Zavrieť

Porady

PROSÍM POMOC - pozná niekto firmu EKO PLAST dvere

Dobrý deň,
chcem Vás poprosiť má niekto skúsenosti s firmou EKO PLAST dvere s.r.o.,
vyrába plastové okná má zaujímavé ceny, len sa mi nezdá jedna vec - dala som si vypracovať cenovú ponuku - cena OK, reagovala som, teraz mi prišla mailom potvrdená objednávka ale chcú celú cenu zaplatiť do 3 dní, dodávka má byť 9/2008. Je síce pravdepodobné že keď je teraz akcia -40%, ktorá trvá do konca mája a ak chcem akciovú cenu musím potvrdiť teraz ale ....
Bojím sa aby niekto s mojími peniažkami nebzikol,
nechcem upodozrievať ale radšej dvakrát meraj... Preto vás chcem poprosiť, firma má pôsobiť v NR niekde na Priehradskej ulici, v TT by malo byť sídlo ale na adrese uvedenej v OR je iná firma, majú pobočku aj v BA.
Keď som chcela niečo upresniť na pevnej linke sa nik nehlásil, mám ešte kontakty na mobil, no poväčšine sú mimo dosah. Vždy sa mi ozvali späť.
Som z toho zmätená, či sa dať s nimi do obchodného vzťahu !!!
Poraďte mi prosím
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    krajanová Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    chcem Vás poprosiť má niekto skúsenosti s firmou EKO PLAST dvere s.r.o.,
    vyrába plastové okná má zaujímavé ceny, len sa mi nezdá jedna vec - dala som si vypracovať cenovú ponuku - cena OK, reagovala som, teraz mi prišla mailom potvrdená objednávka ale chcú celú cenu zaplatiť do 3 dní, dodávka má byť 9/2008. Je síce pravdepodobné že keď je teraz akcia -40%, ktorá trvá do konca mája a ak chcem akciovú cenu musím potvrdiť teraz ale ....
    Bojím sa aby niekto s mojími peniažkami nebzikol,
    nechcem upodozrievať ale radšej dvakrát meraj... Preto vás chcem poprosiť, firma má pôsobiť v NR niekde na Priehradskej ulici, v TT by malo byť sídlo ale na adrese uvedenej v OR je iná firma, majú pobočku aj v BA.
    Keď som chcela niečo upresniť na pevnej linke sa nik nehlásil, mám ešte kontakty na mobil, no poväčšine sú mimo dosah. Vždy sa mi ozvali späť.
    Som z toho zmätená, či sa dať s nimi do obchodného vzťahu !!!
    Poraďte mi prosím
    Osobné skúsenosti síce nemám, ale pozri tu http://www.topsluzby.sk/category/sluzby/stavebnictvo/

    Ja osobne by som do toho nešla, určite by som nezaplatila celú sumu a dodávka má byť až v septembri, tak neskoro?
    A okrem toho majú všade v kontaktoch na stránke len mailovú adresu, žiadne sídlo. Určite by som neplatila, ale možno má niekto s nimi dobré skúsenosti.

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Styri mesiace zadarmo tocit cudzie peniaze je iba drzost a nic viac.Od takej firmy ruky prec. Radsej si priplatim, ale budem kludne spavat.

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    4 mesiace je aj podľa môjho názoru dosť dlhá dodacia doba. Zvyčajne sa platí vopred nejaká záloha vo výške 30 - 40 % z celkovej ceny objednávky, záleží na dohode. Tiež sa prikláňam k názoru olice a najag.

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Chcem Ti len povedať, že tak sa to nerobí pretože najsamprv musí prísť od nich nejaký pracovník ktorý musí všetko sam premerať a potom by Ti mala byť urobená cena. Preto Ti odporúčam choď od takejto ponuky preč, buď sú to podvodníci, alebo ich firma krachuje a tak sa chcú nabaliť od dôverčivých zákazníkov.

    krajanová je offline (nepripojený) krajanová

    krajanová
    ďakujem
    som rada, že nielen ja mám na takéto veci rovnaký názor, len ma zaráža ako takí ľudia môžu spávať

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Majú reklamu , že okná namontujú do 3 dní to je čudné , ten Váš termín
    http://www.ekoplastdvere.sk/index.html

    Treba dávať pozor , v Nitre som o Priehradskej ulici ani nepočula , nevyhľadá ju ani mapa .

    Výsledky vyhľadávania
    Hľadané ulice: Priehradská



    Neboli nájdené žiadne záznamy


    K tej zľave
    http://www.ekoplastdvere.sk/akcia.html
    Naposledy upravil Zita5 : 16.05.08 at 06:48

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    legolas Pozri príspevok
    Chcem Ti len povedať, že tak sa to nerobí pretože najsamprv musí prísť od nich nejaký pracovník ktorý musí všetko sam premerať a potom by Ti mala byť urobená cena. Preto Ti odporúčam choď od takejto ponuky preč, buď sú to podvodníci, alebo ich firma krachuje a tak sa chcú nabaliť od dôverčivých zákazníkov.
    Absolútny súhlas. Je množstvo výrobcov ale aj montážnych firiem, obchodných firiem ktoré majú iba obchodnú kanceláriu (ak vôbec) montáž im vykonajú iné firmy, resp. koho zoženú. Osobne vždy som zašiel do zavedených firiem, nechal som si vypracovať ponuku orientačne, vybral som si po zvážení ponúk. (Ak som "prezradil" že si vyberám z viacerých ponúk, dosiahla sa aj zaujímavá zľava... no že ste to vy ) Zatial ani v jednej nechceli odo mňa "požičať" peniaze na takú dlhú dobu.

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    To čo píšeš, je fakt veľmi čudné, pozerala som na nete a náhodou som narazila na túto stránku: www.ekoplast.krakow.pl/okna/parapety.html. Keď pozrieš na produkty Eko plast dvere, s.r.o. - parapety a navzájom ich porovnáš, je to ten istý obrázok. To ma dosť zarazilo, nie sú to poľské výrobky a preto tá zľava? Alebo sa mi to len zdá? Rozhodne nedávaj celú sumu, ak sa už pre nich rozhodneš. Veď na tej ich stránke neuvádzajú aký typ profilu,kovania a zasklenie používajú a dobrá firma si práve tým robí reklamu.
    Skús si pozrieť stránku www.e-filip.sk, v diskusiách sa všeličo dozvieš, čo ti môže pomôcť pri výbere.

    rede je offline (nepripojený) rede

    rede
    Eko Plast okna nemusí byť tá istá firma, lebo v obchodnom registri je iný majiteľ, alebo nie?

    tanti je offline (nepripojený) tanti

    tanti
    Zaujímavé, že firma Eko plat okná alebo dvere alebo to je jedno je ešte stále v činnosti.. Ja pracujem vo firme, v ktorej nitrianska pobočka skladovala tovar a dĺžia peniaze ešte z minulého roka a nemôžeme sa s nimi skontaktovať. Prosím Vás len nie táto firma ja osobne som si myslela, že už ani neexistuje teda v skutočnosti podľa OR ešte sú. Čo viem tak v nitrianskej pobočke už nikto nie je ani v kancelárii aspoň čo sme ich ešte donedávna zháňali. Naozaj dnes je k dispozícii veľa firiem vyberte si dôveryhodnejšiu pochybujem, že budú v septembri ešte existovať..minimálne pod tým istým menom

    dadka123 je offline (nepripojený) dadka123

    dadka123
    Dobrý den, bohužial musim priznat, ze ja mam osobnu skusenost s firmou Eko Plast Dvere, konkretne s p. Petrom Marcinom. Nemam ani peniaze a ani okna. Dala som nanho a na jeho firmu trestne oznamenie. Na maily neodpoveda, telefon nezdviha. Prisiel zamerat okna, podpisali sme spolu zmluvu, objednavku a vsetky potrebne veci, ale bohuzial to bolo vsetko. Od tej doby t.j. 13.3.2008 sa neozval. Firma nesidli na mieste, ktoré uvadza vo vypise v OR.
    Preto Vas upozornujem aby ste vobec neuvazovali o firme Eko Plast Dvere, okna a dalších firmach, radsej navstivte ine firmy priamo v Ba, kde mozete vidiet kvalitu okien a vypytajte si aj kontakty na zakaznikov a opytajte sa ich ci boli s danou firmou spokojni. To je najlepsia reklama.

    S pozdravom Dagmar

    nero 5 je offline (nepripojený) nero 5

    clovek nero 5
    Pozor na podvodnikov! Je kopa inych firiem ,ktore budu s tebou radi komunikovat a nebudu mat utajen cisla,tak hladaj tam . AJ v Kosiciach je firma Paps - podvodnici ,ani raz neodsranili reklamaciu k spokojnosti .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.