Zavrieť

Porady

BOL SOM NA DRUHEJ STRANE...


AHOJIK VSETKYM KTORYCH TO ZAUJIMA, K FYTOTERAPII SOM SA DOSTAL TAK, ZE AKO 15 ROCNY
CHLAPEC SOM SPADOL Z 10 METROVEJ VYSKE SO STROMU. LETEL SOM TYM
POMYSELNIM TUNELOM A ZAZIL SOM NIECO CO ZAZIJE LEN CLOVEK KTORY OPUSTA
TENTO SVET.BOL SOM NA DRUHEJ STRANE , NECHCELO SA MI ODTIAL VRATIT. ALE
BOLO MI POVEDANE ZE MUSIM IST SPAT LEBO ESTE BUDEM VELA LUDOM POMAHAT.
ALE SI AJ ESTE VELA TOHO VYTRPIM!!
TO SOM PRISIEL NATO PRED 10 ROKMI. VTEDY SOM SI UVEDOMIL ZE POMAHAM
LUDOM FYTOTERAPIOU A LIECIM ICH , PODLA TOHO CO MI BOLO POVEDANE KED
SOM SPADOL A BOL SOM NA DRUHOM BREHU. VIEM ZE EXISTUJE ZIVOT PO SMTRI,
A VERIM ZE SA TAM RAZ VSETCI STRETNEME. PRETO TO ROBYM UZ VYSE 10
ROKOV .A KED SI SA PYTALA CI VIEM URCIT DIAGNOZU CHORYCH LUDI , TAK
TI NAPISEM ZE NIE CELKOM.NEPOZNAM ICH PISU MI IBA SVOJE ZDRAVOTNE
PROBLEMI A PODLA TOHO UZ VIEM URCIT CO IM MAM POSLAT AKE LIECIVE ZMESI.
LIECIM VSETKY CHOROBY VCETNE RAKOVIN.
VELMI VELA LUDOM SOM POMOHOL ,NO VELA LUDI MI ZATAJA SVOJE
ZDRAVOTNE PROBLEMI LEBO SA HANBIA MI TO POPISAT. TAK POTOM LIECBA JE NIE
TAKA AKA BY MALA BIT. ALE KAZDEMU PISEM ZE NIK NEVIE LEN JA O JEHO
CHOROBE IBA JA A MOJ PC. VSETKYCH MOJICH PACIENTOV MAM NAHRATE NA
RVECKU. PRE
ISTOTU KEBY MI VYPADOL PC ALEBO PRISIEL VYRUS. LUDIA U LEKARA SA VIAC
DOZVEDIA LEBO ICH TAM KAZDY VIDI. JA TO ROBIM VELMI DYSKRETNE A POCTIVO
SVOJU PRACU.KEBY SOM NEBOL NA INV. DOCHODKU,TAK TUTO MOJU PRACU BY
SOM NEMOHOL ROBIT LEBO BY SOM NESTIHAL. PROSTE FYTOTERAPIA VYZADUJE
CELE MESIACE ZBIERAT BYLINNE ZMESI, KORENE, NARABAT TINKTURY,
MASTE ,KVAPKY,KUPELE ATD.JE TOHO VELMI VELA ATO SI VYZADUJE VELA CASU.
PRETO STALE SOM V PRIRODE A ZBIERAM TO CO POTREBUJEM. JE TO MOJ KONICEK
,ALE AJ VELKA ZODPOVEDNOST VOCI MOJIM LUDOM LEBO VELA LUDI SOM VYLIECIL
KED TO UZIVALI TAK AKO IM POPISEM VSETKO PODROBNE O ICH CHOROBACH
A PROBLEMOCH. TAKZE DAKUJEM BOHU ZE SI MA AKO 15 ROCNEHO NEZOBRAL K
SEBE, ALE ZAROVEN DAKUJEM AJ ZA TO ZE SI PRESNE PAMETAM CO MI VTEDY
BOLO POVEDANE ZE BUDEM LIECIT LUDI. TAKZE AJ KED MAM ODROBENE VYSE 20
ROKOV, TAK-8 -ROKOV SOM NA INV. DOCHODKU , KTOREJ PRICINOU BOL TEN PAD
SO STROMU Z 10 METROU.TAKZE ZIVOT MI NECHAL ,POMAHAM LUDOM , ALE UZ
NIE SOM CELKOM ZDRAVY LEBO MOJE KRIZE SU VELMI POSKODENE , AJ KED
CHODIM, BYCIKLUJEM A POD. TAKZE ASI TOLKO O MOJOM STAVE. Z POZDRAVOM
ONDRIK.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

