Zavrieť

Porady

Zámková dlažba

Ahojte, chceme pokladať zámkovú dlažbu. Neviete náhodou čo zoberie jeden odborník za pokladanie? Ostatní pomocní robotníci budú zabezpečení z našej strany, nechceme si objednať firmu, pretože by to vyšlo určite moc draho. Ide o to, aby sme vedeli - keď si niekoho na to pokladanie nájdeme, aby si nezapýtal toľko čo celá firma, nemáme predstavu koľko by mohol zobrať. Ďakujem vopred za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    žaneta je offline (nepripojený) žaneta

    žaneta
    poznám partiu živnostníkov, ktorí pokladajú dlažbu, viem , že brali za m2 250,00Sk. V tom bola zarátaná aj práca za osadenie obrubníkov, ale to je len uloženie, bez podkladového kameňa. Za pílenie mali zvlášť taksu.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Z pokladku zámkovej dlažby berieme od 250 SKK/m2. Pílenie zvlášť.Obrubníky 100 SKK/mb. Je to za pokládku a poslednú vyrovnávaciu vrstvu pod dlažbu.

    Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

    Silvia123
    Máme kúpenú klasickú šedú dlažbu 20 na 10. Môže mi niekto poslať nejaké -foto ako má riešený chodník v tvare Y ??? -potrebujem nejakú inšpiráciu aby tá dlažba vyzerala čo možno najkrajšie uložená. Mne osobne sa páči keď je dlažba dávaná po krajoch z oboch strán rovnako, len ako vyplniť ten stred v tom trojuholníku čo vznikne, bolo by tam moc rezania a neviem či sa to dá zvládnuť.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Silvi,"vygúgli" si nejaké firmy,čo robia zámk.dlažby a pozri ich realizácie. Možno Ti niečo poslúži ako inšpirácia

    Silvia123 je offline (nepripojený) Silvia123

    Silvia123
    kto má nejako pekne alebo zaujímavo uloženú dlažbu, pošlite foto pre inšpiráciu a pochválte sa svojim dielom

    ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

    ErikaDP
    Poradaci,
    prosim nemate niekto typ ako vyriešit vydlazdenie pristupoveho chodnika a spevnenie kolají pre auto na dvore starsej stvorbytovky postavenej v 50-tych rokoch ( tehlovy dom so sedlovou strechou ). Kedze sa jedna o starsiu radovu zastavbu, nechceme aby cela plocha spolocneho dvora bola vydlazdena betonovou zamkovou dlazbou, ale aby spevnene plochy boli esteticky pispôsobené starším domom, aby dvor bol sice na novo spraveny, funkčný, ale aby pôsobil ako "osuchaný dlhoročným používaním", lebo bežne používané zámkové dlažby by tam pôsobili neprirodzene.

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Chcem Vás požiadať o radu ohľadom zámkovej dlažby. Má niekto položenú dlažbu od firmy AZ beton - CZ ? Ako ste s ňou spokojní? A ešte jedna otázka - potrebujem poradiť ohľadom farebného odtieňa, ja viem, že každému sa páči niečo iné, ale len poradiť aký odtieň dlažby k bledšiemu odtieňu domu /terakota/. mám vybranú tmavú hnedo čiernu, len neviem či to nebude veľmi tmavé. ďakujem

    monok je offline (nepripojený) monok

    monok
    Tento mesiac sme od nich kladli dlazbu 50x50x8 cm. Zatial vsetko v poriadku, dufam, ze to poviem aj po rokoch
    Mne robil zámkovú dlažbu mlady chalan, velmi šikovný, spolu s mojím synom a za 80 m2 si zapýtal 800 euro synovi som dala 200, robili mi dvor cca týžden. Majstri beru cca 35 euro za meterr štvorcový v tom je už zarátaný aj materiál

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.