Zavrieť

Porady

elektrické ruč.náradie FERM

prosím,má niekto skúsenosti s firmou FERM?aké su ich stroje?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bcjan je offline (nepripojený) bcjan

    bcjan
    odporucam radsej znacku Black and Decker - je to tak isto hobby naradie ale maju lepsiu moznost kupy nahradnych dielov co isto budete potrebovat.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja mám accu šrubovák FERM. Je v poriadku, ale bity, ktoré tam boli boli skutočne šmejdové. Nebolo to z poctivého materiálu, ale z nejakého blata. Na profesionálnejšiu prácu odporúčam buď hobby radu od Bosch alebo modrú.

    jaruj je offline (nepripojený) jaruj

    starnem ale zatial nevadi jaruj
    Zavisi na co to potrebujes. Na vyvrtanie diery do tehly alebo dreva to staci. Na vrtanie do betonu by som to uz nepuzival lebo pravdepodobnost ze po jednej diere zhori je vysoka.
    Ak chces mat kvalitne naradie na dlhu dobu s ktorim sa da urobit vsetko tak kup napriklad Bosch (MODRY). Je to profi naradie ale samozrejme jeho cena je niekolkonasobne vyssia ako Bosch-zelena rada. Pokial chces kvalitne nakupit tak najlepsie v zgonc vo viedni. Maju aspon o 30% nizsie ceny a 5-rocnu zaruku. Mam to overne. Vlastnim pozicovnu naradia nakupujem vacsinu u nich.

    josiph68 je offline (nepripojený) josiph68

    josiph68
    díky,ja viem,profi je profi,dewalt,festol...chcel som len vedieť,či je to šmejd,alebo dá sa radiť medzi hobby,a chcel som od vás skúsenosti.

    wildo je offline (nepripojený) wildo

    wildo
    Mam doma Ferm karbobrusku, vrtačku, uťahovačku, pouzivam ich už štvrty rok ako hobby a som spokojny, nie je to žiadny šmejd!

    elektrické ruč.náradie FERM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.