VIA3 je offline (nepripojený) VIA3

VIA3
Toto mi dnes prišlo na môj osobný mail nie,SS, ktorý som neprozreteľne zverejnila vo svojom profile. Milý Ondrík mi poslal mail tohoto znenia:FW: MAS OSLABENU TVOJU AURU, POTOM MAS 7 CAKIER NO DO JEDNEJ Z NICH TI PRUDI NEGATIVNA ENERGIA. KTORA CAKRA TO TI NEPOVIEM.POTOM SI A BUDES VZDY TAKA AKO SI URAZILA MOJU DOVERU A TO SLOVO PODVODNIK , JE PRE POLICIU. LENZE VIEM ODPUSTAT TYLEN ROBIS ZLO. SI SATAN V LUDSKOM TELE. V MINULOM ZIVOTE SI BOLA KRAVOU, V BUDUCOM BUDES MOZNO ESTE VETSOU, JE TO NA TOM CO RIADI NAS STVORITEL.
UBLIZUJES LUDOM KTORY VEDIA CO MAJU ROBIT. MOZNO POCHOPIS KED SI PRECITAS CLANOK. ALE MODLIM SA AJ ZA TEBA... A VIAC MI NEPISLTAKE SLOVA (PODVODNIK ) LEBOTA UDAM AKODALSICH 4 LUDI, A ZAPLATIS 10 000 POKUTU ZA KRIVE OBVINENIE!!!! VER TOMU ZE NIK MA TU URAZAT NEBUDE. KEBY SOM CHCEL TAK TI POSLE JEDNA OSOBA NIECO ZE BY SI MA PROSILA ABY TO STIAHLA SPET. LENZE JANEUBLIZUJEM JALUDOM POMAHAM. A NEPIS MI ... ONDRO.

Tak toto je náš dobrodinec, odpúšťajúci človek a liečiteľ.

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03
VIA3 Pozri príspevok
Toto mi dnes prišlo na môj osobný mail nie,SS, ktorý som neprozreteľne zverejnila vo svojom profile. Milý Ondrík mi poslal mail tohoto znenia:FW: MAS OSLABENU TVOJU AURU, POTOM MAS 7 CAKIER NO DO JEDNEJ Z NICH TI PRUDI NEGATIVNA ENERGIA. KTORA CAKRA TO TI NEPOVIEM.POTOM SI A BUDES VZDY TAKA AKO SI URAZILA MOJU DOVERU A TO SLOVO PODVODNIK , JE PRE POLICIU. LENZE VIEM ODPUSTAT TYLEN ROBIS ZLO. SI SATAN V LUDSKOM TELE. V MINULOM ZIVOTE SI BOLA KRAVOU, V BUDUCOM BUDES MOZNO ESTE VETSOU, JE TO NA TOM CO RIADI NAS STVORITEL.
UBLIZUJES LUDOM KTORY VEDIA CO MAJU ROBIT. MOZNO POCHOPIS KED SI PRECITAS CLANOK. ALE MODLIM SA AJ ZA TEBA... A VIAC MI NEPISLTAKE SLOVA (PODVODNIK ) LEBOTA UDAM AKODALSICH 4 LUDI, A ZAPLATIS 10 000 POKUTU ZA KRIVE OBVINENIE!!!! VER TOMU ZE NIK MA TU URAZAT NEBUDE. KEBY SOM CHCEL TAK TI POSLE JEDNA OSOBA NIECO ZE BY SI MA PROSILA ABY TO STIAHLA SPET. LENZE JANEUBLIZUJEM JALUDOM POMAHAM. A NEPIS MI ... ONDRO.

Tak toto je náš dobrodinec, odpúšťajúci človek a liečiteľ.
A prišlo ti to len tak, alebo si ho vytočila niečim?

VIA3 je offline (nepripojený) VIA3

VIA3
Áno, asi som ho vytočila a možno aj vyprovokovala tým, že som pred dvoma dňami napísala do jeho blogu, že sa mi zdá, že je asi podvodníkom. Pozrela som si totiž jeho aktivity v rôznych prehliadačoch. Je to už druhý mail, ktorý som dostala.Ten prvý som vedela pochopiť. Keby sa nepasoval do úlohy liečiteľa, nikdy by som tento druhý nezverejnila.

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Gabi03
Tak rozmýšľam, čo tým chcel autor povedať? Alebo skôr, opýtať sa.

PS: Ondrík, sme radi, že sa ti darí a darí sa aj iným ľuďom prostredníctvom teba, ale na takéto príspevky tu slúži blog.

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
VIA3 Pozri príspevok
Toto mi dnes prišlo na môj osobný mail nie,SS, ktorý som neprozreteľne zverejnila vo svojom profile. Milý Ondrík mi poslal mail tohoto znenia:FW: MAS OSLABENU TVOJU AURU, POTOM MAS 7 CAKIER NO DO JEDNEJ Z NICH TI PRUDI NEGATIVNA ENERGIA. KTORA CAKRA TO TI NEPOVIEM.POTOM SI A BUDES VZDY TAKA AKO SI URAZILA MOJU DOVERU A TO SLOVO PODVODNIK , JE PRE POLICIU. LENZE VIEM ODPUSTAT TYLEN ROBIS ZLO. SI SATAN V LUDSKOM TELE. V MINULOM ZIVOTE SI BOLA KRAVOU, V BUDUCOM BUDES MOZNO ESTE VETSOU, JE TO NA TOM CO RIADI NAS STVORITEL.
UBLIZUJES LUDOM KTORY VEDIA CO MAJU ROBIT. MOZNO POCHOPIS KED SI PRECITAS CLANOK. ALE MODLIM SA AJ ZA TEBA... A VIAC MI NEPISLTAKE SLOVA (PODVODNIK ) LEBOTA UDAM AKODALSICH 4 LUDI, A ZAPLATIS 10 000 POKUTU ZA KRIVE OBVINENIE!!!! VER TOMU ZE NIK MA TU URAZAT NEBUDE. KEBY SOM CHCEL TAK TI POSLE JEDNA OSOBA NIECO ZE BY SI MA PROSILA ABY TO STIAHLA SPET. LENZE JANEUBLIZUJEM JALUDOM POMAHAM. A NEPIS MI ... ONDRO.

Tak toto je náš dobrodinec, odpúšťajúci človek a liečiteľ.


Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Ondrik
Ahojik Via3 ano uraza ma to co si napisala. Co mam v roznych prehlidacoch , tak vsetko je pravda. Ja si robim pracu pocivo, ale prv sa presvedc co napises ,potom odzudzuj toho cloveka. Ja mam poctivy profila aj ho budem mat vzdy taky aky je. Ty nemas pisane v profile len to ze si zena. Si z Nitri nic viac. Tak chcel by som aby si si dala taky profil ako ja, lebo ja sa nemam zaco hanbit!!! Nemas vobec potuchy co robim a kolko namahi mi to da ,uz som to pisal do mojho blogu.No admin mi prv vlozil moje clanky do blogu,, no na druhydem mi to vsetko vymazal. Je to jeho problem, ja chcel naznacit co obsahuje fytoterapia. Ked som podvodnik kludne ma udaj. Nemam za zaco hanbit lebo to robim uz -10- rokov takze ziaden moj pacient mi este nenapisal ze som mu ublizil,ale pomohol..No nenecham si tuna kydat na moju osobu urazky ktore urazaju moju osobu . A co sa tyka tvojej cakri mas ju otvorenu v kazdom ludskom tele sa nachadzaju sedem energetickych centier-Cakier) su to vlastne terminaly, ktorymi sa nenergia z vyssej urovne prenasa do fyzickeho tela. Ty mas narusenu 7 cvakru , je to asi 7 az 10 cm nad tvojou hlavou. Tou cakrou ti prichadza zla energia od inych ludi, mozno aj tym ze si im niekedy nevedomky ublizila. Ci mi veris alebo nie je to tvoja vec. Ale chod na portal : vedomie.sk Tam si najdi vesticu alebo psychotronika ktory ti povie to co som ti pisal ja...a ja si nevymislam ja ludom pomaham. Pekny den Ondro.
Naposledy upravil Ondrik : 14.05.08 at 12:58

