Zavrieť

Porady

krbova pec

kupila som krbovu pec / OLIMP/ ktora je zle vyrobena , vrchna doska je krivo osadena takze cez vrch dosky dymia. Pri kupe mi dali zarucny list potvrdeny uz tri mesiace predtym. Ako by som mohla vyriesit tuto reklamaciu ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Vsak zaruku mas dva roky, tak neviem v com je problem?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    mariamysiakova Pozri príspevok
    kupila som krbovu pec / OLIMP/ ktora je zle vyrobena , vrchna doska je krivo osadena takze cez vrch dosky dymia. Pri kupe mi dali zarucny list potvrdeny uz tri mesiace predtym. Ako by som mohla vyriesit tuto reklamaciu ??
    Väčšinou pri podobnom tovare býva ZL potvrdený od výrobcu, následne sa má oraziť od predajcu. Niektorí potvrdzujú hneď, iní po krátkej dobe.Ako to je v tvojom prípade? Máš razítko predajcu , alebo výrobcu? Kto to vyrába? Je to dosť neznámy výrobok.
    Ak je to naozaj tak , ako hovoríš ( t.j. 3 mes. vopred), nešlo o nejaký tovar vrátený z reklamácie a predaný znovu?

    JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

    JajaFabša
    Tieto krbové kachle vyrába český výrobca, ide o Želetavské kachle. Ja ich chcem tiež kúpiť, predajca zabezpečuje aj montáž, preto predpokladám, že už pri montáži sa príde na prípadné nedostatky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.