Zavrieť

Porady

Nákup cez internet

Ahojte, máte tu niekto skúsenosti s nákupom PC a príslušenstva cez internetový obchod PIX mania?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Cey pixmaniu som kupoval navigáciu, digitálny fotoaparát. Bez problémov, zaplatíš z účtu, do týždňa doma.jediné, že nebudeš mať návod v slovenčine (iba v angličtine)

    NOVA40 je offline (nepripojený) NOVA40

    NOVA40
    Braňo Pozri príspevok
    Cey pixmaniu som kupoval navigáciu, digitálny fotoaparát. Bez problémov, zaplatíš z účtu, do týždňa doma.jediné, že nebudeš mať návod v slovenčine (iba v angličtine)
    Ďakujem :-)...

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    Velmi dobre a to aj v pripade vracania tovaru... a to sa tak casto nevidi
    A slovensky navod na poziadanie dodavaju

    mrploc je offline (nepripojený) mrploc

    mrploc
    Zdravim,
    osobnu skusenost nemam, ale kamarat si cez nich kupoval digitalnu zrkadlkovku a vsetko prebehlo bez problemov

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    bez problemov ...

    omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

    omega2.0
    Prave cez Pixmaniu nemam skusenost ziadnu, ale nedavno som si kupoval PC po jednotlivych komponentoch z http://www.help.sk a bol som velmi spokojny.

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Prosím Vás, ak ste nakupovali z Alza.sk, koľko trvalo dodanie tovaru?
    Objednala som si NB, ktorý bol ozančený, ako dostupný tovar dňa 22.11.2012, čo je už 10 dní a tovar nikde.
    Tovar je stále ponúkaný ako dostupný aj teraz.
    Informovala som sa 30.11. a bolo mi povedané, že tovar bol odovzdaný zo skladu na expedíciu a automat ma bude informovať o odoslaní tovaru emailom.
    Zatiaľ mi nič neprišlo. Mám za sebou viac nákupov od rôznych predajcov, nikdy to toľko netrvalo.
    Je to normálne?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ak je na sklade tak do 24 hod, max do 48 hod. Ak bol v alza tovar odoslany, tak prepravca (DHL, alebo UPS (nepamatam sa kto im vozi)) rsp. alza by ta mala informovat linkom na prepravcu, kde sa konkretne tovar nachadza.
    10 dni je skutocne vela, to by som sa informoval v alze a prip. by som to zrusil ... treba vsak citat aj VOP ci tam taka moznost je

    neva19 je offline (nepripojený) neva19

    neva19
    Podľa mňa tovar odoslaný nebol, je len pripravený na expedíciu, zle som sa vyjadrila.
    Na môj dotaz, kedy mi bude doručený tovar som dostala túto odpoveď.
    "Děkujeme za Váš nákup. Dle informací z montážního oddělení byla objednávka č. 142xxxxxx již vyřízená a bude odeslána k expedici. Poprosíme Vás pouze o strpení pokud se tak stane. O stavu objednávky Vás bude informovat automatický robot. Děkujeme za pochopení." Toto mi prišlo 30.11.2012, t.j 8 dní po objednaní.
    misoft Žiadaj kompenzáciu - nedodržali svoje vlastné dodacie podmienky!

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    To je dost neobvykle,ak udavaju, ze tovar maju skladom.

    Mas pravo od objednavky odstupit. Ak tovar naozaj chces, tak im zavolaj a pohroz, ze objednavku zrusis.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.