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac cloe
No, milý Ondro, verím na prenos pozitívnej energie ale prepáč, k tebe by som nešla pre pomoc ani keby som bola na smrteľnej posteli. Nič v zlom...

Ondrik je offline (nepripojený) Ondrik

Ondrik
[QUOTE=Gabi03;728432]A prišlo ti to len tak, alebo si ho vytočila niečim? [/QUOTE Ano vytocila a urazila moju dostojnost a to sa nerobi...

Jara je offline (nepripojený) Jara

Jara
Myslím, že to sa nedá čítať. To je čo toto?


Ondrík, prosím ťa obráť sa na inú stránku nie na Poradu a radšej ako urážky si preštuduj pravidlá slovenského pravopisu, aby ak budeš ešte niekedy písať tak aby to bolo bez chýb. Zaráža ma, že taký liečiteľ ako ty dokáže takto ubližovať ľuďom. Liečitelia ako ich poznám tak keď nemôžu pomôcť tak neubližuju. Ty si ale našej kolegyni ublížil a preto by si sa jej mal ospravedlniť.

Túto tému by bolo treba zrušiť....

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som ZDENIELA
Ondrik Pozri príspevok
...BOL SOM NA DRUHEJ STRANE , NECHCELO SA MI ODTIAL VRATIT. ALE
BOLO MI POVEDANE ZE MUSIM IST SPAT LEBO ESTE BUDEM VELA LUDOM POMAHAT.
ALE SI AJ ESTE VELA TOHO VYTRPIM!!
TO SOM PRISIEL NATO PRED 10 ROKMI. VTEDY SOM SI UVEDOMIL ZE POMAHAM
LUDOM FYTOTERAPIOU A LIECIM ICH ,...ONDRIK.
Je pekné a priam obdivuhodné pomáhať ľuďom a vedieť liečiť telo a tým samozrejme i dušu tým, čo to potrebujú... ak si neakým ľuďom skutočne pomohol, za to Ti patrí pochvala a obdiv...
No môj názor je, že ak chce niekto liečiť ľudí (s telom sa podľa mňa lieči i duša alebo naopak) mal by si vyliečiť najprv svoju dušu ... - možno ubolenú, možno sklamanú zo života samého ...

Jara je offline (nepripojený) Jara

Jara
Akosi mi to nevychádza u toho Ondríka, alebo neviem rátať? Ako 15 ročný spadol a to bolo príčinou jeho invalidity. Je 8 rokov invalidný, ako píše, takže by mal mať 23... Ako potom má 20 rokov odpracované... Já som blbec...

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
Ondrik Pozri príspevok

AHOJIK VSETKYM KTORYCH TO ZAUJIMA, K FYTOTERAPII SOM SA DOSTAL TAK, ZE AKO 15 ROCNY
CHLAPEC SOM SPADOL Z 10 METROVEJ VYSKE SO STROMU. LETEL SOM TYM
POMYSELNIM TUNELOM A ZAZIL SOM NIECO CO ZAZIJE LEN CLOVEK KTORY OPUSTA
TENTO SVET.BOL SOM NA DRUHEJ STRANE , NECHCELO SA MI ODTIAL VRATIT. ALE
BOLO MI POVEDANE ZE MUSIM IST SPAT LEBO ESTE BUDEM VELA LUDOM POMAHAT.
ALE SI AJ ESTE VELA TOHO VYTRPIM!!
TO SOM PRISIEL NATO PRED 10 ROKMI. VTEDY SOM SI UVEDOMIL ZE POMAHAM
LUDOM FYTOTERAPIOU A LIECIM ICH , PODLA TOHO CO MI BOLO POVEDANE KED
SOM SPADOL A BOL SOM NA DRUHOM BREHU. VIEM ZE EXISTUJE ZIVOT PO SMTRI,
A VERIM ZE SA TAM RAZ VSETCI STRETNEME. PRETO TO ROBYM UZ VYSE 10
ROKOV .A KED SI SA PYTALA CI VIEM URCIT DIAGNOZU CHORYCH LUDI , TAK
TI NAPISEM ZE NIE CELKOM.NEPOZNAM ICH PISU MI IBA SVOJE ZDRAVOTNE
PROBLEMI A PODLA TOHO UZ VIEM URCIT CO IM MAM POSLAT AKE LIECIVE ZMESI.
LIECIM VSETKY CHOROBY VCETNE RAKOVIN.
VELMI VELA LUDOM SOM POMOHOL ,NO VELA LUDI MI ZATAJA SVOJE
ZDRAVOTNE PROBLEMI LEBO SA HANBIA MI TO POPISAT. TAK POTOM LIECBA JE NIE
TAKA AKA BY MALA BIT. ALE KAZDEMU PISEM ZE NIK NEVIE LEN JA O JEHO
CHOROBE IBA JA A MOJ PC. VSETKYCH MOJICH PACIENTOV MAM NAHRATE NA
RVECKU. PRE
ISTOTU KEBY MI VYPADOL PC ALEBO PRISIEL VYRUS. LUDIA U LEKARA SA VIAC
DOZVEDIA LEBO ICH TAM KAZDY VIDI. JA TO ROBIM VELMI DYSKRETNE A POCTIVO
SVOJU PRACU.KEBY SOM NEBOL NA INV. DOCHODKU,TAK TUTO MOJU PRACU BY
SOM NEMOHOL ROBIT LEBO BY SOM NESTIHAL. PROSTE FYTOTERAPIA VYZADUJE
CELE MESIACE ZBIERAT BYLINNE ZMESI, KORENE, NARABAT TINKTURY,
MASTE ,KVAPKY,KUPELE ATD.JE TOHO VELMI VELA ATO SI VYZADUJE VELA CASU.
PRETO STALE SOM V PRIRODE A ZBIERAM TO CO POTREBUJEM. JE TO MOJ KONICEK
,ALE AJ VELKA ZODPOVEDNOST VOCI MOJIM LUDOM LEBO VELA LUDI SOM VYLIECIL
KED TO UZIVALI TAK AKO IM POPISEM VSETKO PODROBNE O ICH CHOROBACH
A PROBLEMOCH. TAKZE DAKUJEM BOHU ZE SI MA AKO 15 ROCNEHO NEZOBRAL K
SEBE, ALE ZAROVEN DAKUJEM AJ ZA TO ZE SI PRESNE PAMETAM CO MI VTEDY
BOLO POVEDANE ZE BUDEM LIECIT LUDI. TAKZE AJ KED MAM ODROBENE VYSE 20
ROKOV, TAK-8 -ROKOV SOM NA INV. DOCHODKU , KTOREJ PRICINOU BOL TEN PAD
SO STROMU Z 10 METROU.TAKZE ZIVOT MI NECHAL ,POMAHAM LUDOM , ALE UZ
NIE SOM CELKOM ZDRAVY LEBO MOJE KRIZE SU VELMI POSKODENE , AJ KED
CHODIM, BYCIKLUJEM A POD. TAKZE ASI TOLKO O MOJOM STAVE. Z POZDRAVOM
ONDRIK.
???
Vôbec tomu nerozumiem.
Povedala by som, že tento človek vôbec nie je, podľa predchádzajúcich reakcií na jeho - troška "zvláštnu" tému, altruista.
Dávam mu

a ešte doplním, že to fialové veľké písmo a ešte k tomu podčiarknuté sa veľmi ťažko číta. Autor chcel upútať, ale podaril sa mu skôr opak.

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Túto ukričanú tému zatváram, jej autor je vylúčený za nezvládnutie našej etikety.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.