Zavrieť

Porady

vypadávanie vlasov

Mám 55 rokov.
Milí poraďáci poraďte mi niečo proti vypadávaniu vlasov. Keď som sa s týmto problémom obrátila na môjho lekára povedal mi toľko, že existujú predsa parochne nech si jednu kúpim, že na to nie sú nijaké lieky a ani ma neposlal k nijakému odbornému lekárovi na vyšetrenie.Viem , že dostať nejaké prípravky v lekárňach a preto by som chcela vedieť, aké skúsenosti s vypadávaním vlasov máte Vy. Nedávno som si kúpila Revalid ampulky ale zatiaľ nevidím žiaden efekt, vlasy mi naďalej vypadávajú, je ich všade plno keď si ich umývam. Je to na zaplakanie, aj tak som ich mala riedke a jemné a teraz ešte toto....
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Poradím Ti niečo, čo mne stopercentne pomohlo. Vždy som mala husté a pevné vlasy, po pôrode sa všetko zmenilo a aj keď sú tomu už tri roky, moje vlasy už nie sú to,čo boli, ale vypadávanie sa ustálilo. Pomohli mi ampulky s roztokom od francúzskej firmy VICHY, ampulky majú názov DERCOS amineksyl, sú balené myslím po 12 a 24 kusov ampuliek, aplikujú sa vmasírovaním do umytých mokrých vlasov, hlavne na miestach, kde je vypadávanie viditeľnejšie, ja som k tomu používala aj šampón DERCOS, má bielo červené balenie, stojí 370 Sk, ampulky 12 ks 1450 Sk-ale zabrali mi perfektne, asi po mesiaci mi viditeľne zhustli-to fakt, nekecám. Je tam napísané, aby sa používali 2x do roka, aby vlasy zostali pevné a menej vypadávali. Vyskúšaj, mne to zabralo, určite pomôže aj Tebe. Keď ide ku jeseni alebo teraz k jari, začínam vidieť, že sú oslabené a musím začať aplikovať znova. Ale už aspoň viem, že to stojí za to.
Držím palce.
Lenka
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
MGiti MGiti

MGiti je offline (nepripojený) MGiti

Mám 55 rokov.
Ďakujem Lenka vyskúšam to, o tomto som zatiaľ nepočula, takže si ich pôjdem kúpiť.
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

Túto tému už na porade založila Tonkat, takže v skratke :mne doktorka odporučila navšíviť očného lekára, zubára a gynekológa a podľa výsledkov bude postupovať ďalej.Zatiaľ som kôli daň.priznaniam stihla len očné vyšetrenie-to je v poriadku, zubár mi vypísal výmenný lístok na rtg chrupu tak uvidím čo bude ďalej.Vlasy si umývaj brezovým alebo žihľavovým šampónom, pomohla mi brezová voda na vlasy a preplachovanie žihľava + listy vlašského orecha odvar.Vypadávanie vlasov môže spôsobovať aj stres a buď si zmeň doktora alebo trvaj na vyšetrení..
0 0
johanka1981 johanka1981

johanka1981 je offline (nepripojený) johanka1981

Ahoj, ja ti odporučam Bioscalin. Kupis to v lekarni, vo forme vlasovej vody, samponu a tabletkach. Ja som použivala vlasovu vodu, asi mesiac, a vypadavanie prestalo o 90%. Naozaj, odporučila mi to kamaratka, tiež som neverila, kým som nevyskušala, ale možem doporučit. Najlepsie je kombinacia min. dvoch výrobkov a učinok bude zaručený a je to aj cenovo dostupne. Inak vlasy mi nevypadavaju a kedže som ich mala aj riadne poškodene farbenim, tak pocitujem aj zlepsienie ich stavu. Vrelo odporučam.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Pekný večer,
k danej téme a problematike ktorá Vás trápi by som uviedol nasledovné:
"Padanie vlasov u mužskej ale aj ženskej populácei je javom častým a závažným! Nejedná sa o úkaz nevysvetliteľného odumierania vlasových korienkov ako si to mnoho aj medicínsky vzdelaných ľudí myslí. tento fenomén v skutočnosti odráža mimoriadne závažné ochorenia vnútorných orgánov človeka ako sú obličky, nadobličky,gastrálno-črevný aparát, srdce a oblasť osrdcovníka."
Hoci sa skutočne jedná o stav ktorý v neskoršej dobe bude stavom život ohrozujúci, a medicína a kozmetický šarlatáni s obľubou spotrebiteľom natlačia kopce zbytočných drahých problém neodstraňujúcich gebuzín len aby s nich vytiahli peniaze. Smutné je, ak laik pod vplyvom mozog masírujúcej reklamy podľahne a nie ľahko zarobené peniaze zanesie do lekárne či kozmetiky. Kto má s tohoto úžitok, no predsa majiteľ dotyčného zariadenia.
Odporúčam vykonať komplexnú diagnostiku zameranú na stav funkčnosti orgánov a orgánových skupín a na jej základe vykonať očistu organizmu a nápravu funkčnosti mikrocirkulácie lymfy v bunečnom a medzibunečnom priestore ( teda toky energií JING a JANG) Následne ozdravenie zamerať na podporu dotknutej nedovyživenej a stagnujúcej skupiny. Po týchto krokoch je predpoklad že sa samovoľne obnoví rast vlasovej pokrývky. dosiahnutý efekt býva trvalý ak len pacient nezopakuje predošlé nesprávne výživové návyky.
S pozdravom Dušan.
0 0
MGiti MGiti

MGiti je offline (nepripojený) MGiti

Mám 55 rokov.
Dusansl - ja viem, že môj problém spôsobujú nejaké vnútorné nedobroty, lebo ich aj pociťujem. Išla by som rada na potrebné vyšetrenie, ale v dnešnej dobe to bez odporučania nejde. Takže po tom prístupe môjho lekára som sa radšej obrátila na poraďákov a možno sa mi aspoň to vypadávanie podarí zastaviť. A som vďačná za každú radu.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Moja pani matka (76) mala vždy nádherné, husté, vlnité vlasy - až do februára t.r.. Každá žena jej ich závidela. Dostala lieky na prekrvenie očnej sietnice, ktorá sa jej postupne rozpadáva. V priebehu 2 týždňov mala hlavu úplne holú (koleno). Šla som s ňou k lekárke s otázkou, čo s tým.
Lekárkine odpovede: babka (sledujete? "babka"!!!) je stará a je to prirodzené. S potlačením hnevu som jej vysvetlila, že moja matka je babkou svojich vnúčeniec, pre ňu je to pani.
Druhá odpoveď: no tak, veď ide jar, je normálne, že vlasy vypadávajú. Pýtam sa jej, lekárky, či má problém so zrakom, lebo mojej matke vlasy nevypadávajú, už jej vypadli všetky. Nato, ako poslednú odpoveď nás poslala ku kožnej. Situácia u kožnej sa zopakovala. Očná lekárka tvrdí, že od liekov to byť nemohlo. Lenže, toto bol jediný cudzí element a na letáčiku je napísané, že vypadávanie vlasov je jedným z nežiadúcich účinkov. Matka dostala iný, náhradný liek namiesto tohto. Čítam letáčik. Nežiadúce účinky: zápal pečene, zápal priedušiek, tráviace problémy, vypadávanie vlasov ...
Pani matka je z toho vystresovaná. Aj my sme vysolili dosť peňazí na rôzne prípravky - žiadny výsledok. Naozaj jej môže pomôcť prípravok od Vichy?
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

K téme vypadávania vlasov ešte jedna poznámka. Týka sa už popísaných problémov,a ich diagnostiky.
Je to prastará Tibetsko-japonsko -čínska diagnostika ktorej korene siahajú do 5 tisícročia pred našim letopočtom a je aplikácia sa na východnej plooguli praktikuje dodnes celoplošne aj na klinickej praxi. Pre vzdelancov je dnes už dobre známa Irisdiagnostika, za pomoci ktorej sa dajú vo veľkom predstihu objaviť aj onkologické ochorenia a prirodzene aj všetky ostatné- ale s cielením na príčinu ich vzniku.
A to je prípad padania vlasov....
Pár rokov sa problémom zaoberám, rád pomôžem..
0 0
MGiti MGiti

MGiti je offline (nepripojený) MGiti

Mám 55 rokov.
Len teraz som sa dostala k internetu - Dušan ako by si vedel pomôcť?
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

NA základe techniky dokonalej digitálnej fotografie alebo môžem stanoviť diagnózu Vášho problému. Ak je známa diagnóza , je jednoduché napraviť problém- jeho odstránením!
Úplne ideále je ale diagnostikovať priamo človeka. Je to proces bezbolestný. povrch tela človeka má výpovednú silu a do´ďaleka oznamuje , aký problém ho trápi. Postačí ho vedieť prečítať a ešte čosi k tomu...
Rád sa pokúsim pomôcť...
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Na základe diagnostiky vykonanej pri osobnej prehliadke resp. za pomoci
k v a l i t n e j digitálnej fotografie viem navrhnúť "opravu" postihnutej orgánovej skupiny ľudského tela. Tento proces po svojom dovŕšení vedie k regenerácii výživových tokov a lymfotokov na povrchu hlavy a tým sa dostatne tej správnej výživy aj vlasovým cibuľkám. Nielenže sa natrvalo zastaví proces padania , ale nasleduje oživenie rastu celého vlasového pokryvu hlavy.
tento proces netrvá deň či dva. je pozvoľný a vyžduje značnú dávku trpezlivosti. Viete -ono to celé je o zdraví vnútorných orgánov a až kdesi na konci je padanie vlasov...
Kontakt je možný za pomoci SS.
0 0
dievča dievča

dievča je offline (nepripojený) dievča

Ahojte,
prečitala som si tieto informácie o padaní vlasov, pretože mám rovnaký problém. Neviem síce, ako tu mám písať, tak to skúšam. Ak existuje niekto, kto vie poradiť, tak mi poraďte.
0 0
Samsung55 Samsung55

Samsung55 je offline (nepripojený) Samsung55

Ahoj dusan a vies mi teda pomoct? Potrebujem nielen zastavit vypadavanie vlasov ale obnovit rast a hustotu vlasov beriem teraz lieky ako je saw pallmeto ale ci je to dobre neviem
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Náprava Vášho zdravotného stavu nie je komplikovaná , vyžaduje si trpezlivosť a trochu upraviť denný rytmus života. Zároveň by som rád doložil, že nepoznám žiadnu zázračnú formulu ,či tabletu, po ktorej zdravotné problémy ako šibnutím čarovného prútika zmyznú. Viem ale poradiť, ako si sama dokážete napraviť svoje zdravie. A to nie na chvíľu. Dosiahnuté zmeny sú trvalé. Prirodzene, ak sa človek nevyvaruje predošlých vážnych prehreškov proti svojmu telu, nedá sa po čase vylúčiť ich zopakovanie. ALe taký je život.
S ohľadom na to , že sa jedná o osobné zdravotné problémy, navrhujem komunikáciu cez súkromnú poštu.
Ak si ale budete želať preberať disfunkčnosť svojho organizmu na portály porada - nebránim sa. Hoci priznám, bolo by to neobvyklé..
dusansl.
0 0
mruzek mruzek

mruzek je offline (nepripojený) mruzek

zdravim dusansl, moholi by ste pomôct (poradiť) aj mne. Mám už vyskúšaných pár produktov na zamedzenie vypadávania vlasov, ale všetko to bolo len dočasné riešenie.
mruzek
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

tiez mi strasne padaju vlasy, staci sa ocesat a na hrebeni guca vlasov..taktiez ked si umyvam hlavu, tak mi vypadne vela vlasov...
0 0
Šípková Šípková

Šípková je offline (nepripojený) Šípková

aj mne strasne padaju :-(
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šípková Pozri príspevok
aj mne strasne padaju :-(
Prikladám článok:
http://zdravie.pravda.sk/padaju-vam-..._sk-zkrasa_p42
0 0
gregorkam gregorkam

gregorkam je offline (nepripojený) gregorkam

Samsung55 Pozri príspevok
Ahoj dusan a vies mi teda pomoct? Potrebujem nielen zastavit vypadavanie vlasov ale obnovit rast a hustotu vlasov beriem teraz lieky ako je saw pallmeto ale ci je to dobre neviem
Keby vedel dobre pomôcť, už dávno nechodí na Poradu, ale do Dubaja.
0 0
Nadena Nadena

Nadena je offline (nepripojený) Nadena

Ja si myslím že všetko je o psychike. Tak ako keď je nejaká choroba a lekár doporučí pravidelnú stravu a vyhýbať sa stresom, smiešne.
Nakoniec je dobre, keď má ešte čo vypadávať...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať