Zavrieť

Porady

Monitor - rozmazané obrázky a písmená

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Kúpila som nový monitor HP v220 a je s ním problém.
Rozmazané písmená a obrázky, vlastne nejasné obrysy na celej obrazovke, akoby mal monitor duchov. Vyskúšali sme už všetky možné nastavenia a nič nepomáha.
Vedel by niekto poradiť ako na to, alebo ten monitor vrátiť?
Vďaka.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
taktiez treba skusit zapnut synchronizaciu treba skusit zapnut najprv horizontalnu, vertikalnu alebo uplny signal,,
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Chobot Pozri príspevok
A nastavila si si už rozlíšenie 1680x1050? Kým máš rozlíšenie 1024x768, tak je samozrejmé, že to máš rozmazané. Myslím, že na 99% bude monitor v poriadku, navyše rozmazanosť nie je chybou monitora, ale nastavenia. Chybou monitora by boli zlé body (Bad Pixels).

Takže máš nastavené rozlíšenie tak, ako uviedol Fero11? A potom ten Auto Adjustment? (nie naopak!)

Chlapci moji zlatí, ja si sypem popol na hlavu, hoci to nie je moja vina, ale odborníkovi by to namalo ujsť, že monitor bol napojený na predchádzajúci kábel a nie kábel, ktorý bol dodaný spolu s monitorom.
Je pravda, že pôvodný bol tiež LCD, ale nemal také parametre ako tento nový.

A nakoniec som sa dozvedela, že kábel, ktorý kúpim spolu s monitorom aj treba použiť.

Takže vás oboch prosím o odpustenie a ďakujem vám, že ste mali so mnou toľko trpezlivosti.

Monitor je už v poriadku a som ním nadšená.
Ešte raz vďaka.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

No predpoklad bol, ze zapojene to mas vsetko OK
Ale teraz uz asi hej
0 0
Katabaticky Katabaticky

Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

skoda ze som tu nebol skor
nedavno som riesil rovnaky problem s ruzovymi tienmi za obrazkami a pismenkami po vymene kabla za predlzovaci
a technik bol len pohodlny pri zapajani a nechcelo sa mu liezt pod stol sak aj my IT krysi sme len ludia
0 0
Battousai Battousai

Battousai je offline (nepripojený) Battousai

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať, mňa rovnaký problém trápil už skoro rok, ničil som si zbytočne oči a míňal hromadu energie na optimalizáciu monitoru, až teraz po prečítaní Vašich príspevkov som zistil, že problém bude v kábli, vedúcom do monitoru. Prehodil som kábel z počítaču do monitoru a vice versa, a prekvapivo všetci "duchovia" zmizli.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Treba prejst na digital (DVI) tam by sa taketo problemy ako pri analogovom VGA nemali vyskytovat.
Len doporucenie.
A aj obraz bude lepsi vo vseobecnosti.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

DVI nemá každý monitor, DVI nemá každá grafika. Niekto sa rozhoduje aj cenovo , nielen parametrami ,ale aj možnosťami svojej grafiky.Možno je to niekedy škoda , ale súhlasím , ak je možnosť tak DVI.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať