Zavrieť

Porady

Pomelo

som kto som
Pozná niekto pomelo z vlastnej skúsenosti? Vraj je to lepšie ako grep, čítala som, že to nie také horké.
Usporiadat
antiny antiny

antiny je offline (nepripojený) antiny

"bušido" =D
teraz ho majú v kaufl. za 25 Sk (inokedy až 40-50 Sk)
kupujem ho už dosť dlho, ale nikdy som namala suchu
(asi dosť záleží aj od toho kto ho predáva, v RK v Kaufl má všetka zelenina a ovocie vysoku kvalitu)
-----------------
k Tarif prísp. 20
vyskúšala som a chutilo aj ostatným
Naposledy upravil antiny : 03.12.08 at 10:40 Dôvod: doplnenie
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

Už dlhšie som nevidel pomelo v ponuke predajní s ovocím a zeleninou,má niekto typ kde sa momentálne dá kúpiť a za koľko?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

foresterbig Pozri príspevok
Už dlhšie som nevidel pomelo v ponuke predajní s ovocím a zeleninou,má niekto typ kde sa momentálne dá kúpiť a za koľko?
http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK, ak sa zaregistruješ, máš pred sebou celkom slušný sortiment aj cenami aj s akciami.
Neviem, či nakupuješ aj v Tescu, ja som tam chodievala iba na zelovoc, teraz využívam ich služby, ešte ma s kvalitou nesklamali, práve naopak. Takú čerstvosť v obchode nenájdem.
Takže


TS POMELO KS

-35% predtým 1,69 €, teraz 1,09 €
Cena je platná pri dodaní do 26.02.2013



1,09 €(1,09 €/Kus)
Množstvo

0 0
smutko smutko

smutko je offline (nepripojený) smutko

Kupovala som ho v Tescu, teraz ho majú v akcii za 1,09 , no pár krát sa mi stalo, že bolo také suché, nemalo žiadnu šťavu, nedalo sa vôbec jesť, tak celé pomelo šlo do koša. Tak ho už radšej nekupujem, kupovať a vyhadzovať ?
0 0
vini13 vini13

vini13 je offline (nepripojený) vini13

Len ste my chute narobili, u nás pomelo ide, všetci ho majú radi. Skúsim aj ten šalát.
0 0
Marta V Marta V

Marta V je offline (nepripojený) Marta V

U nás majú momentálne v Tescu v akcii 1,09 € a je vynikajúce, šťavnaté.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať