Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 17:28
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

exkalibur Pozri príspevok
"tak teraz nechápem. Chytám niekoho do siete, aleb ide o užívanie si života"-teraz ja nechapem,že čo ty nechápeš.
no nechápem to, že na jednej strane hovoríš o chytaní do siete a na druhej strane navrhuješ, aby do tej siete išli všetci plošne a užívali si život. Asi toľko nechápem. Buď je to sieť, alebo férový návrh. Prepáč moje zjednodušené chápanie.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Dovolím si v rámci plurality názorov aj krátky komentár k tomu, co AUS zverejnilo. Názor si urobte sami

AUS informuje
Informácia pre klientov Rapid life životná poisťovňa, a.s.
Krajský súd Trenčín vo svojom uznesení 19Co/352/2009 a 19NcC/28/20009 zo dňa 28.1.2010 rozhodol takto:
"Odvolací súd uznesenie súdu prvého stupňa o nariadení predbežného opatrenia v napadnutej časti vo výroku, ktorým žalovanému ukladá, aby sa zdržal postupu podľa zmluvnej podmienky - rozhodcovskej doložky v časti XV. všeobecných poistných podmienok z 21.05.2007 v znení ich dodatkov, až do právoplatného skončenia predmetného konania vo veci samej, p o t v r d z u j e."

Odôvodnenie:
"Napadnutým uznesením súd prvého stupňa nariadil predbežné oparenie, ktorým žalovanému uložil, aby sa zdržal postupu podľa zmluvnej podmienky – rozhodcovskej doložky v časti XV. všeobecných poistných podmienok z 21.mája .2007 v znení ich dodatkov, až do právoplatného skončenia konania vo veci samej."[/QUOTE]


No v tomto prípade je jasné, preco AUS zverejnil len prvú stranu, lebo na dalsich sú uz nie prílis lichotivé výroky súdu. Napríklad tá pasáž, ktorá hovorí že:
"...sa už u ostatných žalobcov uskutočnilo rozhodcovské konanie podľa zák. c 244/2002 Z.Z. odvolací súd uvádza, že aj v prípade, že takéto konania už prebehli, znamená to, že nariadeným predbežným opatrením
sa už nezasiahne do práv žalovaného."
Koniec citátu.
Tu si dovolím poznámku, ze ak by AUS dočítal uznesenie KS TN do konca, tak by zistil, že predbežné opatrenie sa týka len nových arbitráží. A kezde RL ziadne nové uz neiniciuje, takze to PO je dost o ničom.


Komentár AUS:
Exekúcie v predmetnej veci sú do právoplatného rozhodnutia súdu neoprávnené. RAPID LIFE má uložené súdom, aby sa zdržala vyberania poplatkov podľa Všeobecných poistných podmienok.


No tu je treba uviesť dalsi závaznu skutočnost. Nikto nepovedal, ze exekúcie sú neoprávnené. TO je len názor AUSU. Dokonca aj KS TN uviedol, ze vsetko prebehlo v súlade so zákonom 244/2002. A ak by AUS mala aspon minimum právnej gramotnosti, tak by zistili, ze prvé PO o poplatkoch ešte nie je právoplatné, pretože KS zmenil rozhodnutie OS a OS doteraz nevydal opravené predbežné opatrenie, cize PO nie je právoplatné. A poplatok v danej výske navyše uz neexistuje.

Invektívy voči AUS na rôznych webových stránkach sú len dôkazom, že poisťovňa si je vedomá skutočnosti, že hromadná žaloba poškodených klientov bude mať úspech.

To je opať len očakávanie a želanie AUSu. Ešte nebolo ani prvé pojednávanie, ale p. Petrík, ktorý neštudoval právo vie, že vyhrá. Trochu skromnosti p. Petrík.

Odvolanie plnomocenstva niektorých poškodených klientov RL nemá vplyv na podanú hromadnú žalobu. Dohoda o obnovení pôvodných poistných podmienok je účelová, rozhodne by Vám nebola ponúknutá, keby ste sa nezúčastnili hromadnej žaloby. V dohode RL ponúka obnovenie pôvodných poistných podmienok a o to nám v hromadnej žalobe ide. Ale pre všetkých klientov poisťovne! Je na každom poškodenom klientovi, či takúto dohodu podpíše, ale nech sa zamyslí, či by poisťovňa bola ochotná s ním osobne jednať pred podaním hromadnej žaloby.

Pán Petrík, berte to športovo. Argumentovať tým, že jednotlivec nemôže zobrať to čo je pre neho výhodné, ak to nedostanú iní, tak to je trosku pritiahnuté za uši. Mnohí Vám na to skočili a uverili aj rečiam o morálnom, majetkovom, nemajetkovom a neviem ešte akom odškodení. Tu určite nebojujete fér, keď slubujete nereálne veci. A nebojte sa, Vaši verní vám frčky za zásluhy určite dajú a prihovoria sa ked pojde o dotácie.

K hromadnej žalobe sa pripojilo ďalších 1 200 poškodených klientov a ďalšie stovky klientov sa postupne pridávajú

Ved tolko ludí tie poistné zmluvy už ani nemá. Počítate každého 2-3x? A kde je tých 1200 pripojených. V Trenčíne vedia len o tých pôvodných. Prečo klamete ľudí? To že ludom do mailu rozpošlete zoznam 1200 ludí je len hra na efekt. Keď to takto pojde dalej tak aus tam prihlási aspoň 20.000 tisíc ludí podla telefónneho zoznamu. Len škoda, že sa p. Petrík zameriavate na kvantitu a nie na kvalitu.

Žiadne invektívy voči AUS neprinútia stiahnuť hromadnú žalobu. AUS nevylučuje mimosúdne riešenie tohto sporu za prítomnosti zástupcov Národnej banky, Ministerstva spravodlivosti SR, Ministerstva financií SR, Ministerstva hospodárstva SR a SOI.

Nemám informácie, ze by Vás niekto nútil stahovať zalobu. Čize opäť zavádzate. A nezabudli ste najakú institúciu pri tom mimosúdnom riešení? A čo Fico? Podla mna by mal prísť aj Trichet, Putin a Obama. Neprecenujete trochu celú túto kauzu?
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
A nestačilo požiadať podľa poistných podmienok o odkúpnu hodnotu .Nebolo tam písané že tak sa to má robiť.
Pozri RRR, cením si tvoj úprimný záujem o informácie.
Ja som tu dohodu videl a poznám jej obsah. Je jednoducho o tom, že vsetci prestanú tvrdohlavo tvrdit to svoje a dohodnú sa. Každý niekde ustúpi a výsledkom je zmier a obnovenie pôvodných VPP. Takáto dohoda sa bez podpisu spravit nedá. A ked dôjde k dohode potom si klient vyberie, ci berie peniaze ktoré mu podla povodných VPP patria v danom momente, alebo bude dalej pokracovat v poistení. Nic viac, nic menej. Je pochopitelné, ze sa AUS zlakol a straší ludí hoci vedia, ze v dohode je to, o čo sa súdia. Veď to aj priznali na svojej stránke.
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko555 Pozri príspevok
no nechápem to, že na jednej strane hovoríš o chytaní do siete a na druhej strane navrhuješ, aby do tej siete išli všetci plošne a užívali si život. Asi toľko nechápem. Buď je to sieť, alebo férový návrh. Prepáč moje zjednodušené chápanie.
macko,možno som sa zle vyjadril.Niesom rétorik, hovorením sa živíš ty,ale riešením anblock som mal na mysli niečo iné ako nahaňanie do siete.Vrespektíve urovnanie sporu bez podmienok pre poškodených klientov.Všimni si všade používaju výraz "poškodení klienti".Poškodení klienti sa do veci dostali bez vlastného pričinenia,tak nevidím dôvod,aby boli viazaní podmienkami(uznanie kadejakých dokumentov pri podpise dohody).Nepíš,že za to môže niekto tretí,to sú výhovorky,je vo vašej moci dať veci do poriadku.Čo tak priznať im anblok pôvodné VPP a súd v TN prestane mať zmysel.Alebo dohodu za "okrúhlym stolom"pre všetkých?Je ich len mizivé percento.Povedz,alebo aspoň naznač prečo vám ide len o hromadnú žalobu,to nejak neviem pochopiť.Pokiaľ nepodpíšu všetci tak vám je to nanič.Okrem toho všetci sú nahraditelní.Ešte ťa chcem poprosiť nepoužívaj tu hroznú červrnú farbu,desí ma.
1 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

ešte niečo macko ,keď naháňaš rybičky,tak píšeš o tom,že nevieš čo bude s poisťovňou o 2-5 rokov a možno nebude a oni budú nahaňať peniaze v sálah ROH.Vzápetí píšeš,že poisťovňa má úžastné tech.rezervy a aj keby všetci nedajbože dnes pomreli tak má dostatok peňazí na plnenie
1 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Otázkou je kto tam tie rybičky dostal kto ich po polícii naháňal a kto tu tvrdil od začiatku že megapoisťovňa to vyhrá a nič im nedá a kto od nich žebral na súdne poplatky a kto tu potom zavádza asi macko555 ak viem čítať lebo je tu nasadený len na to aby ich čo najviac nachytal do siete a potom ich zožral.Je to len na klientovi či podpíše a je to len môj názor že na 100% nie aspoň ja by som v najblichších rokoch nespával,lebo by som nevedel čo na mňa zase tie kuny vytiahnu.Kto dával nezmyselné trestné oznámenia za podvod že klienti vymôhli zľavu od poisťovne za účelom podvodu pokiaľ sa pamätám tak TUNELLIFE obavy na celý život
fajn RRRR. Hlavne ze teraz spávaš úplne kludne a neriešiš zbytočné veci.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Tak prečo sa nedohodneš aj s tými čo si požiadali o odkúpnu hodnotu a ty si im napísal že tam majú 0EUR.Nieje to náhodou podvod.Zmluva je neplatná a ty nemáš podpísané podmienky akými sa oháňaš a keby teba počúvali od začiatku tak ani jeden nemá ani jeden cent.Tak kto tu klame ja alebo ty.Ja som tvrdil nech podajú žalobu na asu a ty si tvrdil že nič nedostanú.A keď si si taký istý že vyhráš tak čo tu potom strašíš.Už na diskusii v asu som ti povedal založ si pokec na stránke tunel life ,ale to by ti tam ľudia napísali tie tvoje pič...ny napísali o nás tak to je sila.
Prečo ste uvádzali klientov v štatistikách ako nových klientov keď to nový neboli boli iba zmluvy nové aj to budú neplatné.Zastrašuj ďalej len neviem prečo to robíš keď si si taký istý že to vyhráš ale ja viem prečo lebo vieš že prehráš.
Tvoj slovník svedcí o tom, ze si nervózny. A je zrejmé prečo. A ja som nikomu nič nepísal. Si ma s niekym pletieš. A ked si si istý, ze vyhráš, tak si kúp dobrý nápoj a nieco k telke a vychutnávaj. Na diskusii ASU si mi niečo povedal? Hmmm, musim sa ísť pozrieť. Niekto tam asi za mna vystupuje.....
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

exkalibur Pozri príspevok
ešte niečo macko ,keď naháňaš rybičky,tak píšeš o tom,že nevieš čo bude s poisťovňou o 2-5 rokov a možno nebude a oni budú nahaňať peniaze v sálah ROH.Vzápetí píšeš,že poisťovňa má úžastné tech.rezervy a aj keby všetci nedajbože dnes pomreli tak má dostatok peňazí na plnenie
Excalibur, ja neviem co bude o mesiac. Ty áno? Ja by som si nebol istý vôbec ničím, najmä nie tým, čo bude o 5 rokov. Ja plánujem budúci rok predať svoj Bentley a kúpiť si nový. V podstate mám dost penazí, len neviem či o rok nebudem uvažovať inak. Isté je len to, ak mám správne informácie, tak RL končí budúci týžden s dohodami. Kto zobral dohodu a peniaze ten zobral a kto nezobral má možnosť riešiť veci cez súd.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
a nepísal si včera že všetci pri podpise dostali peniaze a teraz píšeš že dostali len niektorí.Vieš ak to bolo takým spôsobom akým píšeš môžeš to napadnúť napr. za rok že to bolo neprávom lebo to neprebehlo podľa VPP.Ale ty vieš ako sa poistiť.No čo zamestnanec pochybil to by ti dal aj súd za pravdu.Pretože to prebehlo nezákonne proti VPP.Ja viem že si tu od začiatku na zastrašovanie ale aj taký musia byť keď im ide o všetko.Keď máš toľké rezervy ako píšeš prečo nedáš všetkým to čo im patrí.Asi toľko nemáš ale chváliť sa môžeš že máš veď nikto nevie koľko si vytuneloval.S tými rezervami by som bol radšej ticho nechci aby som napísal pravdu.
RRRR, ty si bud stojíš na kábli, alebo mi to robíš naschvál.
Ja som jasne napísal, ze kazdý kto podpísal dohodu dostal peniaze. Myslím, ze je to dosť jasné a zretelné. A súčasne som napísal ze klameš, keď tvrdíš opak. To je tiež jasné a zretelné. A výrazy ako nezákonné a podobne si nechaj pre p. sudkyňu Kumovú keď ta predvolá na súd ako svedka. Tam budeš mať priestoru dosť.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

exkalibur Pozri príspevok
macko,možno som sa zle vyjadril.Niesom rétorik, hovorením sa živíš ty,ale riešením anblock som mal na mysli niečo iné ako nahaňanie do siete.Vrespektíve urovnanie sporu bez podmienok pre poškodených klientov.Všimni si všade používaju výraz "poškodení klienti".Poškodení klienti sa do veci dostali bez vlastného pričinenia,tak nevidím dôvod,aby boli viazaní podmienkami(uznanie kadejakých dokumentov pri podpise dohody).Nepíš,že za to môže niekto tretí,to sú výhovorky,je vo vašej moci dať veci do poriadku.Čo tak priznať im anblok pôvodné VPP a súd v TN prestane mať zmysel.Alebo dohodu za "okrúhlym stolom"pre všetkých?Je ich len mizivé percento.Povedz,alebo aspoň naznač prečo vám ide len o hromadnú žalobu,to nejak neviem pochopiť.Pokiaľ nepodpíšu všetci tak vám je to nanič.Okrem toho všetci sú nahraditelní.Ešte ťa chcem poprosiť nepoužívaj tu hroznú červrnú farbu,desí ma.
Ahoj exkalibur,
červenú farbu používam, aby som oddelil fakty od nezmyslov. (červená-fakty, modrá-nezmysly). Sorry, ak som ta vydesil...
Neviem odpovedat na tvoje otázky. Viem len to, ze nikto nepočítal s tým, ze podpíšu všetci. Ale ludia, ktorí sa necheli súdit, dostali moznost odísť so svojimi peniazmi. Priblizne 10 verných a cca. 5-7 tých, čo nemajú svoj názor a slepo veria AUSu tam zrejme zostane. Ide o to, že každý dostal šancu vrátiť aj svojim pričinením veci do normálu. A čo sa týka tých dalšich ludí o tých viem len od AUSu a z jeho zoznamom co poslal do mailu asi omylom aj mne.
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko555 Pozri príspevok
Excalibur, ja neviem co bude o mesiac. Ty áno? Ja by som si nebol istý vôbec ničím, najmä nie tým, čo bude o 5 rokov. Ja plánujem budúci rok predať svoj Bentley a kúpiť si nový. V podstate mám dost penazí, len neviem či o rok nebudem uvažovať inak. Isté je len to, ak mám správne informácie, tak RL končí budúci týžden s dohodami. Kto zobral dohodu a peniaze ten zobral a kto nezobral má možnosť riešiť veci cez súd.
Bentley......to si robíš kozy.Dáš sa pustiť?Ja sa dám na svojom.Vieš toto je taká nemastná,neslaná odpoveď.A k tomu či to s dohodami na budúci týždeň skončí,to by som tak vehementne netvrdil.Viď situácia okolo toho prvého zmieru,kde bol koniec nekonečný.Okrem toho sú ešte ľudia,ktorí majú s vami predbežne dohodnuté termíny.
Naposledy upravil exkalibur : 05.03.10 at 22:41
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Tie tvoje kecy ma nezaujímajú macko555 a tie tvoje drýsty o tom ako to končí sú len na to aby si vyje...l s ďaľšími.A nerob sa že si neni z TUNELLIFU. A tvoj bentley nieje tvoj ale poškodených klientov.Ja viem že sa ho chystáš predať lebo za chvíľu nebudeš vedieť vysvetliť kde si naň zobral.Ale predaj to nevyrieši.Naschváľ tu píšeš tristo kecov aby si zakecal pravdu na zadné stránky.A prečo neodpovieš na otázky ohľadom odškodnenia takých klientov ktorým si napísal že majú 0 EUR.
Veď je to len 1% a rezervy na to máš ale nevieš kde.Raz trepeš tak a za chvíľu tak.Nepísal si že rybník za päť rokov nebude existovať.Ale nebojte sa okolo rybníka bude čo brať.
RRR len dalej urážaj. Mne nevytočíš. Len ostatných presvedčuješ o svojej zaslepenosti a "krvavých očiach". Už cez ten hnev voči poisťovni strácaš zdravý úsudok. Ja som si auto kúpil ešte predtým, ako som zistil, že RL existuje. Čiže z tvojich penazí nie je, ale musím uznať že tvoj štýl je taký pekný populistický, ludom ulahodí a vyvoláš voči mne hnev. Ved na Slovensku sa clovek musí hambiť za všetko čo má on a iní nemajú. Ja nepotrebujem nič zakecať. Ja som žiadne listy nepísal a nemám nič s tvojimi peniazmi ani zmluvami. Vieš existujú aj také firmy, čo pomáhajú iným pri riešení problémov a nemusia priamo pracovať v poistovni.

Bohužial mám ale pocit, že točís stále o tom istom. Máš napísaných 10 riadkov v ktorých podla potreby vymeníš vulgarizmy a príspevok je na svete. A tie jednoduché asociácie s autom a podobne, ty si vies teda pospájať fakty. Ale ako vždy. Máš pravdu.
A pokial ide o to, či dohody o týždeň skončia alebo nie, tak možeme sa o tom pobaviť tak o mesiac, lebo teraz idem na 3-týždne pracovne do Philadelphie. Takže potom sa ozvi. Dúfam, ze mám správne informácie, inak si to od teba pekne zlíznem.

A ešte stíhaš aj rozdávať mínusky :-) Si všestranný. Ak bude pri mojom mene 10 minusiek, tak potom vyhráš súd. Ty musíš na miniporade trpieť, ked tam mínusky nis sú :-)))
Naposledy upravil macko555 : 05.03.10 at 21:06
0 0
solfan solfan

solfan je offline (nepripojený) solfan

zdravim vas ludia, tuto diskusiu sledujem, kedze j ja som pripad rapidlife...
mohol by niekto jednoducho zosumarizovat ako to teda je? mne uz davno (nespomeniem si teraz kedy) prislo domov, ze mi redukuju zmluvu z dovodu neplnenia si povinnosti (znizil som si splatku a neposlal spat navratku), takze mam poistenie ukoncene a pre svoje peniaze si mozem prist...samozrejme, ze je to menej ako som povodne mal dostat. je takyto pripad uz strateny?
dalsia vec je, ze mama ma dve zmluvy a na obidvoch plati poplatky, co je viac ako samotne positenie...co s tym ma robit? ma platit dalej? alebo nema? ak nema, tak jej nehrozia nejake sankcie?
a este jeden pripad, jednu zmluvu mame taku, ze stale platime dohodnutu ciastku a ziadnu navratku sme neposlali...taketo zmluvy stale ostavaju nezmene?
este podotknem, ze nikto z nas sa nepripojil k zalobe, tak sa pytam, ze ci sa rozhodnutia sudov tykaju teda aj nas...
vdaka moc za pomoc ludom, ktory sa postavili za oklamanych ludi (suhlasim, ze sme si tie nove vseobecne podmienky mali precitat, ale myslim si, ze ten sposob odporoval tomu, ze zmluva bola podpisana za zjavne nevyhodnych podmienok pre jednu stranu...takze tak).
este raz dik.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

macko555 Pozri príspevok
Dovolím si v rámci plurality názorov aj krátky komentár k tomu, co AUS zverejnilo. Názor si urobte sami
............................
..........................
No tu je treba uviesť dalsi závaznu skutočnost. Nikto nepovedal, ze exekúcie sú neoprávnené. TO je len názor AUSU. Dokonca aj KS TN uviedol, ze vsetko prebehlo v súlade so zákonom 244/2002. A ak by AUS mala aspon minimum právnej gramotnosti, tak by zistili, ze prvé PO o poplatkoch ešte nie je právoplatné, pretože KS zmenil rozhodnutie OS a OS doteraz nevydal opravené predbežné opatrenie, cize PO nie je právoplatné. A poplatok v danej výske navyše uz neexistuje.

.................................
................................

macko555, myslim že ohladom tohoto tvrdenia sa mylis, nakolko dorucenim rozhodnutia KS TN bolo tymto rozsudkom prve PO zmenene (v tejto casti nebolo vratene na dalsie konanie),prve predbezko sa tymto stalo pravoplatne, teda OSTN nemusi vydavat opravne uznesenie. Opravne uznesenie by mal OSTN vydat iba co do casti poplatkovej povinnosti, kde ho KSTN vratil na dalsie konanie.
Naposledy upravil harleydavidson : 06.03.10 at 09:21
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Vieš prečo si tu stále odzačiatku klamal,keby teba počúvali ani jeden by peniaze nedostal a to že na asu nepíšeš pod ferenckom to je zasa iba lož.
Keby si s nimi nič nemal tak tu netrepeš dve na tri a nesnažíš sa aby podpisovali nejaké pakty veď pred tým si tvrdil že nič nedostanú a odhováral si ich od hromadnej žaloby.A s tou filadelphiou zasa len kecáš nikam nejdeš.Premenuješ sa tu a budeš tu vystupovať pod iným nickom veď si vo philadelphii a tam nemajú internet alebo si taký žobrák že máš bentley a ideš do philadelphie a na internetové pripojenie nemáš.Pekný klam ale taký si ty.Odzačiatku len a len klameš keby ťa počúvali to by si mal naplnené vačky čo.
Jasne rrrr. Si zasa populisticky zanalyzoval a pospájal fakty. Ako vzdy. nič nové. Opať tvojich 10 viet o ničom a všetkom. Ano som zobrák, nemám na net za oceánom. Alebo je to len o tom, ze tam mám iné veci na práci a nie sa vykecávat so zatrpknutým clenom nejakej debaty, ktorý ani nevie co chce, má rád AUS a trpí utkvelou predstavou ze ked nieco nepíse, tak sa zemegula zacne tocit opacným smerom. Maj sa. Žobrák ta pozdravuje a padá na Schwechat. Ked sa vrátim dúfam ze budes mat uz svoje peniaze a tvoji kamaráti už budú mať za sebou to super zmierovacie stretnutie za účasti G8 a Ruska v kancelárii, oops pardón, v byte p. Petríka. A užívaj si život. Nie že tu budeš celé tri týždne každý den čakať, že ti niečo napíšem. Cmuk

A ked sme pri tom klamaní, prečo stále nevysvetlíš, prečo si tu účelovo klamal o tom, že poistovna chce tou dohodou pripravit ludí o peniaze a nic nevyplatí, ked všetci peniaze dostali. Nejak si to zahovoril....Cmuk
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

harleydavidson Pozri príspevok
macko555, myslim že ohladom tohoto tvrdenia sa mylis, nakolko dorucenim rozhodnutia KS TN bolo tymto rozsudkom prve PO zmenene (v tejto casti nebolo vratene na dalsie konanie),prve predbezko sa tymto stalo pravoplatne, teda OSTN nemusi vydavat opravne uznesenie. Opravne uznesenie by mal OSTN vydat iba co do casti poplatkovej povinnosti, kde ho KSTN vratil na dalsie konanie.
Ako povies harley. Ale píš sem veci, len ked si si na 100 percent istý, aby nevznikol nesprávny výklad. Pá
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

macko555 Pozri príspevok
Ako povies harley. Ale píš sem veci, len ked si si na 100 percent istý, aby nevznikol nesprávny výklad. Pá
macko,macko si ty ale uzurpátor.Ty tiež nepíšeš stopercentnú pravdu síce niekedy účelovú.A nemyslím,že Harley nepíše pravdu.Tak šťastný let 12 hodín v Béčku to budeš riadne otrávený.Skoro sa vrať nech je s kým písať.
1 0
Jano2009 Jano2009

Jano2009 je offline (nepripojený) Jano2009

macko555,
nedá mi nezareagovať na Tvoju bezhraničnú demagógiu vo svojich príspevkoch. Tak si vyčítal z výrokovej časti OS TN že predchádzajúce RR sú v súlade so zákonom. Nechaj v tejo veci rozhonúť radšej súd a svoje efektné príspevky si nechaj pre seba. Viem že Tvoja úloha tu je blbnúť čestných ľudí a napomáhať RL v snahe ich okradnúť o čestne zarobené peniaze.
Naposledy upravil Jano2009 : 07.03.10 at 17:27
1 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

neviem,ale prisahal by som,že som dnes videl macka,asi fatamorgana
1 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Hi there,

pozeram, ze sa stalo presne co som predpovedal, rrr tu aj v mojej nepritomnosti sedel a vyvolaval mojich duchov :-))))))
A jasne, dostal som na frak, tak som sa tri týzdne daval dokopy :-))) ale neboj rrr, uz som tu, mozes zacat chrlit opat nejaké zarucené správy :-)) inac co nové na Slovensku okrem toho, ze rrr to má na 100% vyhraté?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať