Zavrieť

Porady

Zmena ZP v programe

Pracujete niekto s programom MRP Mzdy? Ja s ním začínam a mám jeden problém: Zadávam nového zamestnanca, ktorý je poistený v inej ako Všeobecnej ZP. V poistnom vzťahu - zdravotné poistenie mám pevne zadefinovanú VšZP a neviem ju nahradiť tou, ktorú tam potrebujem dostať. Vo výstupných zostavách mám možnosť voľby, ale pri zadávaní nového pracovného pomeru to neviem vyriešiť.
Volala som na pracovisko v Košiciach ale neuspela som. Zodpovedná osoba je na dovolenke a na meil adresovaný do centra mi nikto nereaguje. Je to už moja druhá negatívna skúsenosť so servisom, ktorý poskytuje táto firma. Začínam ľutovať, že som sa pre nich rozhodla.
Naposledy upravil Naďa : 22.06.04 at 19:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    mne sa to tiez nepodarilo rozlusknut, podla mna aj tie vystupne zostavy su bud-alebo, teda, ze vsetci musia byt v tej poistovni,pre ktoru vykaz tlacis. rozuctovavam a vykazy pre zdrav. poist. vypisujem rucne. a mne na tomto programe dost vadia aj preklepy na vykazoch... skusala som demo ineho programu a tam tie vykazy boli presne ako original kupene, aj ciarovy kod mali:-)

    Naďa je offline (nepripojený) Naďa

    Naďa
    Heni, ďakujem za reakciu. Aspoň viem, že v tom nie som sama. Ak to vyriešim, dám Ti vedieť.

    Naďa

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Treba si otvoriť v mzdovom číselníku - Práca so mzdovým číselníkom a Pridať novú poisťovňu a tam nadefinovať všetky základné údaje. Aspoň v DOS verzii to takto funguje.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Pracujem vo Win verzii a funguje to už dlhý čas. V mzdovom číselniku si vytvoríš novú poisťovňu napr. 804 Apollo a tlačí to aj zvlášť výkazy do Apolla a zvlášť výkazy pre VšZP. Samozrejme každému zamestnancovi v pracovných pomeroch musíš nadefinovať správnu poisťovňu. Nezabudnúť všetky položky 10+4% a adresa poisťovne, účet a podobne.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Túto tému presúvam z porady "zákony, dokumenty, aktuality", kde rozhodne nepatrí.
    Prosím dávajte si pozor, kde zakladáte tému, aby to malo vecnú príslušnosť!!!

    Naďa je offline (nepripojený) Naďa

    Naďa
    Richard, ospravedlňujem sa. Pôvodne mal ísť dotaz na inú stránku, ale podarilo sa. No čo už.

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Naďa ak máš probl.s týmto programom a robíš vo Wind. napíš mi tvoj meil.na moju súkromnú správu.Ja robím na tomto programe.Aksa bude dať pomôžem Ti.Ahoj.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.