Zavrieť

Porady

Materská dovolenka

Dobrý deň,


práve som sa dozvedela, že budem mať dvojičky. Chcela by som vedieť, kto teraz platí materskú dovolenku - zamestávateľ alebo SP a koľko je to asi korún. Pravdepodobne pôjdem aj na rizikové tehotensto v 5. mesiaci. Berie sa to ako PN? A prvých 10 dní platí zamestávateľ a potom SP?
Tiež by som chcela vedieť, koľko je to Sk?
Môj plat je 15000 brutto. Milulý rok bol môj plat 14000,--/mesačne/.

Ak mi to vie niekto vypočítať, prosím o výpočet, nech viem, čo nás čaká.
Manžel dostane RP 500,-- a bonus? Je tam ešte niečo?


Ďakujem veľmi pekne!

Mirka - trochu vyplašená /dve a ja som taká drobná/
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vychádza sa z DVZ aký dosiahol u prvého zamestnávateľa.

Druhý problém - nemocenská nezmenená.

S materskou je problém, ja by som Vám odpovedal, že sa počíta z VZ dosiahnutého od druhého zamestnávateľa za 1.7. až 17.7., keďže bude PN, tak z pravdepodobneho VZ.

SP v poslednom čase vyrába jeden zmätok za druhým, takže je vysoko pravdepodobné, že materskú jej vymerajú z DVZ u prvého zamestnávateľa, fakticky z toho istého DVZ, z akého bude mať to nemocenské.
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Ak som dobre čítala (a snažila som sa túto tému prelúsknuť) tak sa tu stále baví o zamestnaných maminách. Mám priateľku, ktorej materská skončila minulý rok v marci tuším, potom bola nezamestnaná a teraz má termín v júli. Z akej sumy jej bude vyplácaný materský príspevok a má nejakú možnosť "vylepšiť" si ho?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pri súčasnom výklade zákona zo strany SP nemá šancu, nebude mať nárok na materskú.

Pri ústretovom výklade §-fu 48, nárok na materskú mať bude, ak sa čím skôr stane nemocensky poistenou spôsobom rovnakým, ako bola do marca 2004. Teda ak bola na materskej ako zamestnankyňa, nech sa zamestná, podľa možností s platom 21548 Sk.
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Idem jej hneď volať, za pokus to stojí, termín nástupu na MD má o dva týždne
Tak sa ponáhľam, že som skoro zabudla.....ĎAKUJEM !
0 0
angel22 angel22

angel22 je offline (nepripojený) angel22

Ja som sa pytala, lebo som dpstala take info, ze pokial som konatel firmy, stale mam moznost prijmu a tym padom nemam narok na podporu ani na matersku, napriek tomu, ze som bola suvislo zamestnana skoro 5 rokov a platila riadne vsetko co bolo treba.
0 0
angel22 angel22

angel22 je offline (nepripojený) angel22

Este by som sa chcela informovat. Podla zakona je materska kolko mesiacov? Pocas nej kto plati odvody, ak je teda mamina zamestnana?Je mozne dostat vypoved po skonceni materskej, alebo je tam nejaka ochranna lehota aj potom? Dakujem za odpovede.
0 0
valeriam valeriam

valeriam je offline (nepripojený) valeriam

Takže trošku som sa informovala a trošku rátala:
Nástup na materskú: 13.6.05
výpoveď dostala hneď po skončení prvej materskej,resp.rodičovskej, takže bola nemocensky poistená do 1.4.04. (to som v prvom príspevku neuviedla)
dva roky sú od 13.6.03-13.6.05
nemocensky poistená teda bola od 13.6.03-31.3.05, vyšlo mi 290 dní! (HURÁ!)
Takže, ak sa teraz ešte zamestná, bude mať nárok na MP z VZ terajšieho zamestnania. Inak má nárok len na RP 4110. Dobre je to?
Naposledy upravil valeriam : 27.05.05 at 11:16
0 0
Luba2 Luba2

Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

Materská dovolenka 28 týždňov, osamelá žena alebo s dvomi a viac deťmi 37 týždňov. Potom nasleduje rodičovská dovolenka až do troch rokov veku dieťaťa.

Počas MD a RD Ti zamestnávateľ výpoveď nemôže dať, môžeš však ukončiť pracovný pomer dohodou. Po skončení RD Ti môže výpoveď dať.
0 0
angel22 angel22

angel22 je offline (nepripojený) angel22

Este raz zhrnutie. Som zamestnana vo vlastnej firme a to od 1.11.2000 - 31.3.2004, od 1.4.2004 - 31.6.2005. Dam si vypoved a prac pomer skonci 31.6.2005 a do noveho zamestnania nastupim 1.7.2005 samozrejme s vyssim VZ. Na MD pojdem 18.8.2005. Podla vsetkeho co sa tu popisalo by som mala dostat matersku podla druheho zamestnania v ktorom budem od 1.7.2005. Je to tak spravne??? Za odpovede vopred dakujem )
0 0
angel22 angel22

angel22 je offline (nepripojený) angel22

Ak je tehotna zamestnana, kto plati pocas MD odvody?
0 0
IvanaK IvanaK

IvanaK je offline (nepripojený) IvanaK

Dobrý deň, mám jednu známu, ktorá 2.8. nastupuje na tzv. reťazovú materskú dovolenkú. Pracovala od roku 1996 a na 1. matersku nastupila v juli 2002, chcela by som sa spytat, ci je mozne pouzit dajaky zo spominanych figliov ako pomoct ku zvýšeniu matrerskej, v sucastnoti jej to vychadza na slabych 5 000,-Sk/mes. Ďakujem
0 0
lubosl lubosl

lubosl je offline (nepripojený) lubosl

Ak by som sa zamestnala u druheho zamestnavatela od 1.7.2005 na dobu neurcitu, 18.8.2005 by som sla na MD, potom nasledne na RD, ktora trva 3 roky, tak podla coho sa mi bude potom ratat prispevok v nezamestnanosti, ak po skonceni RD dostanem vypoved? Podla zamestnania pre MD, alebo sa rata aj to, ze som bola zamestnana pocas MD a RD? Velmi pekne dakujem za odpovede )
0 0
IvanaK IvanaK

IvanaK je offline (nepripojený) IvanaK

neviete mi nikto poradit, prosiiiiim
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Chcem sa opýtať na takúto vec:

Žena, ktorá je na materskej dovolenke môže byť zamestnaná na dohodu o vykonaní práce u svojej mami v obchode s potravinami? Nehrozí jej, že napokon jej zanikne nárok na materské? Neviete mi napísať číslo zákona, kde by som sa o tom dozvedela viac? Díky za všetky rady.
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Prosím, keď niekto vie, poraďte.
0 0
angel22 angel22

angel22 je offline (nepripojený) angel22

Chcem teda veci uviest na pravu mieru. Bola som po znamosti na SP a konecne som sa dostala k nejakej odpovedi. Takze vsetko co sa pise v socialnom zakone o materskej ( narok na materske, aj 270 dnova lehota, ze sa pocita ako sucet a nie ze to musi byt bez prerusenia, aj definicia rozhodujuceho obdobia ) je ok, akurat jedna drobnost ktora som opomenula. Ochranna doba, ktora je u tehotnych az 6 mesiacov a kotra sa vztahuje ako na zmenu zamestnavatela, tak na prerusenie formou neplateneho volna. Takze myslim, ze spekulovat sa neoplati, lebo si to strazia a ak aj niekto vydal matersku po zmene zamestnania a suma sa ratala podla noveho, ak dojde k hlbkovej kontrole, tak je matka povinna rozdiel vratit. Tolko asi k materskym. Nie som nadsena, lebo aj ja skoncim s materskou 3200,-Sk. Takze podporujme dalej tento stat, platme ako blazni a potom za to dostaneme ... ) Prijemny den
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

To čo píšeš je výklad SP, ale v zákone nie je nikde napísané, že ak počas ochrannej lehoty pracovníčka nastúpi do nového zamestnania, tak z nového zamestnania nemá nárok na nemocenské, materské, ošetrovné.
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
A na ten môj vyššie uvedený prípad neviete odpoveď?
0 0
angel22 angel22

angel22 je offline (nepripojený) angel22

To je sice pravda, ze je to vyklad SP, ale sudit a natahovat sa so SP v tomto state je na dlhe lakte a mozno sa mi skonci aj materska, kym vobec nieco dostanem. ) Neviem ako by som sa tam s nimi vyhadala. Podmienky naroku na materske su v §48 a naozaj tam nie je nic o ochrannej lehota. Tak neviem.
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Angel22, chcete dostať niečo navyše ako Vám "patrí", SP sa tomu bráni. Aj keď na to máte právny nárok, treba počítať s komplikáciami. Možno bude stačiť odvolanie voči výpočtu výšky dávky, možno nie. Je na Vás, či Vám to za to stojí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať