Zavrieť

Porady

DP ZDRUZENIE

Prosím Vás kto mi pošle daňové priznanie na združenie v ktorej sa účtuje v jednoduchom učtovníctve ale vypisuje sa DP PO. Prosím Vás poradte mi robím to prvýkrát. Díki .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Nejasná otázka, neviem kto má poslať daňové priznanie, čo sa tým myslelo

    ak je to združenie osôb, tak každý podáva daňové priznanie sám, ak je to združenie právnických osôb, tak tiež každá podáva samostatne daňové priznanie.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Monika združenie nie je právny subjekt . Príjmy a výdavky dosiahnuté v združení rozdelíš rovnakým pomerom medzi členov a každý si podá svoje DP . To je len v skratke .

    MONIKA6 je offline (nepripojený) MONIKA6

    MONIKA6
    Ja mám združenie , ktorý je právny subjekt je Nadácia ale patrí pod Združením vedie jednoduché účtovníctvo ale podáva sa DP PO.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    MONIKA6
    Ja mám združenie , ktorý je právny subjekt je Nadácia ale patrí pod Združením vedie jednoduché účtovníctvo ale podáva sa DP PO.
    Sorry , já som myslela združenie FO - živnostníkov .

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Monika, vypisuje sa DP pre PO a k tomu sú špeciálne výkazy. idem ich pohľadať a pošlem Ti. Vydrž. Robila som to isté.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    http://www.porada.sk/showthread.php?t=4430
    Klikni a v príspevku č. 6 sú uvedené výkazy, dá sa do nich krásne vpisovať a vytlačiť a hotovo.
    Vymaž si hore len napís"VZOR"

    MONIKA6 je offline (nepripojený) MONIKA6

    MONIKA6
    Díki že odpoved viem že sú špeciálne výkazy skôr som potrebovala pomôcť s daňovým ale už som to poslala takže díki mockrát nemusíš posielať ja ich mám ti výkazy.

    MONIKA6 je offline (nepripojený) MONIKA6

    MONIKA6
    Nich sa nedeje díki za pomoc. Som živnostníčka s účtovníctvom robím veľa firmy ale takéto robím prvýkrát ale díki.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.