Zavrieť

Porady

leasing v jednoduchom účtovníctve

ahojte, chcela by som sa opytat ked je leasing v JU - nie je platca dph - tak v banke uhrada istina je nedanova lebo vlastne do rezie ide odpis, dph, urok, poistenie - je rezia. Moja otazka istina kazdy mesiac vychadza dakych cca 4000skk a odpis mesacny 6000skk nemalo by sa to dako rovnat lebo neviem ci radsej nemam ako odpis - reziu ratat tu istinu bez dph a nie odpis z auta som z toho jelen - a do vykazu majetku a zavazkov leasing - zostatkova cena (to tiez neviem ci mam ratat VC-odpis alebo VC-rocna istina) to sa dava do kolonky dlhodoby hmotny majetok ano? no mam v tom velke chaosy viete mi niekto
prosiiiim pomoct?
dakujem strasne moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    V nasledujúcom linku najdeš tabuľku na leasing v JÚ. Nahod si do nej svoje údaje a pekne ti všetko vyráta:

    http://www.porada.sk/t9121-leasing-t...-v-exceli.html

    leasing v jednoduchom účtovníctve

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.