Zavrieť

Porady

8 GB ISO obraz DVD na 4,7 GB DVD

Prosím poraďte mi, stiahol som z internetu 8 GB obraz DVD disku (*.iso), ktorý by som si chcel napáliť na 4,7 GB DVD. Ide to cez Nero, alebo to musím nejako prekonvertovať kvôli veľkosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Ja to robím cez DVD Shrink, stiahni si z studna.cz/2275/aplikace-pro-kancelar-nebo-domacnost/programy-pro-tvorbu-cd-rom-a-dvd/dvdshrink/?PHPSESSID=f700b47b4f30094638c0217f1c3a48fe
    uprav si výsledok konvertovania na hodnotu akú potrebuješ a spusť

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    V najhoršom prípade sa da na dvojvrstvove. Ich ceny su uz prijatelne. I ked treba povedat, ze pouzitie pripada tak na 1 zo stovky filmov.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    DVD Shrink je dobrý a free, ale na novšie tituly je lepší DVDFab platinum.
    Alebo free - DVDFab decrypter pre stiahnutie na HDD a potom DVD Shrink na jeho kompresiu na 4,7. DVDShrink umožňuje aj editovať DVD - vynechanie menu, dodatkov, nepotrebných titulkov, jazykov a pod.(funkc. REAUTHOR). To sa vyplatí odstrániť, je potom možná nižšia kompresia (pri prevode na 4.5) a výsledok je vo vyššej kvalite.
    Naposledy upravil Stevo5 : 17.03.08 at 12:15

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Braňo Pozri príspevok
    Števo, ale ja ten iso obraz mám na hard disku.
    Myslím, že DVD Shrink pracuje aj s obrazom disku. Ak nie, tak stačí si nainštalovať DaemonTools, s ktorým si vytvoríš virtuálnu mechaniku a tam sa ti ten obraz bude tváriť ako klasický disk v mechanike a pracuješ normálne ďalej.
    Naposledy upravil Chobot : 17.03.08 at 12:42

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    O.K. - neprečítal som si to dôkladne.
    Ale ak so Shrink-om nemáš skúsenosti - posledná časť príspevku ti pomôže, nemusíš hľadať.
    Príspevok nebudem odstraňovať, čítajú to aj iní, niekto potrebuje aj zálohovať DVD.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    S obrazom ISO vie pracovat dobre powerISO a vie aj napalovat, a samozrejme rozbalovat. Koverziu na 4,7GB video neurobi.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    duves Pozri príspevok
    S obrazom ISO vie pracovat dobre powerISO a vie aj napalovat, a samozrejme rozbalovat. Koverziu na 4,7GB video neurobi.
    Duves, stiahol som dnes PowerISO verziu 4.0 a je tam tlačítko compress. a je v češtine.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.