Zavrieť

Porady

Hľadanie pravdy o 11.septembri

Možno na Poradu táto téma nepatrí, ale prečo nie.
Myslím si, že to patrí na každé fórum, aby malo čo najviac ľudí možnosť vidieť pravdu o tom , čo sa naozaj stalo 11.9.2001 v NY.
Kliknite si na stránku http://911.yweb.sk/ a urobte si názor.
Videl som takmer všetko, čo tam ponúkli a nechcel som tomu veriť, ale fakty sa vyvrátiť nedajú.
Napíšte potom svoj názor.
Naposledy upravil omega2.0 : 07.04.08 at 23:52
Usporiadat
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Ahoj Via3.
Neviem , či trafím odpoveď :
"Keby som vedela,prečo si myslíš, že tú teóriu vytvorili SPLETANISTI"
- lebo som normálny a nevymýšľam teórie
- lebo som technik a verím , že "príroda nie je blbec a nerobí viac , ako musí"
čo okrem výnimiek platí aj na ľudí.
Chválim ťa , že píšeš stručne = myšlienka sa neutopí.

Ahoj
Ka Mil
0 0
VIA3 VIA3

VIA3 je offline (nepripojený) VIA3

Ahoj Milan.
Stručnosť a ženy sa vzájomne vylučujú. Ale budem sa snažiť. Prispôsobujem sa aj tvojmu jazyku.
Tu je sľúbená oponencia.
1. Ak neprečítaš všetko dostupné okolo 911, z 1 a 6 strany sa nič nedozvieš o teórii SPLETANISTOV.
2. Potom ťažko robiť závery- „ZAUJAŤ, SPLETANISTI, EIN KESSEL BUNTES“.
3. V štáte, ktorého sa to týka, chce síce každý zaujať, ale pre profit. Pre nepríjemnosti asi nikto. Tí SPLETANISTI ich asi mali, prinajmenšom v tom, že ich označovali za bláznov. Ďakujem pekne za takú cenu za ZAUJATIE!
4. „... Lebo som normálny a nevymýšľam teórie“ -Všetci vedci neboli blbcami a predsa vymýšľali teórie! Netvrdím, že všetci SPLETANISTI sú vedci.
5. „Príroda nie je blbec a nerobí viac , ako musí... „- Ľudia sú súčasťou prírody. Ľudia už porúčajú prírode! Napr. pri inaugurácii nového ruského prezidenta - rozohnali dažďové oblaky nad Moskvou.
Záver: Tvoje úvahy celkom nesedia!
Ahoj VIA3.
0 0
Karas Milan Karas Milan

Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

Ahoj Via3.

Upresnenie :
K tvojej oponencii - 1. , 2. , 3. a 4. (v tom aj SPLETANISTOV) som myslel výlučne pre jednostranných aktivistov (poznáš konetyoné) na Porade .Kedže som si dodatočne prelistoval všetky stránky , všimni si , kto prispieva a kto s ním súhlasí.
K 5. „Príroda nie je blbec a nerobí viac , ako musí „ - takto : voda málokedy tečie hore kopcom t.j. (ak chce niekto zničiť dôkazy , možno je lepšie potichu ich skartovať , alebo spáliť , ako zvaliť na ne takých 50 poschodí).

Ahoj
Ka Mil
0 0
VIA3 VIA3

VIA3 je offline (nepripojený) VIA3

Ahoj Milan.
Obidvaja sme sa nudili a predpokladám, že aj celkom dobre zabavili. Máme síce rozdielne názory, ale to nemení nič na tom, že s tebou som diskutovala s radosťou.
P.S. Neviem, či som si správne vysvetlila slovo-konetyoné.
Ahoj VIA3.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Je to smutné, že tie najväčšie firmy nerobia nič pre Zem, len z nej cucajú pokiaľ sa dá. Ceny benzínu a nafty idú hore pre rôzne nepokoje... Zato ich sa to nijako nedotkne - keď tak iba zvýšením ziskov...

Rockefellerovci kritizujú Exxon
[/B]

Najstarší akcionári upozorňujú na nezáujem o obnoviteľné zdroje energie [7.5.2008, TREND / zv]

Rodina zakladateľa spoločnosti Standard Oil a ropného magnáta Johna D. Rockefellera verejne kritizovala predstaviteľov amerického ropného gigantu ExxonMobil za ich krátkozraké vedenie spoločnosti.
Najväčšia svetová voľne obchodovateľná firma ExxonMobil je spolu s ropnou spoločnosťou Chevron priamy potomok pôvodnej Standard Oil.
Kritika prišla iba deň pred ohlásením rekordného štvrťročného zisku spoločnosti vo výške jedenásť miliárd dolárov. Podľa členov rodiny sa ExxonMobil sústredí viac na krátkodobú maximalizáciu ziskov ako na dlhodobú stratégiu a inovácie.
Zaostáva tak za konkurenciou na trhu s obnoviteľnými zdrojmi energie.
Pokračovanie: http://firmy.etrend.sk/133848/firmy/...ritizuju-exxon
0 0
DNA1 DNA1

DNA1 je offline (nepripojený) DNA1

icemonika Pozri príspevok
najhorsie je, ze zijeme vo svete, v ktorom zijeme.

ma to vobec cenu tu zit???

sak to vzdy speje k horsiemu a horsiemu.
Má cenu žiť to horšie sa zmení v lepšie no najprv treba zo zmenou začať u seba.Hladaním východiska s toho kam smeruje naša civilizácia pod vedením elity sa zaoberám tu:.....
A kedže toto je aj forum o financiách a účtovníctve je tu aj malý dokumentík ako vznikajú peniaze:.....
Tiež je tu dobrá stránka na tému financií,politiky,ekologie atd:paradigma.sk

Kedže nemám ešte 15 príspevkov tak,v prípade záujmu dám linky na uvedené témy emailom.Môj email je dna111@azet.sk
0 0
DNA1 DNA1

DNA1 je offline (nepripojený) DNA1

Bastian Pozri príspevok
Je to smutné, že tie najväčšie firmy nerobia nič pre Zem, len z nej cucajú pokiaľ sa dá. Ceny benzínu a nafty idú hore pre rôzne nepokoje... Zato ich sa to nijako nedotkne - keď tak iba zvýšením ziskov...
Priatelu pozri si film Kto zabil elektrické auto? a pochopíš fungovanie systému.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
DNA1 Pozri príspevok
Priatelu pozri si film Kto zabil elektrické auto? a pochopíš fungovanie systému.
Tak to ma zaujíma, kde je ho možné vidieť?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Ibaka Pozri príspevok
Tak to ma zaujíma, kde je ho možné vidieť?
Napr. tu:

http://www.torrentz.com/search?q=who...e+electric+car
0 0
DNA1 DNA1

DNA1 je offline (nepripojený) DNA1

Ibaka Pozri príspevok
Tak to ma zaujíma, kde je ho možné vidieť?
Ked si to pozrieš daj vedieť čo ty nato.
o tom ako sa dá ovplyvnovať názory ludí je dobrý ilustračný film Dakujem že fajčíte.Je to príbeh lobistu cigaretového priemyslu.


OMEGA prosím kontaktuj ma na email.
Naposledy upravil DNA1 : 08.08.08 at 18:41
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
DNA1 Pozri príspevok
Ked si to pozrieš daj vedieť čo ty nato.
o tom ako sa dá ovplyvnovať názory ludí je dobrý ilustračný film Dakujem že fajčíte.Je to príbeh lobistu cigaretového priemyslu.
Thanks you for smoking...veľmi dobrý film. Ten lobista by presvedčil hádam aj mačku aby myši nejedla... Odporúčam pozriež a človek si urobí predstavu o konzumnom svete.
0 0
DNA1 DNA1

DNA1 je offline (nepripojený) DNA1

Našiel som další dokument no kedže nemám 5 príspevkov budem musieť počkať.Ináč už mi funguje email.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso Pozri príspevok
A co s tym chces urobit?

Ja som to tu uz pisal do temy o Osviencime, pred 5 rokmi som bol jeden z cca asi 200 ludi, z celeho Slovenska, ktori boli ochotni vytiahnut nohy z papuc, vypnut telku a ist demonstrovat proti zapojeniu nasej armady do agresie v Iraku.

Takisto som (mozno ako jediny Slovak) vypovedal zivotnu poistku u Amslico, aj s uvedenim dovodu, aby som nepodporoval US ekonomiku, ktora umoznuje tejto krajine zabijat.

To je vsetko. Co sa da spravit viac? Napis, rad sa necham inspirovat
Tentoraz citujem sam seba . Joj - aky som stastny, ze som vtedy vypovedal tu zmluvu a vybral peniaze. Pozerali ste v telke, ze AIG (vlastnik Amslico) ma problemy a ziada centralnu US banku o pomoc? Som zvedavy, ci ich podrzia, pretoze je to tam tak zle, ze nedavno aj velke banky museli nechat padnut. Jeden BMG mi stacil, som rad, ze som vycuval aspon s tych americanov. No ja viem, ze ta kriza mala trocha iny spustaci mechanozmus, ale tie peniazky, ktore sa minuli pri hrani na vojackov im tam teraz chybaju...
0 0
DNA1 DNA1

DNA1 je offline (nepripojený) DNA1

misomiso Pozri príspevok
Tentoraz citujem sam seba . Joj - aky som stastny, ze som vtedy vypovedal tu zmluvu a vybral peniaze. Pozerali ste v telke, ze AIG (vlastnik Amslico) ma problemy a ziada centralnu US banku o pomoc? Som zvedavy, ci ich podrzia, pretoze je to tam tak zle, ze nedavno aj velke banky museli nechat padnut. Jeden BMG mi stacil, som rad, ze som vycuval aspon s tych americanov. No ja viem, ze ta kriza mala trocha iny spustaci mechanozmus, ale tie peniazky, ktore sa minuli pri hrani na vojackov im tam teraz chybaju...
Teraz je na túto tému americkej ekonomiky natočený dokumentárny film. dajte si do googlu alebo youtube:I.O.U.S.A.
Ako vidím si jeden z mála čo ked majú informácie aj ich aplikujú do praxe.No mám obavu že len samotný boj proti establishmentu časom nebude dostačujúci.
Naposledy upravil DNA1 : 15.09.08 at 19:56
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

"Jediný predpoklad, aby sa konalo zlo, je nečinnosť dobra."
Naposledy upravil jaros5 : 18.09.08 at 10:49
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
omega2.0 Pozri príspevok
Pre vas, ktori si neviete vybrat , co si pozriet na http://911.yweb.sk/filmy.html , by som odporucil stiahnut si tento image DVD disku 911.Truth.DVD.SK.CZ
Co obsahuje najdete tu info.html
V podstate su tam vsetky dolezite velke filmy s SK aj CZ titulkami, male videa a fotky.
chceš nám vládnuť?



V prírode svorka inštinktívne rešpektuje vodcu, ten je zvyčajne najsilnejší a inštinktívne svorku spolu s ostatnými ochraňuje. Ľudstvo nie je nič viac ako výtvor prírody . Teda podriaďuje sa a inštinktívne vyhľadáva vodcu. . Takže bude niekto nový? silnejší?
Naposledy upravil bettylou : 11.11.10 at 14:04
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať