Zavrieť

Porady

Dieta na zaludok

Dobry den, zistili mi chronicky zapal zaludka. Mam drzat zaludok setriacu dietu. Nasla som si co asi by som nemala jest,ale cchela by som Vas poprosit o nejake recepty, popr. skusenosti co Vam pomaha.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kisar je offline (nepripojený) kisar

    kisar
    Na zapaly traviacej sustavy je vhodny zihlavovy caj z cerstvej alebo susenej mladej zihlavy...Nechat vyluhovat v prevarenej vode 30 min. Nesladit a neochucovat...

    alabut je offline (nepripojený) alabut

    alabut
    Na liečbu žalúdka sa mi už roky osvedčilo kvalitné suché víno. Tak dva litre stačia. S chuťou ho za deň pomaly vypijeme a pár mesiacov je pokoj.

    naan je offline (nepripojený) naan

    naan
    Ja som na liečbu žalúdka užívala aloe šťavu a propolisové tabletky - doporučené od lekára naturálnej medicíny. Dobre zabralo.

    misolga je offline (nepripojený) misolga

    misolga
    pozri www.marpes.info/index.html - Môj ocko je po operácii hrubého čreva a lekár mu odporučil šetriacu diétu, zopár receptov sme našli v starších kuchárskych knižkách a na tejto je zoznam potravín ktoré sú vhodné, ktorým sa vyhýbať, spôsob prípravy jedál a mnoho užitočných rád aj pri iných diétach.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.