Zavrieť

Porady

Vlasy

Ahojte, prosím vás, poradí mi niekto? Už dlhšie mám totiž problém s vlasmi. Po pôrode som používala kapsuly Revalid a Pantene šampón a mala som vlasy krásne, pevné, lesklé, zdravé. Ale to som si ich vtedy už dlhší čas nefarbila. No a potom so urobila chybu - nechala som sa nafarbiť a vtedy to začalo. Už nepomáhal ani Revalid, ani šampóny, masky. Zrazu som mala vlasy polámané, mastné, nezdravé. Skúšala som asi úplne všetko : šampóny Nivea, Head&Shoulders, Gliss Kur, Pantene, Elséve, Fructis, balzámy, kúry, masky, obyčajný žihľavový, dokonca som sa dala ostrihať a nič. Umyjem si vlasy šampónom na mastné - na druhý deň ich mám matné, polámané. Šampón na suché - na druhý deň sú mastné. Ani na normálne nepomáha, ani na poškodené vlasy - nič. A pritom si ich nijako často nefénujem, nedrhnem uterákom, nepoužívam laky, tužidlá, nič! Stravujem sa pomerne zdravo, už vážne neviem, čo by som mohla viac urobiť. Už to takto ide skoro rok. Nemáte niekto nejaký tip, recept, dobrú značku? U nás už mi ani kaderníčky nevedia poradiť... Budem vďačná za každú radu, ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skúšala si po umytí opláchnuť vylúhovanou žíhľavou? Najlepšia je teraz čerstvá, ale pomáha aj sušená.
    Ja si občas opláchnem vlasy aj vlažným pivom.Obsahuje B vitamín, ten tiež vlasom prospieva.

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Ja si vlasy umývam pri korienkoch šampónom a po ostatných vlasoch ho nechám len stiecť. Na konce použijem balzam ten poškodené končeky čiastočne vyhladzuje a chráni. Raz za týždeň použijem olivovú masku na vlasy od Avonu, tá výrazne pomáha na poškodené vlasy. Tiež si farbím vlasy a aj keď ich mám čiastočne poškodené, tak tieto procedúry to viditeľne aj citeľne zmiernia oproti tomu keď použijem iba šampón, vtedy sú ako drôty , ale keď ich ošetrím, nádherne sa lesknú.

    Mirellea je offline (nepripojený) Mirellea

    Mirellea
    Ahoj Mixa. Vyskúšala si už šampón Salon textures ? Ja osobne mám s ním dobré skúsenosti. Ak budeš chcieť vedieť viac, ozvi sa mi.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    vyskúšaj Fructis pre poškodené vlasy či jak sa to volá s modrou guličkou. mne to vždy pomohlo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.