Zavrieť

Porady

Canon Misia /super akcia

Chcem odporučiť jednu podľa mňa super akciu - súťaž pre kreatívnych amaterskych fotografov, Sútaž je medzinárodná a je rozdelená do viacerých kategorii. Celkový výtaz ziska okrem iného možnosť vybrať sa na svoju vlastnú misiu hocikde vo svete záleží na jeho osobnom výbere. Malo by to byť aj v telke. (Bol by som zvedavý ako by to dopadlo keby si vybral misiu na Severný pól alebo výstup na Everest(no ja by som to rozhodne urobil
Takze ak sa nudíte o obednajsej prestavke alebo len tak mate chuť si prezrieť velmi podarené fotky nielen slovenských adeptov ale aj z ostatných krajín tak neváhajte a navštivte tieto linky:

tento smeruje k mojej fotke ak sa vám páči dajte mi vedieť, vopred Vám Ďakujem http://ta.canon-europe.com/?pg=galle...o47e91ba644a7b

tu sa dozviete napr viac o sútaži http://ta.canon-europe.com/index.php?cc=sk&lc=sk


PS: Dá sa zapojit aj aktívne tak že fotku ktorá sa Vam páči možete ocenit hlasom...
Naposledy upravil kabul : 07.05.08 at 19:39 Dôvod: gramatika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Didia je offline (nepripojený) Didia

    Som co som :-) Didia
    No fotka pekna, ale co z toho ak si tam niekto naklikal take somariny ake sa dostali do TOP 10 vsak to je hanba

    kabul je offline (nepripojený) kabul

    kabul
    100% s tebou súhlasim. Ako je možné že organizátor toleruje podvod, ved to nie je normálne ked v top 10 je minimálne 5 Fotiek ktoré su tam očividne dosadené podvodom. To ako tie fotky budu reprezentovať slovensko vo finále ? Je to totálna blamáž.
    Čakal som ako takú spravodlivosť no toto?
    Inač bola tu este jedna taká sútaž Notebook snov kde sa podvádzalo vo veľkom. Viac na... http://www.hp.sk/notebooksnov/ zaujímavé čítanie z ktorého by sa mala sútaž canon misia poučiť.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    kabul Pozri príspevok
    100% s tebou súhlasim. Ako je možné že organizátor toleruje podvod, ved to nie je normálne ked v top 10 je minimálne 5 Fotiek ktoré su tam očividne dosadené podvodom. To ako tie fotky budu reprezentovať slovensko vo finále ? Je to totálna blamáž.
    Čakal som ako takú spravodlivosť no toto?
    Inač bola tu este jedna taká sútaž Notebook snov kde sa podvádzalo vo veľkom. Viac na... http://www.hp.sk/notebooksnov/ zaujímavé čítanie z ktorého by sa mala sútaž canon misia poučiť.
    Ako sa to dá zistiť či tie fotky sú dosadené podvodom?

    kabul je offline (nepripojený) kabul

    kabul
    smith Pozri príspevok
    Ako sa to dá zistiť či tie fotky sú dosadené podvodom?
    No ak by sa napr. urobila analýza IP adries.... Proste tato sútaž - misia nemala žiadne poriadne zabezpečenie. Kľudne sa dá z jednej IP adresy poslať xyz hlasov !
    Preto sa skupinka snaživých ocitla v top 10. Pritom ak by to neurobili tak podozrivo ani si to nevšimnem. Myslím že je to nespravodlivé voči sútažiacim, kedže min. polovica z top 10 by sa tam za normálnych okolností ani nedostala. Ešte chcem pripomenúť že ceny sútaže sú pomerne hodnotná záležitosť tak by mala byť aj sútaž dostatočne objektívna.


    Zoberme si podobnú sútaž Notebook snov:
    fungovalo to tam tak: dalo sa hodnotiť od 0 až po 5. Ak si poslal zaujímavé dielko a darilo sa ti dostať do predu, hneď nato si bol bombardovaný 0 hlasmy aby si sa prepadol dole.
    Takto si tam "sútažiaci" kontrolovali svoje čelné pozície.
    Dokonca sa stalo že v posledné 3hod. do konca sútaže sa dopredu dostali nejaké obrázky ktorým pribudlo pár stovák hlasov!
    No po overení IP adries sútaž mala úplne iných vítazov....
    Canon by sa mal zachovať tiež aspoň takto...

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Ďakujem za vysvetlenie. Nie som účastníkom, ale hlasoval som, takže neviem či to má vôbec význam.

    Canon Misia /super akcia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.