Zavrieť

Porady

Hľadám niekoho na práce v záhrade (BA)

Hľadám pre maminu niekoho, kto by jej príležitostne pomohol v záhrade. Napr. ostrihať stromy, možno porýľovať a pod. Záhrada je v Bratislave. Nepoznáte niekto niekoho šikovného kto by mal o takúto brigádu záujem? Pokiaľ možno za rozumnú cenu... Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    poznam mladeho studenta, chodil na zahradnicku do malinova a teraz je v nitre na polnohospodarskej, na vikendy je doma. prilezistostnu brigadu by si privital...
    aka je rozumna cena?

    Lienočky je offline (nepripojený) Lienočky

    Lienočky
    Ďakujem za rýchlu odpoveď...Cenu si musí navrhnúť on, nechcem vyzerať ako lakomec . Máme možnosť jedného pána za 250,- Sk na hodinu, ale to sa mi zdá dosť veľa. Máme napr. pána, ktorý nám pomáhal s rekonštrukciou a zavedením elektriny, veľmi pracovitý a poctivý a ten si pýta 100,- Sk na hod. Bola by som rada, keby nejakú cenu navrhol sám. Vďaka.

    Radolus je offline (nepripojený) Radolus

    Radolus
    100 - 120 Sk na hodinu je taká primeraná cena.

    U Nás v Šali a aj v Galante ponúkajú Agentúry 54 - 70 Sk na hodinu.
    A všelijaký súkromníci plat na mesiac 10 000 - 13 000.

    Radolus je offline (nepripojený) Radolus

    Radolus
    Škoda,že to neni v Šali alebo v okolí ja by som aj pomohol aj tak sa cez výkendy nudím.

    bessy je offline (nepripojený) bessy

    bessy
    Ahoj (alebo dobry den) - vidim, ze na porade si zvyknu ludia tykat - nemohla by som poziadat o kontakt na toho sikovneho elektrikara?
    Potrebujem v BA prerobit nieco s elektrinou - cez inzerat som nasla jedneho "odbornika", zaplatila zalohu a dodnes nemam ani urobenu elektrinu, ani peniaze a telefonne cislo uz zdviha nejaka zena, ktora dotycneho nepozna. Takze uz by som rada iba niekoho, kto bude odporucany.

    Srdecna vdaka vopred!
    bodliak reagujes na 4 roky staru temu...

    Hľadám niekoho na práce v záhrade (BA)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.