Zavrieť

Porady

Ako spraviť dobrú zemiakovú kašu???

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Ahojte všetci poraďáci. Ako prosím Vás varíte zemiakovú kašu aby bola chutná? Tá moja sa vždy podarí ako lepidlo.
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Cecilia Pozri príspevok
Aké kupujete zemiaky? Ja mám v poslednom čase zemiaky, ktoré sa nedajú rozvariť, nechutia ani pečené v rúre a nemajú peknú bielu farbu po upečení. Dá sa u nás vôbec vyberať z viacej druhov zemiakov v obchodoch?
Máme odskúšanú odrodu Marabel, varný typ B, kupujeme ju už tretí rok v predajni http://www2.milkagro.sk/ Majú vážené, 5 kg balenia neprané, aj prané.
Naposledy upravil Marína : 14.10.09 at 20:16
0 0
Jan2012 Jan2012

Jan2012 je offline (nepripojený) Jan2012

Kaša je vtedy ako lepidlo ak sa príliš premieša a má veľký vnútorný povrch; pokiaľ použijete roztláčač na zemiaky a nie mixér, lepidlo nevzniká. Efekt samotného druhu zemiakov nie je až tak dôležitý ako toto.
1 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

je to síce už dvojročná kaša, čo ale nevadí pri čerstvejších zemiakoch
Zemiaková kaša

Ošúpané a umyté zemiaky uvaríme v slanej vode.
Chuť zemiakovej kaše vo veľkej miere závisí od správneho uvarenia zemiakov. Kaša z rozvarených zemiakov je vodnatá, ľahko sa strojom prešľahá, pričom vzduch všľahaný do kaše ju robí modrastou, spenenou a nechutnou.
Zemiaky vždy šľaháme s prísadou mlieka a masla. Zemiaková kaša pripravená bez mlieka , len s vodou, nemá správnu chuť.
Mlieko pred pridaním do zemiakov vždy zohrejeme. Použitím studeného mlieka sa kaša stáva mazľavou.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ja robím tak, že zemiaky uvarím iba v čistej vode, bez soli.
Medzitým si dám variť mlieko so šľahačkovou smotanou a lyžičkou soli (odhadom podľa množstva).
Do uvarených scedených zemiakov dám pravé maslo, trošku popučím, ale iba trochu, maslo nechám rozpustiť pod pokrievkou na horúcich zemiakoch.
Keď mi mliečko so smotanou vrie, tak ho pomaly postupne pridávam do zemiakov a šľahám šľahačom. Kaša je ľahučká, nadýchaná a veľmi chutná...

Lepidlo som mala iba raz a to vtedy, keď som použila namiesto šľahača ponorný mixér...
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

do scedenych zemiakov dam roztopit kusky masla, potom ich rozslaham, a az potom pridam horuce mlieko a este preslaham
1 0
intel intel

intel je offline (nepripojený) intel

Uvarené zemiaky (to je jedno aká odroda) scedíme a rozmixujeme - BEZ MLIEKA A MASLA. Až potom pridáme horúce mlieko a maslo (nemusí byť). A premiešame. Až dodnes som sa aj ja trápila s dobrou kašou a nakoniec som si nechala poradiť od kuchárky. Dobrú chuť
3 0
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Tak u nas sa napriklad maslo nepouziva vobec. Kvoli dietetickym problemom robime kasu takto.
Uvarene zemiaky roztlacime roztlacadlom na zemiaky. Ked je vsetko roztlačené vezmeme horuce mlieko (polotucne alebo nizkotucne) prilievame do zmiakov a slahame jednou metlickou (nie dvomi) z rucneho slahaca. Hustotu menime len mnozstvom horuceho mlieka. Je to vynikajuca nadýchana a pri tom dietna zemiakova kasa.
Zemiaky maju totiz zo vsetkych beznych priloh najmenej kalorii. Menej ako ryza! Kaloricke sa stavaju len pridavanim oleja, masla, smotany a podobne.
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Ako vidím všetci používate horúce mlieko. Ja na horúce zemiaky dám maslo roztlačím, vyberiem mlieko z chladničky a postupne dolievam, kašu šľahám mixérom. Je skutočne dobrá. Ale najbližšie skúsim pre porovnanie dať horúce mlieko.
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Katarina Pozri príspevok
Ako vidím všetci používate horúce mlieko. Ja na horúce zemiaky dám maslo roztlačím, vyberiem mlieko z chladničky a postupne dolievam, kašu šľahám mixérom. Je skutočne dobrá. Ale najbližšie skúsim pre porovnanie dať horúce mlieko.
nie všetci. Ani ja nie. Len som sa nestačila ešte vyjadriť

Do vody zemiaky a vegetu, po uvarení vodu zlejem, na plátky pokrájané maslo (z chladničky) a mlieko (od oka a tiež z chladničky), zakryjem na také 2 minútky. Potom pekne ručne roztláčam a mlieko podľa potreby dolievam (od prvého kroku je na stole, do chladničky sa dostane až po dorobení kaše)
0 0
palčok palčok

palčok je offline (nepripojený) palčok

Ahojte,ja uvarím zemiaky v slanej vode,scedím a trocha vody nechám.Pridám maslo,horúce mliečko,upraženú
cibuľku,soľ,trocha ml. čierneho korenia a všetko zošľahám.
1 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ako uvarit dobru zemiakovu kasu?
NIJAKO, este som nejedol dobru zemiakovu kasu, take nieco neexistuje.
Naposledy upravil vicktor : 26.10.16 at 10:16 Dôvod: uprava
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať