Zavrieť

Porady

Prepocet a zvysenie poistneho k poistnemu produktu UDP-K od Prvej Cesko-Slovenskej P.

Zdravim,

mam taky problem, mam kapitalovu zivotnu poistku na 20 rokov od Prvej Cesko-Slovenskej Poistovne, s tym ze 15 rokov sa plati, dalsich 5 rokov sa caka a po uplnynuti tychto 5 rokov sa ma vyplatit dohodnuta suma. Zmluva bola zalozena este v roku 1998 a po 10 rokoch platenia poistky mi prisiel teraz list v ktorom mi poistovna navrhuje 3 riesenia tejto poistky:

a) Mesacna splatka sa mi nebude zvysovat ale poistovna podla svojich postupov uplatni zmenu krytia a vyplatnej sumy v pripade dozitia
b) Budem suhlasit s prepoctom splatky s tym ze po prepocitani mi poslu info o novej vyske splatky a ak nebudem suhlasit, tak moja zmluva zanikne
c) Suhlasim so zanikom mojej zmluvy

Samozrejme treba zaslat list tak aby ho uz 10.5. 2008 mali inak suhlasim s bodom c)

Chcem sa opytat ci niekto mal alebo riesil podobny problem a ci sa neda nejako branit proti takymto praktikam. Ved to uz potom nema ani zmysel uzatvarat zmluvy, ak sa takto jednostranne a neadekvatne mozu menit.

V prilohe posielam cele znenie listu.

Za akukolvek radu dakujem.
Naposledy upravil Ajven : 07.05.08 at 18:28
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

je v Blave
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Nič akurát to že tunellife je v riadnych sračkách ako ty.
To si preto zobral dohodu? Ved nic, vyskakovat mozes aj tak :-)
A este napis nieco overené, ako vzdy. napríklad, ze nikto na dohodu neprístúpil, ze uz nikto nepristúpi a ze je vás tam v zalobe aspon 3500....Sorry, vlastne uz nie "Vás", lebo ty uz si za vodou :-)
0 0
roovie roovie

roovie je offline (nepripojený) roovie

Dobry den, nejako je na tejto stranke ticho. Chcem sa opytat, ci platite od noveho roka tie znizene poplatky, alebo nie.
0 0
pozlatka pozlatka

pozlatka je offline (nepripojený) pozlatka

Všetkým poškodeným klientom poisťovne :Na stránke ASU je uverejnené nové upozornenie!
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

pozlatka Pozri príspevok
Všetkým poškodeným klientom poisťovne :Na stránke ASU je uverejnené nové upozornenie!
Geniálne :-) Novodobí hrdinovia z AUSU. Klienti ďobre poslúžia ako štít :-))) Mám problémy s neprávnenými dotáciami, Ministerstvo mi dalsie nedá, najprv niekoho osocím - potom to dám zo stránky dole.....preto je dobré použiť na svoje záujmy masu ludí, ktorá ma z toho dostane :-) Ved za nich bojujem, co tam potom, že som dostal peniaze v rozpore zo zákonom. a ze svojimi neobratnými vyjadreniam si sposobím problémy.
TENTO SUD NIE JE O KLIENTOCH, ALE O VASICH PREŠLAPOCHO.

A este použijem aj lzi na oblafnutie ludí :-) Ze vraj 2000 ludí v zalobe :-) Kazdý súdny clovek, co má telefón a má císlo do Trencína vie, kolko je tam ludí. Pán Petrík, vy vsetkých tak podcenujete :-) Ale nepochybujem, ze sa viacerí vasi hard-core group members nájdu a prídu do Bystrice na vašu tlačovku, ktorá zmení dejiny Slovenska. A co tam poviete? Ze poistovna napokon ludom ponúka to o co sa súdia? Médiá bude určite zaujímať, ako ste pracovali na MH a ked ste odisli, tak ste sa protizákonne nabalovali a zariadovali si za štátne peniaze svoj byt, ktorý ste označili za kanceláriu. Ved dnes uz nábytok nie je taký drahý, aby ste si museli ukrajovať zo štátneho. Veľa štastia, dúfam, že si na TB v kruhu verných dobre ponadávate.

