Zavrieť

Porady

Zapach z ust

Mily Poradaci,
obraciam sa na vas z prosbou. Mojej dcere neprijemne zapacha z ust, (teraz ma 4,5 rokov). Bola som s nou na rozdnych vysetreniach ale vsetko mala v poriadku. Boli sme aj na Zubnom a to je tiez vsetko v poriadku.mam obavy aby sa to snou nevlieklo cely jej zivot.
Je moznost ze sa to vekom postupne vytrati?
Co by som mala este vyskusat?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Problém je riešiteľný. jeho príčinou je činnosť tráviaceho traktu. Klasickými metódami nediagnostikovateľný . Kontaktujte ma cez SS.
    Ďakujem.

    Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

    Lilu1
    dusansl Pozri príspevok
    Problém je riešiteľný. jeho príčinou je činnosť tráviaceho traktu. Klasickými metódami nediagnostikovateľný . Kontaktujte ma cez SS.
    Ďakujem.
    Aj ja mám podobné problémy. A myslím si že to môže spôsobiť práve tráviaci trakt. Čo mám robiť?

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Pokiaľ zápach nevzniká v ústnej dutine ale v tráviacom systéme, je dôležité mať dostatočný pitný režim, neprejedať sa - malé dávky a radšej častejšie, nedebužírovať potraviny, ktoré sa spolu nemajú jesť, vyčistiť si črievka - vláknina, klystír, črevná sprcha a pod., detoxikovať - potravinové doplnky, čistiace čaje a pod. Tento problém má väčšina ľudí a je spôsobený rozkladnými procesmi v črevách (dostali sme sa ku príčine zápachu z úst), ktoré sú zanesené nestrávenými (alebo nedostatočne strávenými) zvyškami potravy. Tieto sa usádzajú na stenách a v klkoch (ohyboch) čriev a navyše sa zo zvyškov potravy uvoľňujú toxíny, ktoré prenikajú cez črevné steny do krvi a potom do celého tela. Potom ked samočistiaca schopnosť tela presiahne únosnú hranicu, telo začne vysielať varovné signály, že niečo nie je v poriadku: kožné problémy všetkého druhu (psoriáza, akné, ekzém, dermatitídy, plesne atd.) alebo problém presunie do oblasti dýchacieho aparátu (problém sa presúva do častí tela, ktorých nefunkčnosť priamo neohrozí život). Teda ked je lymfatický systém tela zanesený, bunky preťažené atd., snaží sa telo čistiť často cez kožu. To býva častý problém a neustále pribúdajú ľudia trpiaci kožnými problémami a súbežne s nimi aj alergici.
    No trošku som sa rozpísala, dúfam že podstatu problému (a aj náväznosť) som vysvetlila zrozumiteľne.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    motylik7 Pozri príspevok
    Pokiaľ zápach nevzniká v ústnej dutine ale v tráviacom systéme, je dôležité mať dostatočný pitný režim, neprejedať sa - malé dávky a radšej častejšie, nedebužírovať potraviny, ktoré sa spolu nemajú jesť, vyčistiť si črievka - vláknina, klystír, črevná sprcha a pod., detoxikovať - potravinové doplnky, čistiace čaje a pod. Tento problém má väčšina ľudí a je spôsobený rozkladnými procesmi v črevách (dostali sme sa ku príčine zápachu z úst), ktoré sú zanesené nestrávenými (alebo nedostatočne strávenými) zvyškami potravy. Tieto sa usádzajú na stenách a v klkoch (ohyboch) čriev a navyše sa zo zvyškov potravy uvoľňujú toxíny, ktoré prenikajú cez črevné steny do krvi a potom do celého tela. Potom ked samočistiaca schopnosť tela presiahne únosnú hranicu, telo začne vysielať varovné signály, že niečo nie je v poriadku: kožné problémy všetkého druhu (psoriáza, akné, ekzém, dermatitídy, plesne atd.) alebo problém presunie do oblasti dýchacieho aparátu (problém sa presúva do častí tela, ktorých nefunkčnosť priamo neohrozí život). Teda ked je lymfatický systém tela zanesený, bunky preťažené atd., snaží sa telo čistiť často cez kožu. To býva častý problém a neustále pribúdajú ľudia trpiaci kožnými problémami a súbežne s nimi aj alergici.
    No trošku som sa rozpísala, dúfam že podstatu problému (a aj náväznosť) som vysvetlila zrozumiteľne.
    Uplne suhlasim, a mozem potvrdit. Odskusane mam sama na sebe, co sa tyka vycistenia. A TAK ako treba vycistit creva, tak aj pecen, kde je az do 4 kg hmotnosti nanosu. Na to ako aj na ladviny som pouzivala kazde rano od 1-3 polievkovych lyzic olivoveho oleja vypit, a na to hned aj 3 PL cerstvej stavy z citronu, alebo pomarancu - proste citrusoveho plodu. Vtedy sa najlepsie vstrebe vit.E spolu s vit. C. Pomaha to, ubudne na hmotnosti - uz len preto, ze sa organizmus zbavuje necistot. Chce to vydrzat a vysledok sa dostavi. Je to al spojene aj s lahsou stravou a kombinaciami v strave, najlepsie ako v delenej strave.

