Zavrieť

Porady

Dopísanie údajov v zaslanej faktúre???

Prosím, poraďte mi:
Vystavila som faktúru vo febr., uviedla som na nej za čo je tá fa, obdobie 1 rok + suma.
Teraz v marci by som potrebovala doplniť presné obdobie do tej faktúry (v čase vystavenia som tento dátum nevedela), že služba je poskytnutá v čase od 31.3.2005-30.3.2006.
Mám opraviť faktúru a zaslať ju zákazníkovi alebo mám zaslať nejaké oznámenie k tej faktúre, že dátum služby bude od 31.3.2005-30.3.2006?
Môže sa vlastne faktúra opravovať, keď už bola vystavená a zaslaná?
Prosím, poraďte mi, ako to mám riešiť. Alebo to mám nechať tak a nedopisovať dátum, keď je na tej fa napísané, že služba je poskyt. na 1 rok?
Tých faktúr mám viacej.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Helenah je offline (nepripojený) Helenah

    Helenah
    Podľa mňa urobíš najlepšie ak sa spojíš so zákazníkom a dohodneš sa.Podľa toho potom postupuj lebo existuje viac možností.

    Sefcikova je offline (nepripojený) Sefcikova

    Sefcikova
    pokiaľ sa nemenia sumy, DPH ... - ide o doplnenie textu do FA - teda presný termín služby od do, ja by som vystavila opravenú FA, ktorá by sa nemenila, iba by bola doplnená o text a s lístkom pre účtovníčku, aby pôvodnú FA vymenila za opravenú.

    alebo - viem že na služby sa nemusia vystavovať dodacie listy, tak vystav dodací list k uvedenej FA, kde bude presný dátum služby -
    Naposledy upravil Sefcikova : 31.03.05 at 08:43

    Dopísanie údajov v zaslanej faktúre???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.