Zavrieť

Porady

Ako na potkana ktorý mi chce zožrať motor?

Prosím o radu dnes som zistil že sa mi do motora auta dostal potkan mám obavu aby neporušil káble neviete mi najako poradiť ako sa ho zbaviť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Muška Pozri príspevok

    zaradil si to do témy "VIDEO"
    Asi hľadá videoškolenie, presnejšie, videonávod
    ďakujem je to možné včera som ešte našiel odpudzovač a je to vyslovene do áut len mám obavu či po namontovaní do auta nepadne záruka uvidím čo povedia v servise

    Pato_G je offline (nepripojený) Pato_G

    Pato_G
    na kunu sa nam na chalupe velmi osvedcili psie chlpy - staci ked sa chlpy z vycesavania psa napchaju do sietovky - staci aj pancucha a pohodi sa na miesto kam tie kuny nemaju liezt - u nas konkretne do podhladu kde si kuna chodila "pochutnavat" na silikonovych kabloch od bodovych svetiel. odvtedy je klud. a viem ze niektori ludia maju takuto sietovku priviazanu aj motorovom priestore niekde kde je sucho

    radik999 je offline (nepripojený) radik999

    radik999
    pocul som ze treba do priestoru motoru zavesit vonavý stromcek, vraj ich to odláka, myslim stromcek, ktorý mas ako osviezovac vzduchu zavesený na zrkadle v interiéri.

    www.pepo je offline (nepripojený) www.pepo

    www.pepo
    su aj jednoduchsie sposoby ako sprej proti kunam, ludske vlasy....no najlepsie su psie chlpy zabalene do pancuchy

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    misomiso Pozri príspevok
    To nie je potkan ale kuna.
    Ak sú tam niekde potkany a vie o nich tak je to potkan. Osobne mám skúsenosť. Parkoval som týždeň núdzovo v inej garáži a nasťahoval sa mi do priestoru motora, tam mal teplo, začal ohryzávať izoláciu. Dal som tam odpudzovať ale bez úspechu, hniezdo mal 30 cm od odpudzovača !!!! a pokojne si tam lebedil. Objavili sme jeho tajný vchod do garáže, ktorý sme uzvreli a o ďalšie sa už postaral pes. A boli dvaja ako vždy, potkan sám nejde.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Peter Mikloško Pozri príspevok
    ďakujem je to možné včera som ešte našiel odpudzovač a je to vyslovene do áut len mám obavu či po namontovaní do auta nepadne záruka uvidím čo povedia v servise
    To sa predsa pripaja na autobateriu a da sa to aj odstranit. Este existuje aj spray. Len zrovna, ked som bol v jednej predajni, tak ho nemali.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.