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    lorelei Pozri príspevok
    Uplne suhlasim, a mozem potvrdit. Odskusane mam sama na sebe, co sa tyka vycistenia. A TAK ako treba vycistit creva, tak aj pecen, kde je az do 4 kg hmotnosti nanosu. Na to ako aj na ladviny som pouzivala kazde rano od 1-3 polievkovych lyzic olivoveho oleja vypit, a na to hned aj 3 PL cerstvej stavy z citronu, alebo pomarancu - proste citrusoveho plodu. Vtedy sa najlepsie vstrebe vit.E spolu s vit. C. Pomaha to, ubudne na hmotnosti - uz len preto, ze sa organizmus zbavuje necistot. Chce to vydrzat a vysledok sa dostavi. Je to al spojene aj s lahsou stravou a kombinaciami v strave, najlepsie ako v delenej strave.
    Ale s mierou s tým pitím kyslých štiav, lebo zase to môže dôjsť pri prehnaní (dlho, v nesprávnej kombinácii) do nežiadúceho extrému.

    lorelei je offline (nepripojený) lorelei

    lorelei
    motylik7 Pozri príspevok
    Ale s mierou s tým pitím kyslých štiav, lebo zase to môže dôjsť pri prehnaní (dlho, v nesprávnej kombinácii) do nežiadúceho extrému.
    Suhlasim, kazda ocista nesmie byt na stalo. Podla potreby. Clovek uz vyciti,ze sa citi lepsie. Je to tak na mesiac, max.2 mesiace. Potom treba dat pohov.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    monciatko Pozri príspevok
    Mily Poradaci,
    obraciam sa na vas z prosbou. Mojej dcere neprijemne zapacha z ust, (teraz ma 4,5 rokov). Bola som s nou na rozdnych vysetreniach ale vsetko mala v poriadku. Boli sme aj na Zubnom a to je tiez vsetko v poriadku.mam obavy aby sa to snou nevlieklo cely jej zivot.
    Je moznost ze sa to vekom postupne vytrati?
    Co by som mala este vyskusat?
    Dakujem
    Aj môj syn mal s tým problém, na vyšetreniach mu zistili zápal žadúdka a zápal tenkého čreva, po liečbe tráviacich problémov sa mu to upravilo.

    monciatko je offline (nepripojený) monciatko

    monciatko
    motylik7 Pozri príspevok
    Pokiaľ zápach nevzniká v ústnej dutine ale v tráviacom systéme, je dôležité mať dostatočný pitný režim, neprejedať sa - malé dávky a radšej častejšie, nedebužírovať potraviny, ktoré sa spolu nemajú jesť, vyčistiť si črievka - vláknina, klystír, črevná sprcha a pod., detoxikovať - potravinové doplnky, čistiace čaje a pod. Tento problém má väčšina ľudí a je spôsobený rozkladnými procesmi v črevách (dostali sme sa ku príčine zápachu z úst), ktoré sú zanesené nestrávenými (alebo nedostatočne strávenými) zvyškami potravy. Tieto sa usádzajú na stenách a v klkoch (ohyboch) čriev a navyše sa zo zvyškov potravy uvoľňujú toxíny, ktoré prenikajú cez črevné steny do krvi a potom do celého tela. Potom ked samočistiaca schopnosť tela presiahne únosnú hranicu, telo začne vysielať varovné signály, že niečo nie je v poriadku: kožné problémy všetkého druhu (psoriáza, akné, ekzém, dermatitídy, plesne atd.) alebo problém presunie do oblasti dýchacieho aparátu (problém sa presúva do častí tela, ktorých nefunkčnosť priamo neohrozí život). Teda ked je lymfatický systém tela zanesený, bunky preťažené atd., snaží sa telo čistiť často cez kožu. To býva častý problém a neustále pribúdajú ľudia trpiaci kožnými problémami a súbežne s nimi aj alergici.
    No trošku som sa rozpísala, dúfam že podstatu problému (a aj náväznosť) som vysvetlila zrozumiteľne.
    Dakujem pekne za vysvetlenie. Ona je taky papkac, otvory rano oci a je hned hladna. Pri svojej vyske 110cm ma vahu 18,5 Kg co je v norme. Strasne vela pije, mam niekedy pocit ze az prilis vela, na svoj vek(cca 1L caj, 2L vody, 0,5l mlieko a asi 1l ovocna stava)teraz boli horuce dni tak vody bolo viac.
    Asi 2 tyzdne ma strasne suchu pokozku na nohach. Kozna lekarka mi povedala ze ma nedostatok tekutin, tak som sa len zasmiala....
    Alergiu nema, ale jej casty suchy kasel nas uz vyse roka drzi na pozore aby sa to nepremenilo na Astmu. Aku konkretno ocistu tela by ste mi pre dceru odporucili?

    motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

    telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac motylik7
    Existuje nepreberné množstvo detoxikačných programov, pri malých deťoch je však niekedy problém odhadnúť správne užívanie i dobu očisty, nehľadiac na to, že drobec nemusí chcieť skonzumovať alebo vypiť všetko čo mu predložíme. Okrem toho treba pre deti starostlivejšie vybrať primerané veku prostriedky aj kombinácie prostriedkov. Sú na tieto problémy aj bylinky, poklad našej Zeme, ale kto sa v tom tak nevyzná (opäť správna príprava, doba užívania, čas užívania atd.), tak môže viac uškodiť ako pomôcť. Ja pri mojej ceste alternatívnou medicínou som sa nejaké obdobie venovala aj bylinkám, ale v niektorých knihách boli protichodné informácie. Ale hlavný kameň úrazu bol v tom, že všetky frekvenčné materiály (teda všetko hmotne prejavené - lieky, bylinky, homeopatiká a všetko ostatné čo poznáme) fungujú iba pri dodržaní určitých podmienok a hlavne treba k tomu systematickosť, trpezlivosť a čas (to všetko nemám). Práve z týchto dôvodov mám tak rada *******izované prostriedky, pretože s nimi sa nedá nič pokaziť (oni fungujú bez frekvencií a tým pádom si netreba robiť starosti s tým, či sa hociktorým frekvenčným prostriedkom trafím do frekvencií chorého orgánu-orgánov - znie to zložito, ale je to jednoduché; napríklad už som použila tak dvakrát protizápalové kvapky pri chrípke ked nič iné poruke nebolo a chrípka bola za dva dni preč, to bola zásluha práve *******ov). Skúste tiež použiť *******izovanú vodu, dala som ju svojim deťom piť tri roky dozadu a vďaka nej sa zbavili alergií všetkých čo mali v priebehu mesiaca - tak im to rýchlo vyčistilo telo a tie alergické príznaky (Claritin som im po mesiaci aj vysadila) sa im už odvtedy neobjavili (mladšia dcérka mala aj nábeh na astmu - nezačala ani používať inhalátor a už sme ho mohli aj schovať). Tento stav im bude trvať, kým sa zase totálne nezanesú do takej miery, že telo už nebude vládať normálne fungovať. To bude treba ich zase vyčistiť. Musím vás ale upozorniť, pri astme hrá veľkú úlohu aj psychika (no vlastne pri každej chorobe, ale tu by som to zdôraznila), takže treba trošku popracovať v tomto smere - dala by som vám inštrukcie individuálne ohľadom tohto, ak chcete (môžeme vychádzať pritom aj z individuality dieťaťa podľa numerologie), ale možno by vám stačilo aj kúpiť si vhodnú literatúru. Veľmi populárna je napríklad kniha Miluj svoj život, ale sú aj iné, mám ich doma niekoľko.
    No rozpísala som sa trošku, dúfam že čo som napísala dáva zmysel

    Daniela1 je offline (nepripojený) Daniela1

    Daniela1
    Moja 5 a pol ročná vnučka mala tiež podobné problémy ako opisujete u svojej dcéry. Kašeľ, ktorý nevedeli diagnostikovať, zápach z úst. Dcéra chodila vyše roka od lekára k lekárovi, až sa jej jedna pani doktorka spýtala, či bola vyšetrená na reflux. Poslala ju s malou k gastroenterologičke a tá diagnostikovala reflux. Liečenie je hlavne v diéte - nekonzumovať potraviny ktoré prekyslujú žalúdok - hlavne paradajky, jedlá z paradajok, rôzne džúsy, limonády, obmedziť mlieko (zahlieňuje), nahradiť ho kyslomliečnymi výrobkami - jogurt, kefír. Klasické lieky nepomohli, tak sa obrátila na alternatívnu medicínu. Teraz je malá v poriadku, ale na jej stravovanie musíme dávať stále pozor.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.