A nechápem, preto spomínate p. Štefekovú. Tá už dávno dala vašej agentúre zbohom. Utiekla z vyhratého sporu.

A to ze Vám pani sudkyna doteraz neposlala oznámenie o tom, kolko je ludí v zalobe a kto odisiel, tak to neznamená, ze tam stále sú :-) Do trencína máte na skok, skúste sa tam ísť pozrieť a dať si kávičku s pani Kumovou. Ona Vám to vysvetlí. Keby ste studovali právo, alebo sa spýtali svojho syna, urcite by ste vedeli, ze zalobu klienti stahujú na súde a nie v AUSe. Je mi lúto pán Petrík, ale táto vaša aktivita je posledný pokus, ako si udržať neprávom získané financie, vytvoriť nátlak na súd a chcete na to ZNEUŽIŤ KLIENTOV.

AK JE AUS A P. PETRíK ČISTÝ, NEMÁ SA PREČO BÁŤ A POD INOU ZAMIENKOV ZVOLÁVAT KLIENTOV. Sebavedomie ale splaslo.
.
Naposledy upravil macko555 : 13.04.10 at 21:52
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

INZERAT:
Hladáme dobrovolníkov, z ktorých urobíme na súde svedkov a ktorí za nás operú špinavé prádlo. O nič nejde. Súd Vás predvolá, JUDr. Valko Vám len pred senátom položí pár otázok, porozprávate niečo na tlačovke, na ktorej bude akurát novinár z časopisu Pes a kôň a idete domov. Stačí len stále tvrdiť, že sa cítite byť poškodení a oklamaní. A to všetko zadarmo, tak ako doteraz. Váš AUS
Zn: Autobusy do BB a morálne odškodnenie v TN vybavím
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

No mám pocit, ze sa to konecne posúva do roviny, ked AUS jasne deklaruje o co mu ide. P. Petríkovi nejde o dobro klienta, ale o jeho vlastné záujmy. Svedcí o tom aj jeho konstatovanie zverejnené na stránke AUSu.

"Je bezcharakternosť od tých, ktorí žalobu stiahli za finančnú odmenu v podobe uznania pôvodných VPP."

Toto je uz trochu silná káva. Cize podla vyhlásenie p. Petríka, ak ste zalobu stiahli a on o tom nevie (lebo spis ho nezaujíma) tak
a) zrejme tejto dokument RL sfalsovala
b) ked ho aj nesfalsovala, tak ho podpísal bezcharakterný klient.

No dovi dopo. Takto sa zhovadit a urázat ludí na vlastnej webovej stránke a este sa pod tým aj podpísat.


A este jedna otázka, p. Petrík. Na úvod píšete, ze
"Nakoľko sa blíži pojednávanie na Okresnom súde Trenčín"
To pojednávanie sa blízi pomaly alebo rýchlo? A odkial viete ze sa blízi? To vám sudkyna písala, ze sa ho uz chystá vytýčit? Viete ci uz spravila vsetky úkony, ktoré je treba pred prvým pojednávaním spravit? O com to preboha hovoríte?
Naposledy upravil macko555 : 14.04.10 at 08:48
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Super, opat sa tu mazu prispevky, ktore nikoho neurazaju a neporusuju kodex nicoho. Asi su niekomu nepohodlne....demokracia
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Tupý ste Vy vy amátéri z tunellifu ale som Vás nasral banda blbcov.Kto nemá v hlave.
Ved mne je to napríklad jasné, ze tvojou ulohou z poverenia AUSu je prísť a citujem "nasrať". Ved o tom tu nikto nepochybuje. A to s tym "kto nemá v hlave" si presne vystihol, ani som ti to nemusel písať. V tvojom prípade nedokážeš nič iné písať, žiadne fakty len drísty a domnienky typu: vyhratý súd, tunelife a podobne. Uz vymeň platnu a napíš nieco k veci. Napríklad mna si nenastval :-) ja ta mám dokonca rád, pretoze tak ako ty sám ťa nedokáže zhovadiť nikto. A AUSu sa zrejme tvoj prístup páči, asi si jeden z nich, a preto teraz na svojej stránke urážajú všetkých dokola.
Podľa AUSU sú všetci zlí:
- sudcovia, ktorí nepostupujú podla toho ako p. Petrík ocakáva...no fuj
- ministerstvo hodpodárstva, ktoré mu nadalo dotácie a teraz chce preveriť a súdiť sa o tie nelegálne získané....no fuj
- bezcharakterní klienti, ktorí zobrali to, o čo im išlo....no fuj.

.....kto bude další bezcharakterní a zlí? Daj pozor RRR, ked zacnes písať trochu zmierlivejšie, možno aj ty.....
0 0
exkalibur exkalibur

exkalibur je offline (nepripojený) exkalibur

Hi macko how are you?Vieš,keby som bol greenhorn,tak by som mal vetry z tvojho príspevku,ale keďže som starý ,ostrieľaný kozák vycvičený v boji s touto hydrou,tak si z toho robím....Tvoje predpovede asi dopadnú tak,ako väčšina predchadzajúcich-presne opačne.Takže asi tak nejak.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Nová informácia na ASU.
Treba ísť na ten súd BB a spýtať sa tunelárov kde sú Vaše peniaze.
Ja viem že toľko nemajú ale okolo tunela je stále čo brať.Ich majetky nezodpovedajú danovým priznaniam takže penieze dostanete. Pamatajte ako Vám týto blbci tvrdili aby ste zaplatili súdne poplatky a na to ako Vás nahovárali a zastrašovali políciou a ako nič nevyhrali.

Jasne vsetci prídte. Ste vítaní, priam žiadaní. Podrobnosti si pýtajte od RRR, ten má najoverenejšie informácie z prvej ruky. On má prehlad o vsetkých danových prizaniach v republike o stavoch účtov všetkých spoločností a aj o tom, ako súdne spory prebiehajú a ako dopadnú. Vždy vie dať 100% informáciu. Je tiež členom dohľadu NBS a priamo má prehľad o hospodárení RL. Veď len pred pár týždňami zistil, že NBS kryje 15 rokov tunel a už podniká prvé kroky. Taktiez už vie, že kto skončí za mrežami, aktívne vstupuje aj do vyšetrovania, ktoré neexistuje a má k dispozícii všetko potrebné info. Špičky tohoto štátu ho kontaktujú s pikoškami na dennej báze. Takže neváhajte a žiadajte ho o rady, ako treba ďalej postupovať. Ale on je skormný, pretože zatiaľ sem nenapísal ani jednu relevantnú, respektíve užitočnú a blbosťou nepodfarbenú informáciu. Preto ho neváhajte kontaktivať, nech si tie overené veci nenecháva len pre seba a pre svoj prospech. A nebojte sa odmietnutia. Debata s ním je vždy na úrovni a dokáže pochopiť argumenty.

P.S. Ak sa Vám ho nepodarí zastihnúť na nete, nájdete ho určite v BB. Bude sedieť v prvom rade a spoznáte ho podľa toho, že ho sudkyňa po 5 minútach vykáže zo súdnej siene s poriadkovou pokutou.

P.S.2 Presne tak RRR. Nová informácia na AUS. Najlepšia z tej informácie je veta "Je bezcharakternosť od tých, ktorí žalobu stiahli za finančnú odmenu v podobe uznania pôvodných VPP." Jaj, sorry. Tu vetu už aus vymazal a nechal tam len torzo nedokončeného 4 odstavca. Tak teraz neviem, ci slovo "amatér" ktoré používaš adresuješ správnym smerom. AUS zjavne koná v amoku a nervozite na pozadí blíziacich sa súdnych sporov s Ministerstvom hodpodárstva týkajúcich sa subvenčného podvodu. Dúfam, že aj na ten súd Vás p. Petrík pozve. Bude sa tam totižto hovoriť o tom, ako si zariadiť svoj byt nábytkom za štátne peniaze, ktoré dostal neprávnene.
Naposledy upravil macko555 : 15.04.10 at 06:42
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Tie doklady si pýsal sám.No čo už vydno že sa snažíš ale s tvojim IQ to je veľmi ťažké.V referenciach máš napísané že účtovník a čo robíš v kancelárii podávaš papier do tlačiarne.Lebo iné by si nevedel.
Píšeš o tunellifu ako o gigante a pritom je to taký gigant ako keď si kúpim škriatka v záhradkárstve a postavím ho k soche slobody.
Majte sa AMATERI Z TUNELLIFU.
Prajem pekný pobyt zdarma kde bude klučky vždy na opačnej strane.

RRR, daj si do googlu slová "Jahnatek" a "AUS" a potom uvidis kto si to pisal sam....Ramsay ma pravdu. Opať demagogia a odveci.
A slovo "písal" by som nanapisal s tvrdym y ani keby som mal 6 promile a dawnov syndrom v kombinacii s demenciou.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Vidím, že kultúra prejavu nehovorí nič ani jednej ani druhej strane. Ja už spor nesledujem, takže je mi jedno, čo sa v prípade deje, ale nič vás neoprávňuje takýmito vulgárnymi vyjadreniami dehonestovať túto stránku. Preto v záujme zachovania určitej kultúrnosti, tému na nejaký čas uzatváram, kým vám hlavy nevychladnú (a je mi jedno, či je to zástanca alebo odporca Rapidu). Aj tak vidím, že nič konštruktívneho vaša debata nepriniesla.

Nestojím na nikoho strane. A nie že si založíte novú tému, lebo bude vymazaná.

V pondelok tému otvorím, dúfam, že tie vzájomné nadávky vám dovtedy nebudú chýbať.

A ešte niečo - niekto sa tu sťažoval, že sa mažú príspevky - pozeral som vymazané príspevky a od 5 marca tam nie je záznam o žiadnom vymazanom príspevku.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
treba ísť na ten súd hlavne taký ktorým tunellife poslal že tam nič nemajú.Treba im položiť otázku prečo bolo v letáku napísané ,že odkúpna hodnota zostane nezmenená a akosi sa zmenila.Nieje to protiprávne keď sú dva doklady v rozpore.Teda ak chcete mať tie peniaze.Súd na 100% bude časom musieť rozhodnúť o protiprávnosti týchto dokladov.A to čo tu napíšu Tunellifári to nerešpektujte odzačiatku aj tak len klamu.Však sa skúste pozrieť na staršie príspevky ako klamali a teraz sa robia kamarátami. Nuž chýba tam kdesi chrbtová kosť.
Ešte že si tu ty, kto dá všetko na správnu mieru. Tvoje výpody a výplody Olivera Petríka na jeho stránke majú vela spoločných čŕt. Sú to najma tieto: zavádzanie a demagógia. Už napíš konečne niečo čo má hlavu a pätu a nielen vety typu: tunellife. súd sa už začne, RL to má prehraté. To už všetci vedia. Skús nepísať niečo o tom ďalšom súde, čo bude v máji. Tam sa s AUSom bude súdiť štát, nie RL. Z čoho vrátiš dotácie, ktoré si dostal pritizákonne? Opäť vyzveš klietov, aby prišli na súd a vyzbierali sa na dobrú vec? Tu ide o to, že nemôžeš niečo ukradnúť a brániť sa tým, že si dal časť milosrdným od matky Terazy. A najmä štát je na to veľmi háklivý.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Už som ti tristo razi povedal že s ASU nič nemám ako ty s tunellifom.
Premňa za mňa nech ukradol v ASU aj tristo miliard to neboli moje peniaze. Ty si ma okradol o moje peniaze a to sa tu rieši nie ASU.
Ty si mi napíasal že podľa podvodných podmienok tam nič nemám a ty mi nevieš vysvetliť prečo tam bolo napísané že odkúpna hodnota zostane nezmenená. Ty si okradol ľudí. Tak sa zamysli a priprav sa na kľučku na druhej strane lebo všetko čo máš tak to si ukradol klientom.Tak to neni tvoje
Hej jasné. Všetci ta okradli. To máš z vlastnej hlavy, alebo zo stránky AUSu? Len dalej sed doma, vyplakávaj a vypisuj rovnaké nezmysly. Ak si nepostrehol, tak ti nikto nič nedlží, pretože nenastala poistná udalosť a poistenie sa neskončilo. Nemôže ti niekto ukradnúť niečo, čo nemáš. Ale ja ti poradím. Daj trestné oznámenie pre krádež.

A mimochodom, kde sú tie horúce novinky zo súdu v Bystrici? Pán Petrík sem s nimi. Už sa neviem dočkať objektívnych informácií ako to prebiehalo, aké masy tam prišli a ako sa médiá bili o pozornosť p. Petríka. Prišiel aj časopis Pes a Kôň? Sem s tým, rýchlo.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Tvoje overené informácie, ktoré chrliš do sveta sú z AUSu, alebo sa ti prisnilo, alebo to máš od Harry Pottera?
A vírus sa píše s mäkkým i. Slovenský jazyk je tvoja silná stránka. Ale to je jedno, hlavne, že všetci vedia, čo chceš už asi 150. krát povedať. A mimochodom, bol si dnes na súde v BB? Vyjadril si svoj názor? Alebo si sa na to vykašlal a nechal si v tom p. Petríka samého? Vela rečí a "skutek utek". Ty si typický Slovák. Kopec rečí v krčme (v tvojom prípade pri internete), ale keď máš niečo spraviť, tak len prehodíš platňu do prvej drážky......
A nechápam, čo ta stále trápi počet nových klientov RL....ved to ti može byť jedno. Či je ich 5000 alebo 5, ty máš na konte zrejme stále nulu.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Najlepšie by bolo keby si to zvýšil na 2 miliony EUR. To je ďaleko viac ako má hodnotu tunellife.A prečo nerešpektujete predbežné opatrenie a rušíte zmluvy podľa podvodných podmienok.
http://www.asu.sk/Aus.files/opatrenie-strana02.jpg
Príde čas amatéri. Ozaj ako sa má Horácio.
Toto svedci o tom, aký más prehlad a ako si v obraze. Keby si si videl dalej ako na kraj nosa tak by si zistil, ze Krajský súd toto predbezne zmenil a zostalo v nom iba vyberanie poplatku, ktorý uz vlastne ani neexistuje. Ziaden súd nezakázal nic rusit a podobne. Bud sa len na hlupáka hráš, alebo je to s tebou vážnejšie ako som predpokladal. S tvojim prehladom o veci by som tak suverenne v debate nevystupoval.
Na jednej strane vies, ze to má RL prehraté na 100% a na druhej ani nevies o uzneseniach, co boli vydané uz takmer pred pol rokom. Gratulujem. Len tak dalej. Skus polistovat v knizke o Ferdovi Mravcovi a mozno sa tam nájdeš.

