry vecer, bola tu spomenuta liecitelka s Lednickych Rovni. Poznam tam Janku Dubiansku a potrebovala by som sa s nou dost surne spojit, zial nemozem na nu najst kontakt. Nema ho tu niekto prosim? Velmi pekne dakujem ... Erika
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
https://www.facebook.com/104.1Redent...45522/?theater
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Vrátim sa ku starej téme: Liečitelia
Bola nám odporúčaná na kožné problémy liečiteľka Ľudmila Sivoková z Dúbravy pri Detve.

Chcem sa len opýtať, či náhodu niekto u nej nebol a ak áno, že aké skúsenosti s ňou mal.
Ďakujem.
0 1
kn-alka kn-alka

kn-alka je teraz online kn-alka

Jarka jméno mé :)
1. reaguješ na 4 roky starú tému
2. reklama?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať