Zavrieť

Porady

TRHY V JABLONKE-OPLATI SA CHODIT

OPLATI SA CHODIT NA TRHY DO POLSKA AK ANO TAK PRECO.UVAZUJEM O NAKUPOCH A NIE LEN NA TRZNICI ALE AJ INEHO SORTIMENTU-----DAKUJEM VSETKYM-----
Usporiadat
Ferrari1 Ferrari1

Ferrari1 je offline (nepripojený) Ferrari1

Heh, 100 ľudí, 100 chutí...to je tak, tovaru je tam dosť, aj koženného, ale či si každý vyberie, to ťažko povedať...podľa mňa tam bol dosť rôznorodý tovar a hlavne taký, aký tu nevidno...ale no kožu som sa nezameriavla, pravda...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mahoni Pozri príspevok
Včera som nakoniec na trhoch v Targu bol, kožených búnd tam bolo viac než dosť aj som tam kúpil a som spokojný, takže tvoje info sa nezakladali na pravde
Len že aký strih? Ty budeš určite z dediny Také bundy čo majú v Targu na trhu sa nosili pred 30 rokmi
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
pivko Pozri príspevok
Len že aký strih? Ty budeš určite z dediny Také bundy čo majú v Targu na trhu sa nosili pred 30 rokmi
Pre sysulu, bola si niekedy na trhu v Polsku? Ja do Polska chodím so ženou pravidelne ,nakoľko keď som v Tatrách tak tam neni čo robiť a Poľské Tatry /Zakopané nemajú chybu/ Nikdy som si tam ja ani moja žena nekúpili koženú bundu lebo sú OTRASNÉ Majú pekné len kožuchy , tak že tie mám 2 a žena 3 .
Choď a presveč sa
0 1
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Neviem Pivko, ja som tam bundu kúpila, krajšiu ako majú tu v obchodoch a o polovicu lacnejšiu, ako tie šabraky v butikoch. Tak isto ich tam kúpilo x ďalších ľudí.
Je to vec názoru, ale asi tu bude tým, že SOM Z DEDINY.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

pivko Pozri príspevok
Pre sysulu, bola si niekedy na trhu v Polsku? Ja do Polska chodím so ženou pravidelne ,nakoľko keď som v Tatrách tak tam neni čo robiť a Poľské Tatry /Zakopané nemajú chybu/ Nikdy som si tam ja ani moja žena nekúpili koženú bundu lebo sú OTRASNÉ Majú pekné len kožuchy , tak že tie mám 2 a žena 3 .
Choď a presveč sa
Snad reagujes na mna kvoli tomu, ze som tvoj prispevok oznacila za nevhodny. Nevhodny prave pre sposob vyjadrenia. A odpoved na tvoju otazku, ano, chodim do Polska a chystam sa tam aj zajtra. Kvoli tomu som sa ocitla v tejto teme. A mam odtial naozaj peknu kozenu bundu, ale bohuzial, nie som Z DEDINY..
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
AlaNR Pozri príspevok
Neviem Pivko, ja som tam bundu kúpila, krajšiu ako majú tu v obchodoch a o polovicu lacnejšiu, ako tie šabraky v butikoch. Tak isto ich tam kúpilo x ďalších ľudí.
Je to vec názoru, ale asi tu bude tým, že SOM Z DEDINY.
Daj foto nech posúdime.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pivko Pozri príspevok
Daj foto nech posúdime.
Prepáč, ja nemám potrebu niekomu niečo dokazovať...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
sysula Pozri príspevok
Snad reagujes na mna kvoli tomu, ze som tvoj prispevok oznacila za nevhodny. Nevhodny prave pre sposob vyjadrenia. A odpoved na tvoju otazku, ano, chodim do Polska a chystam sa tam aj zajtra. Kvoli tomu som sa ocitla v tejto teme. A mam odtial naozaj peknu kozenu bundu, ale bohuzial, nie som Z DEDINY..
Pozorzajtra nieje trh ak ideš na koženú bundu
A pre DanieluSĽ, ja viem že celá Stará ľubovňa nosí Poľské koženky ,lebo to tam máte blízko do Sonczu.
0 0
questo questo

questo je offline (nepripojený) questo

Ahojte, viete mi prosim poradit, kto aktualne organizuje (mikro)bus zajazdy do N.Targu (al. aspon do Jablonky)?
Potreboval by som z BB, pripadne RK, DK, NO..dost toho bolo, ale uz porusili.

vdaka za Vase tipy.
0 0
Jablonka123 Jablonka123

Jablonka123 je offline (nepripojený) Jablonka123

Dobrý....
chcela by som sa spýtať, či sa v stredu po sviatkoch koná trh v Jablonke v Poľsku???

ďakujem
0 0
Jana Cíbiková Jana Cíbiková

Jana Cíbiková je offline (nepripojený) Jana Cíbiková

Nemáte niekto kontakt, prípadne nepoznáte predajcu nábytku - sedačiek v jablonke na trhoch?
0 0
bu-dream-s bu-dream-s

bu-dream-s je offline (nepripojený) bu-dream-s

Dobrý deň chcela by som poprosiť niekoho o radu, chceme ísť na nákupy vo štvrtok do Noveho Targu, chceme kupiť kuchynsku linku a chcem vedieť či tam je nabytok aj vo štvrtok.. som z trnavy a ešte by som chcela vedieť či potrebujem aj dialnicnu znamku.. čítala som na internete že v polsku sa oplati benzin . Dá sa platiť aj eurami?
0 0
bu-dream-s bu-dream-s

bu-dream-s je offline (nepripojený) bu-dream-s

a ešte by som sa chcela spytat ze ci sa oplati ist viacej do Noveho Targu alebo do jablonky na nabytok
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

bu-dream-s Pozri príspevok
a ešte by som sa chcela spytat ze ci sa oplati ist viacej do Noveho Targu alebo do jablonky na nabytok
jablonku nepoznam tak neviem. ale je to vacsi trh nez targ. ak si sikovna tak dokazes za den obehnut oba (v sobotu je trh v jablonke aj v targu).

stolari budu v targu isto aj vo stvrtok. linku ti dovezu aj domov do TT, su to magori.

dialnicnu znamku potrebujes len SK (predpokladam ze z TT nepojdes po free cestach). v polsku dialnice (tam kam ides) nie su, tam su len drogy. ;-)
kazdopadne na polskej strane je lepsi koberec nez na nasej - jednoznacny signal o tom kam smeruju peniaze a ze sme tam vitani. zato medzi kezmarkom a hranicou je to suce na gazik - tiez jednoznacny signal o tom ze tato cesta pre SK stat / VUC PO nie je dolezita, najradsej by ju zorali.
pred hranicou to hod na podspády, lepsia cesta nez cez tatransku javorinu.

benzin - samozrejme ze sa oplati. nekupuj hned za hranicou, ale az v targu alebo jablonke. mozes nacapovat 333 litrov, nie je to vsak colny predpis ale bezpecnostny. cize teoreticky si mozes pritiahnut aj cisternu ak je to pre tvoju potrebu a nie na kseft.

na benzinke cash eurami takmer naisto nezaplatis, mne sa najlepsie osvedcila karta, to je easy a nemas starost, navyse vzdy lepsi kurz nez hotovost.
na trhu euro no problem, kde tu je vsak vyhodnejsie platit zlotymi - poliaci su kseftari takze ked platis eurami, daju ti aj "svoj" kurz ktory je samozrejme vyssi nez v banke. na to si daj pozor. zarobia na tovare a este aj na kurzovom rozdiele.
2 0
mih_alko mih_alko

mih_alko je offline (nepripojený) mih_alko

anto Pozri príspevok
Porovnanie nákupu na Slovensku v IKEA a v Poľsku Ikea - Krakow. Nákup v Poľsku 560 €, ten istý nákup na Slovensku drahší o 144,00 €. A tak máte zaplatený benzín a aj dobrý obed - klopsziky swedskie.
Ja mam dokonca este zavratnejsie skusenosti. Chcel som dvojpostel, uz som bol rozhodnuty dat ju otcovi kupit v BA, pretoze tam pracuje a chodi firemnym pickupom domov. Ale nedalo mi to, za postel dat 430 eur a este bez rostov mi prislo hodne, i ked sa aj mne aj frajerke velmi pacila. Pozrel som na internete, ako to vychadza v Ostrave, ta ista tam prisla na 320 eur bez rostov. Napokon som uz navnadeny hladal, ci nahodou nie je Ikea aj v Polsku, ked uz pojdem pre tu postel sam, je jedno, kam. Ikea je aj v Krakowe aj v Katowiciach a cena tej istej postele rozmeru vysla na 160 eur aj s rostami! Sanka mi spadla, na druhy den som nahodil zahradku a islo sa do Katowic
Dnes uz si davam obrovsky pozor, co kde kupujem, porovnajte si napr.len vodovodne baterie, tie som pozeral minuly tyzden. Aby v BA stala luxusna bateria 179 eur a v Katowiciach 400 zlotych, to mi pride nehorazne tahanie ludi za nos. To uz nie je zaplateny obed a benzin, ale rovno raz tak vacsi nakup.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať