Zavrieť

Porady

Osmijanko a jeho rozprávky

Moja dcéra časť svojho detstva prežila s knihou 64 Osmijankových rozprávok.
Keď z nich vyrástla, darovali sme knihu ďalšiemu dieťaťu v rodine a to zas ďalšiemu. Dnes som stratila prehľad, kde kniha skončila. Mám vnučku, ktorá by už s touto knihou mohla zrásť, problém však je v tom, že nielen túto knihu, ale žiadneho Osmijanka v kníhkupectvách nedostanete a v Antikvariáte sa Osmijanko objaví tak raz za 2 roky. Je mi to ľúto. Boli to rozprávky o niečom inom ako o dnešných kreslelných postavičkách. A teraz moja otázka: Nenájde sa niekde u Vás táto kniha - resp. niečo o Osmijankovi bez toho, aby ju potrebovalo nejaké dieťa? Ja by som sa potešila možnosti mať ju opäť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lepka je offline (nepripojený) lepka

    lepka
    máme doma dve knihy od Osmijanka(sladké rozprávky a rozprávky o zázračných krajinách)mám k nim síce citovú väzbu,lebo sú to moje prvé knižky vydané v roku 1967,ale knihy nemajú stáť na polici,ale prinášať radosť,som ochotná ti ich zapožičať a potom nám ich vrátiš,veď syn sa ešte nechystá mať prírastok a iné malé dieťa my už mať nebudeme a dovtedy možno spraví radosť Vám pošli mi do SS adresu a ja ti ich pošlem

    Osmijanko a jeho rozprávky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.