Zavrieť

Porady

Ako otvorit zazipovany program?

prosim vas poradi mi niekto presny navod ako a cez co mam otvorit zazipovany program vo viste? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Nemám Vistu, ale pravdepodobne ako v XP. Súbor si daj na plochu a klikni myšou na súbor...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nikuska11571 Pozri príspevok
    prosim vas poradi mi niekto presny navod ako a cez co mam otvorit zazipovany program vo viste? dakujem
    Je jedno či vo Viste alebo XP, zazipovaný súbor sa otvára pomocou aplikácie WinZip alebo WinRar, či iným pakovacím programom. Máš niečo také v PC nainštalované?

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ...prípadne programy pre prácu so súbormi - napr. Total Commander...
    Chobot Pozri príspevok
    Je jedno či vo Viste alebo XP, zazipovaný súbor sa otvára pomocou aplikácie WinZip alebo WinRar, či iným pakovacím programom. Máš niečo také v PC nainštalované?
    ahoj nie nemam ani winRar ani Winzip ani total commander.... neviem ako mam zazipovany subor otvorit.

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Tak ešte raz, viem. Windows má v sebe program, súčasť systému, ktorý robí so zipom. Nie je treba nič doinštalovávať. Ani winzip, ani winrar a ani žiaden iný program. Teda ešte raz.
    Súbor prekopírovať ťahom myši na plochu a potom dva krát naň kliknúť. Tak ako som to napísal hore.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Charon Pozri príspevok
    Tak ešte raz, viem. Windows má v sebe program, súčasť systému, ktorý robí so zipom. Nie je treba nič doinštalovávať. Ani winzip, ani winrar a ani žiaden iný program. Teda ešte raz.
    Súbor prekopírovať ťahom myši na plochu a potom dva krát naň kliknúť. Tak ako som to napísal hore.
    Funguje to aj pre zaheslované súbory?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    no ak nevies heslo, tak mas smolu (na zistenie hesla zbaleneho suboru, ziadny program neexistuje (ak nepocitam brutus force generatory, ktore sa tvaria ze heslo hladaju, ale cas ostavajuci do konca pise v desiatkach rokov))

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Chobot Pozri príspevok
    Funguje to aj pre zaheslované súbory?
    Samozrejme - inak by som to neporadil.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Charon Pozri príspevok
    Samozrejme - inak by som to neporadil.
    Vyskúšal som, funguje to. S Win-om pracujem už dlho a priznám sa že o tejto možnosti (unzip priamo zo systému) som nepočul. Bežne používam Totalcommandér alebo WinRar.

    Dík za info Charon.
    Kabaka123 tak toto je novinka.... doteraz som otvárala zabalené súbory len winrarom, winzipom alebo iným pakovacím súborom.... zase som o niečo múdrejšia... o unzipe vo wine so teda vôbec nevedela.... a už vôbec nie, že otvára aj zaheslované súbory...

    UGO je offline (nepripojený) UGO

    UGO
    Fero11 Pozri príspevok
    no ak nevies heslo, tak mas smolu (na zistenie hesla zbaleneho suboru, ziadny program neexistuje (ak nepocitam brutus force generatory, ktore sa tvaria ze heslo hladaju, ale cas ostavajuci do konca pise v desiatkach rokov))
    oni aj hladaju len hladaju ho nahodnymi utokmi

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    UGO Pozri príspevok
    oni aj hladaju len hladaju ho nahodnymi utokmi
    Neviem čo myslíš pod náhodnými útokmi, ale generátory hesla fungujú tak, že postupne skúšajú každú komkbináciu znakov. Ja som mal takýto súbor zazipovaný s heslom a heslo som zabudol. Tak som spustil ten vyhľadávač hesla, vedel som, že som tam nepoužil žiadne čísla, žiadne špeciálne znaky, len písmená, najviac 7 znakov. Približne do 10 minút mi heslo našiel.

    Čím viac znakov v hesle a čím väčšia kombinácia (písmená malé/veľké, čísla, špeciálne znaky), tým dlhšie trvá hľadanie. je to jednoduchá matematika - pokiaľ má heslo len čísla a má do 7 znakov, program musí odskúšať až 11. 111. 111 možností.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.