A ked vypisujes opat overené informácie, tak si precítaj aspon základné údaje o tvojom "tunellife", aké má základné imanie a hospodárske výsledky. Ja viem....tie výsledky sú samozrejme na tvoj úkor, ale aj tak sa počítajú....
Naposledy upravil macko555 : 23.04.10 at 06:48
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

rrrrrr Pozri príspevok
Hlupák si ty.Toto predbežné opatrenie malo právoplatnosť vtedy keď si mne a niektorým poslal že tam máme 0 EUR a zrušil si jednostanne zmluvy.
No a opat potvrdzujes svoju právnu negramotnost. Prepác, ale predbezné opatrenie nemoze byt právoplatné, kým neuplynula lehota na odvolanie a ked sa RL v zákonnej lehote odvolal. Cize to o com píses nebolo nikdy právoplatné....Napokon ti to v tomto prípade potvrdí aj jarecko a pavol.za, ktorí zdielajú tvoj pohlad na situáciu. Ziješ vo veľkom omyle. A bolo by fajn, keby si sem stále nepísal hlúposti. Sa najprv porad. Si uplne mimo. A zrejme aj tá tvoja 100% výhra vyplýva z tvojej nevedomosti.
0 0
macko555 macko555

macko555 je offline (nepripojený) macko555

Este ze argumentujes opat k veci. Uz x krát som ta prichytil, ako si vymýslaš a ťaháš fakty z nosa. Ale to už potom nestojí za tvoj komentár. A teraz vytahujes dalsie sprostosti, ktoré aj tak bude musieť posúdiť niekto iný. A poistovne majú VPP, to si uz mohol postrehnut za tú chvílu, co tu suverénne riešiš vzniknutú situáciu na tomto fóre.

A opať zavádzaš. Vraj spýtaj sa hociktorého právnika. No ja som počul, že Valko, Drgonec a minimálne traja ďalší na to majú iný názor. Takže hocijaký právnik tvoje domnienky nepotvrdil. To len ten tvoj interný právnik v tvojej hlave, čo má všetko vyhraté na 100%. Skôr by som povedal, že som sa nestretol s právnym názorom, ze más momentálne pravdu. Bude chceť veľa ekvilibristiky vysvetlit súdu tvoje myslienkové pochody. Aj pán Petrík bol veľmi výrečný na svojom webe, a včera na súde ho muselo byť všetkým dvom prítomným klientom a nula médiám ľúto.

Ale ide ti to pekne. Vychrliš v každom prispevku nové blbosti a neobzeráš sa späť. Musí sa ti dobre žiť. Tabula rasa každých 5 minút.
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

Na p. Petríka sa zosypala asi všetka špina sveta, vyťahujú sa veci, ktoré s prípadom nemajú nič spoločne. Kompromitujú ho všetkými možnými spôsobmi, anonymne, vulgárne je osočovaný, oháňajú (nechcem napísať že vyhrážajú) sa Valkom, Drgoncom, podané trestné oznámenie, žaloba....len aby ho zastrašili, zastavili...Vraj im poškodzuje dobré meno... RL si ho v prvom rade poškodila sama tým, že údajnú chybu v prepočte akéhosi poistného vzorca preniesla na plecia dlhoročných klientov a to veľmi čudným a nešťastným spôsobom. Toto čo sa dnes deje, je len prirodzenou reakciou dotknutých klientov. Táto kauza má nepriaznivý dosah nie len na samotnú RL, ale na poisťovníctvo ako také všeobecne. Ani sa nečudujem sa, že im Petrík leží v žalúdku a nemôžu mu prísť na meno, nebyť Petríka, tak by im táto "zlodejina" asi prešla.
Ale prekvapuje ma nízka úroveň a sprosté urážky, lebo ak sa za nickmi píšuce tieto nadávky a hanlivé pomenovania skrýva niekto z RL, tak zbohom rodina.

Podpísané dohody medzi niektorými klientmi a RL je svojim spôsobom práca a "úspech" p. Petríka, nakoľko tento ústretový krok by poisťovňa nespravila, keby sa nedeje to, čo sa deje. Len škoda, že RL tak neučinil v prospech všetkých klientov, ktorých sa problém týka, napr. prostredníctvom ASU. Keby sa tak stane, s najväčšou pravdepodobnosťou by bola celá kauza už minulosťou.

V poslednom čase som postrehol v televízii reklamu na RL. Že by nedostatok nových klientov?
Naposledy upravil harleydavidson : 23.04.10 at 19:32
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať