Zavrieť

Porady

Hľadanie pravdy o 11.septembri

Možno na Poradu táto téma nepatrí, ale prečo nie.
Myslím si, že to patrí na každé fórum, aby malo čo najviac ľudí možnosť vidieť pravdu o tom , čo sa naozaj stalo 11.9.2001 v NY.
Kliknite si na stránku http://911.yweb.sk/ a urobte si názor.
Videl som takmer všetko, čo tam ponúkli a nechcel som tomu veriť, ale fakty sa vyvrátiť nedajú.
Napíšte potom svoj názor.
Naposledy upravil omega2.0 : 07.04.08 at 23:52
Usporiadat
lučia lučia

lučia je offline (nepripojený) lučia

Aj toto je veľmi zaujímavé, pozrite... Treba vydržať do konca, stojí to za to!!
Len si to skopírujte, pridajte www a otvorte ako novú stránku, lebo sa mi to nedá vložiť ako odkaz.

video.google.com/videoplay?docid=-7278766956791576096[/url]
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

omega2.0 Pozri príspevok
Možno na Poradu táto téma nepatrí, ale prečo nie.
Myslím si, že to patrí na každé fórum, aby malo čo najviac ľudí možnosť vidieť pravdu o tom , čo sa naozaj stalo 11.9.2001 v NY.
Kliknite si na stránku http://911.yweb.sk/ a urobte si názor.
Videl som takmer všetko, čo tam ponúkli a nechcel som tomu veriť, ale fakty sa vyvrátiť nedajú.
Napíšte potom svoj názor.
Podľa mňa, majiteľ, ktorý odkúpil dve veže WTC ich kúpil s tým, že ich chce zbúrať a postaviť tam hypermarket Tesco. Nakoľko ale zistil, že na oficiálnu demolíciu potrebuje 25 podpisov a pečiatok a ešte ho to bude stáť nemalé peniaze, rozhodol sa pre iný spôsob.

Nechal si poistiť budovy na vysokú sumu. Následne po nociach chodil do budovy odstraňovať nosníky, ktoré cez svojho kamaráta - bezdomovca - Árpáda L. nechal odniesť do zberných surovín.

Následne si zistil, ktoré lietadlá hodlá United Airlines v najbližšej dobe vyradiť. Nahovoril pár fanatických, životom znudených arabov so samovražednými sklonmi, že sa postará o ich 25 manželiek, ak pre neho urobia nejakú službu.

Potom už bolo len hračkou naraziť do veží a nechať to celé spadnúť a tváriť sa, že on nič, on muzikant... Dokonca teraz požaduje 2x poistné plnenie, lebo fakticky išlo o 2 samostatné teroristické útoky, teda o 2 poistné prípady.


Ale vážne - nemyslím, si, že spiknutie takéhoto rozsahu by mohli skutočne naplánovať a realizovať bez toho, aby sa o tom niekto dozvedel. V živote sa stávajú nepochopiteľné a nevysvetliteľné veci. Áno. mnoho otázok zostane otvorených, ale kvôli tomu obviňovať niekoho, že to bol zámer, je trochu tvrdé.
0 0
omega2.0 omega2.0

omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

Som velmi rad "Chobot" , ze si reagoval, aj som sa pobavil na tvojom prispevku.
Dakujem
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
[quote=Chobot;701765]Podľa mňa, majiteľ, ktorý odkúpil dve veže WTC ich kúpil s tým, že ich chce zbúrať a postaviť tam hypermarket Tesco. Nakoľko ale zistil, že na oficiálnu demolíciu potrebuje 25 podpisov a pečiatok a ešte ho to bude stáť nemalé peniaze, rozhodol sa pre iný spôsob.

Nechal si poistiť budovy na vysokú sumu. Následne po nociach chodil do budovy odstraňovať nosníky, ktoré cez svojho kamaráta - bezdomovca - Árpáda L. nechal odniesť do zberných surovín.

Následne si zistil, ktoré lietadlá hodlá United Airlines v najbližšej dobe vyradiť. Nahovoril pár fanatických, životom znudených arabov so samovražednými sklonmi, že sa postará o ich 25 manželiek, ak pre neho urobia nejakú službu.

Potom už bolo len hračkou naraziť do veží a nechať to celé spadnúť a tváriť sa, že on nič, on muzikant... Dokonca teraz požaduje 2x poistné plnenie, lebo fakticky išlo o 2 samostatné teroristické útoky, teda o 2 poistné prípady.

---------------------------------------------------

no ja som veru o tom na 100% presvedčená, že to bolo takto. veruže potrebovali to zbúrať, lebo chceli tam postaviť niečo iné a nevedeli ako to zbúrať, aby američania nefrflali na nich, tak to celé naaranžovali ako teroristicky útok.ja som to už tvrdila ešte ten deň ako sa to stalo, že to bolo dobre zorganizované divadielko, potrebovali to pekne nafuknúť akože teroristi a tak, chudáčik binladin, podľa mna aj ten človek s tým menom binladin je vymyslený. podľa Vás keď američania o všetkom vedia, majú všelijaké bezpečnostné opatrenia a čojaviemčo ešte, o čom ani nikto nemá ani šajnu, že by to nechali len tak , aby sa do ich priestoru dostali tie lietadlá??? a ako je to možné že akurát vtedy tam boli aj s kamerami a pekne vše nakamerovali??? hmm to neni divné???majú všelijaké špionážné čojaviemčo, hmmm ťažko mi to niekto vyvrátí, že to bolo ináč. vlastne nikto ma nepresvedčí o opaku.lenže to bolo od nich špinavosť, že to spravili cez deň. mali to urobiť v noci. no lenže potrebovali aj obete, aby to bolo viac vieruhodné
a ešte 1 vec to bol dobrý dôvod na útok afganistanu, tuším afganistanu že????
ja si ešte aj to viem predstaviť, že zato niekto dostal pekné peniaze .

toť je to len čisto moj názor
Naposledy upravil Barbara : 07.04.08 at 13:05 Dôvod: doplnenie
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Chobot Pozri príspevok

Potom už bolo len hračkou naraziť do veží a nechať to celé spadnúť a tváriť sa, že on nič, on muzikant... Dokonca teraz požaduje 2x poistné plnenie, lebo fakticky išlo o 2 samostatné teroristické útoky, teda o 2 poistné prípady.


Ale vážne - nemyslím, si, že spiknutie takéhoto rozsahu by mohli skutočne naplánovať a realizovať bez toho, aby sa o tom niekto dozvedel. V živote sa stávajú nepochopiteľné a nevysvetliteľné veci. Áno. mnoho otázok zostane otvorených, ale kvôli tomu obviňovať niekoho, že to bol zámer, je trochu tvrdé.
Nie len to. Pred par dnami bola v tlaci informacia, ze Silverstein teraz dokonca zaluje o dalsiu nahradu skody letisko, dalej letecku spolocnost a dokonca aj vyrobcu lietadiel Boeing zato, ze "neurobili dost pre bezpecnost" a sposobili mu skodu (ktoru ma mimochodom uz 2 x vyplatenu od poistovne.

A k tomu spiknutiu - no ano, nie je lahke naplanovat taketo nieco bez toho, aby sa o tom dozvedelo "par ludi". Ale v prostredi US tajnych sluzieb to nie je zasa nic take nemozne. Tam je bezne to, co je aj beznou praxou mafie na Slovenku (napr. kyselinari) - teda ze ked sa robi nejaky podvod, tak sa likviduju svedkovia. Kto dnes skuma, ci medzi obetami dopravnych a inych nehod v USA neboli ludia, ktori "vela vedeli"?

Na kyselinarov sa nakoniec prislo. 11. september je trocha iny pripad. Ak ma nad tym moc ta uplne najvyssia mafia, tak nie je sanca, aby sa to vysetrilo. Ved aj vo filme je dost informacii o tychto praktikach (rodinu Bin Ladinovcov odviezli specialnymi lietadlami zo statov bez toho, aby ich co len vypoculi, "padla" aj budova, ktora skoro nebola vobec poskodena, zato tak sidlil Federalny urad pre vysetrovanie, teda akysi US Specialny sud, tym sa zamietli pod koberec starsie kauzy, odbornika, ktory co len vyslovil vetu, ze sa mu to nezda, vyhodili z priameho vysielania...)

Ono je asi rozdiel v tom, ci by sa napr. mne alebo vam podarlilo nieco take ututlat, a ci sa to da v pripade, ze to pripravuje vobec najmocnejsia skupina ludi na svete.
0 0
omega2.0 omega2.0

omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

Som rad , ze reagujete, ale pozrite si aspon nieco z tych prispevkov na http://911.yweb.sk
Neslo len tak celkom o znicenie budov.
Je toho viac.
Potrebovali sa zbavit mnohych vysetrovacich spisov z kauz, znicenie dokazov z burzovych podvodov a tak.
Ked som niekoho zaujal , tak som velmi rad.
Pozrite si, aka je pravda.

0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

omega2.0 Pozri príspevok
Som rad , ze reagujete, ale pozrite si aspon nieco z tych prispevkov na http://911.yweb.sk
Neslo len tak celkom o znicenie budov.
Je toho viac.
Potrebovali sa zbavit mnohych vysetrovacich spisov z kauz, znicenie dokazov z burzovych podvodov a tak.
Ked som niekoho zaujal , tak som velmi rad.
Pozrite si, aka je pravda.
Pravdu sa asi nedozvieme nikdy.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no konečne som nato došla, hurááá sláva, takže tie dvojičky nezlikvidovali tie lietadlá, ale to bolo dobre naplanované , že to vlastne si počkali na tie lietadlá, aby narazili do tých budov a potom šup, bumm, z dialky si vyhodili do vzduchu, ako vo filme ,,,. no však mne to bolo hneď divné, že ako je to možné, že tak padali ako padli , niečo mi v tom nesedelo a nevedela som , že čo, no teraz už viem
Naposledy upravil Barbara : 07.04.08 at 13:07
0 0
omega2.0 omega2.0

omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

Pravdu, ako pise Chobot, sa urcite celu nedozvieme, ale preco si nepozriet fakty, ktore vyvracaju oficialnu verziu.
http://911.yweb.sk


Naposledy upravil omega2.0 : 07.04.08 at 23:49
0 0
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Chobot Pozri príspevok
Pravdu sa asi nedozvieme nikdy.

a nemáš pocit, že s tým musíme niečo urobiť???

Alebo si len potichu máme žiť na tomto svete, nestarať sa, že padajú budovy, že ľudia zomierajú lebo chcú slobodu v Čečensku, Tibete, Kosove...
Že v Číne bude olympiáda a pritom tam ľudia nemajú zabezpečene ani základne ľudské práva...

Skutočne ma ubíja v akom svete žijem
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

icemonika Pozri príspevok
a nemáš pocit, že s tým musíme niečo urobiť???

A co s tym chces urobit?

Ja som to tu uz pisal do temy o Osviencime, pred 5 rokmi som bol jeden z cca asi 200 ludi, z celeho Slovenska, ktori boli ochotni vytiahnut nohy z papuc, vypnut telku a ist demonstrovat proti zapojeniu nasej armady do agresie v Iraku.

Takisto som (mozno ako jediny Slovak) vypovedal zivotnu poistku u Amslico, aj s uvedenim dovodu, aby som nepodporoval US ekonomiku, ktora umoznuje tejto krajine zabijat.

To je vsetko. Co sa da spravit viac? Napis, rad sa necham inspirovat
0 0
omega2.0 omega2.0

omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

Ja si myslim, ze som s tym urobil, co som mohol.
Vytvoril som tuto temu na tomto fore a este aj na sosnito.net

Rad by som aj nieco viac, ale neviem co.

Naposledy upravil omega2.0 : 21.04.08 at 09:41
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Veľmi silná káva...
Či už je to všetko tak ako to tam hovoria alebo nie, človeka to prinúti pozerať sa na svet trocha inými očami. Sme naozaj len bábky pre niekoho? Mohlo by nám to byť jedno, veď svoj životík si žijeme v pohodičke... Človek sa zastaví a začne rozmýšľať až vtedy, keď sa ho to začne nejakým spôsobom týkať.
0 0
robin78 robin78

robin78 je offline (nepripojený) robin78

Celkom dobre je to zhrnute aj v tomto clanku: http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=1723
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Môj otec mi pri debatách toto tvrdil už veľmi dávno... Nechce sa nám tomu veriť, máme v sebe pocit, že ....že,predsa existuje nejaká spravodlivosť, ktorá to nedovoli... Bohužiaľ peniaze,mamonárstvo, nenažranosť, samoľubosť, sebeckosť...toto všetko privedie "ten živý organizmus" do záhuby -tak ako sa o tom hovorí v ukážke. Je mi skutočne ľúto ďalších našich generácií...našich pokračovateľov života... je mi z toho nanič
Všetci dobre vieme odkiaľ pochádza všetko to zlo!
0 0
skaspa skaspa

skaspa je offline (nepripojený) skaspa

Ja si myslím, že to teroristické útoky neboli. Každopádne sú to špinavé hry tej najvyššej úrovne a pravdu sa nedozvieme nikdy. Aj keby niekto niekedy pravdu objavil, bolo by všetko z druhej strany popreté a vyvinuli by nemalé úsilie, aby pravdu "obrátili" na svoj prospech (napr. aj cez nimi ovládané média). Na uvedenom sa kľudne mohla podielať aj vláda USA a to z jednoduchého dôvodu - potrebovala sa zbaviť starej munície, ktorej legálne zneškodnenie stojí miliardy USD. Plošným bombardovaním Afganistanu sa ho tak zbavila v podstate zadarmo. A výsledok plošného bombardovania? Vôbec žiadny (až na ten zámer zbaviť sa starej munície). "Teroristické útoky" padli veľmi vhod, lebo si vláda USA získala aj časť verejenosti práve na podporu vojny v Afganistane a v Iraku. A navyše zapojila aj ďalšie krajiny (možno im dodáva zbrane, čo je pre ňu ďalší výhodný obchod). A nesmieme zabúdať ani na ďalšiu vec (dúfam, že to nevyznie ako že som xenofób), ale USA je ovládaná židmi, takže pre nich je každý mŕtvy arab dobrý arab. Všetci tak môžu byť spokojní (až na pozostalých).
Sú to proste tie najvyššie hry o akých sa nám ani len nedokáže snívať a pravdu môžno vie len zopár ľudí, všetko ostatné sú len dohady.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Je to skutočne zaujímavé čítanie. Až ma mrazí ako "TÍ HORE" manipulujú ľudí a akí sme bezmocní. Ďakujem za túto tému. Myslím, že nás to môže len posunúť ďalej, obohatiť a že budeme trošku obozretnejšie počúvať čo diktujú iní a vytvárať si názor každý sám.
0 0
omega2.0 omega2.0

omega2.0 je offline (nepripojený) omega2.0

Som nesmierne rad, ze sa moja tema takto rozbehla.
Velmi sa tesim, ze tu pridavate aj nieco dalsie, co s tym suvisi.
Dakujem vam vsetkym a cakam na dalsie nazory, alebo informacie.

0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

skaspa Pozri príspevok
Ja si myslím, že to teroristické útoky neboli. Každopádne sú to špinavé hry tej najvyššej úrovne a pravdu sa nedozvieme nikdy. Aj keby niekto niekedy pravdu objavil, bolo by všetko z druhej strany popreté a vyvinuli by nemalé úsilie, aby pravdu "obrátili" na svoj prospech (napr. aj cez nimi ovládané média). Na uvedenom sa kľudne mohla podielať aj vláda USA a to z jednoduchého dôvodu - potrebovala sa zbaviť starej munície, ktorej legálne zneškodnenie stojí miliardy USD. Plošným bombardovaním Afganistanu sa ho tak zbavila v podstate zadarmo. A výsledok plošného bombardovania? Vôbec žiadny (až na ten zámer zbaviť sa starej munície). "Teroristické útoky" padli veľmi vhod, lebo si vláda USA získala aj časť verejenosti práve na podporu vojny v Afganistane a v Iraku. A navyše zapojila aj ďalšie krajiny (možno im dodáva zbrane, čo je pre ňu ďalší výhodný obchod). A nesmieme zabúdať ani na ďalšiu vec (dúfam, že to nevyznie ako že som xenofób), ale USA je ovládaná židmi, takže pre nich je každý mŕtvy arab dobrý arab. Všetci tak môžu byť spokojní (až na pozostalých).
Sú to proste tie najvyššie hry o akých sa nám ani len nedokáže snívať a pravdu môžno vie len zopár ľudí, všetko ostatné sú len dohady.
Podľa mňa môže byť pravda niekde uprostred.
Jednak ľudia sami dovolia, dokonca si sami žiadajú, aby ich niekto niekde postavil, povedal im čo majú robiť, dokonca už ani zábavu a vyplnenie svojho voľného času si neriešia sami. Chcú sa pohodlne s chipsami alebo pivkom v ruke posadiť do kresla pred bedňu a konzumovať... sami si volia túto cestu. Svojim spôsobom tu máme Matrix, kde si ľudia volia tú ľahšiu cestu. Väčšina ľudí západného sveta žije takto. Tak sa potom nečudujme, že to tí bankári využijú. Kúpia si televízne stanice, obchodné centrá, továrne a pekne nám zorganizujú náš život. Dajú nám robotu aby sme mali peniaze, postavia nám obchodné centrá aby ich mali kde minúť, keď nemáme dosť peňazí tak nám aj požičajú a „fantastickými“ reláciami či filmami vyplnia náš voľný čas (alebo skôr otupia mozgy). Ja (aj s rodinou) už nesledujem TV rok a môžem iba konštatovať, že stíham urobiť viac vecí a celkovo sa cítim trocha slobodnejšie. O tom už ani nehovorím, že mám o niečo lepšiu náladu - počúvať stále dookola o vraždách, znásilneniach a bulvárnej s.ačke ma už prestalo baviť.

A s tými diktátormi a teroristami je to podľa mňa tak, že to vedia využiť vo svoj prospech. Tie hrozby často možno aj sú reálne, ale pre istotu, aby bol ich úder akceptovateľnejší, možno niečo aj pridajú/ zmenia... Jednoducho povedané vedia všetko využiť vo svoj prospech a pritom hrabaní tých miliárd možno aj niekomu pomôžu. Ja len dúfam, že celkovo v nich neprevláda to zlo a že za nejakú tú hranicu by nešli.

Skaspa podľa mňa sú to určite židia maďarský. Myslíš si, že iba židia vedia byť tak zlý? Alebo prečo máš pocit, že aj za týmto zlom sú určite židia? Na židov sa už povedalo toľko klamstiev... vždy to pramenilo zo závisti a z možnosti zvaliť vinu na jednu skupinu. Vždy sa totižto hodí mať po ruke vinníka. Takýmito a podobnými vyhláseniami začína každá genocída. Vieš na zemi je pár miliónov židov... a takéto reči jej nič dobré neprinesú. Naopak. Pravdepodobne je USA ovládaná aj židmi, ale určite je tam min. toľko nežidov. Podľa mňa sa v každej skupine ľudí nájdu taký aj onaký.... Len si treba dať pozor na vyhlásenia, ktorými hádžeme celú tú skupinu do jedného vreca.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Kazdy z vas teraz moze zarobit miliony na vojne v Iraku !!! Ake uzasne, navyse iba sa USD 19,95 !!!

Staci kliknut na http://www.iraqriches.page.tl To je uzasne, ake dnes svet prinasa prilezitosti nie? To by sa nam pred par rokmi ani nesnivalo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať