Zavrieť

Porady

svietenie myši

Ahojte, stále mi svieti myš a ah Num Lock na klávesnici, aj keď vypnem PC. Vraj je to spôsobené niekde v inštalácii. Viete mi poradiť, ako sa toho zbaviť?
Ozaj - modem mi svietiť asi neprestane, keď ho nevypnem z elektriny?
Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Beska Pozri príspevok
    chyba možno nie, ale osvetľuje mi to celú miestnosť
    Zavri myš na noc do šuflíka

    Mne tiež svieti ale nezdá sa mi nejak rušivé.

    Pezinčan je offline (nepripojený) Pezinčan

    Pezinčan
    No aj mne svieti myš keď vypnem pc a myslím, že na tom nie je nič zlé ale num lock mi na klavesnici teda nesvieti... no ja neviem prečo sa chceš toho zbavovať, veď to nie je nič strašné... Ja osobne keď vypnem modem z elektriky tak svietiť prestane. Ale tak to záleží od toho, aký máš modem.

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Myš nebude svietiť keď vypneš počítač nielen softvérovo, ale aj natvrdo vypínačom na zadnej strane skrine-je tam malý preklopný vypínač.

    omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

    omega2.0
    Svietenia mysi , alebo klavesnice sa len tak nezbavite.
    Je to vec zakladnej dosky a BIOSu.
    Tiez som sa s tym niekedy pasoval, ale myslim , ze to nema zmysel.
    Urcite to nie je chyba ziadnej instalacie Windows, ani ziadneho softu.

    tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

    z malickosti sa sklada svet. ...viac tiny77
    svietila aj mne a veru rusilo ma to v noci premietalo mi to na stenu vselijake tiene a ked som sa v noci prebudila, bala som sa vypnut ju mozes, ked pc snuru celkom vytiahnes zo siete, alebo ak mas na predlzovacke poistku, tak staci vypnut tuto
    Naposledy upravil tiny77 : 07.04.08 at 09:52

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    V práci všetkým naokolo nám svieti myš po vypnutí PC, máme W-XP. Doma mám W-Vistu a myš zhasína, nemusím ani zadným vypínačom PC vypnúť. Len neviem, či to má aj nejaký súvis so systémom, je to len postreh.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    petmar Pozri príspevok
    V práci všetkým naokolo nám svieti myš po vypnutí PC, máme W-XP. Doma mám W-Vistu a myš zhasína, nemusím ani zadným vypínačom PC vypnúť. Len neviem, či to má aj nejaký súvis so systémom, je to len postreh.
    Nie, je to len danosťou základnej dosky, či pri vypnutom stave dodáva energiu do príslušných portov (napr. USB, PS2).

    Ja mám napr. USB myš a keď som ju chcel zapojiť do PS2 portu cez adaptér tak mi svietila. V USB mi nesvieti.

    Myslím, že to môže mať niečo do činenia s nastavením BIOSu, kedy užívateľ umožní zapnutie PC napr. pohybom myši alebo ťuknutím na klávesnicu. Vtedy asi sú tieto zariadenia pod napätím aj v stave vypnutia. Treba skúsiť dať vypnúť aj túto funkcionalitu.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Mohlo by to byť v nastaveniach BIOSu - prestane svietiť ak sa vypne podpora DOS pre porty USB. Vo Win to bude fungovať normálne.
    Ale nebude už možnosť prebúdzať zariadenia a pod., ako písal Chobot.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.