Zavrieť

Porady

GASTROLÍSTKY - rada !

Môžete mi prosím poradiť ohľadom gastolístkov. Vo firme uvažujeme, že by sme ich začali používať. Prosím o Vaše skúsenosti a možnosti výberu druhu gastrolístku.
Srdečná vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    neviem - nepoužívam moc stravenky - ale isto by som sa hlavne okolo sídla Tvojej firmy popozeral (resp. okolo miesta kde sa často vyskutuješ, kde ich chceš používať) po podnikoch zabezpečujúcich stravovanie - to jest aké druhy stravenie akceptujú.
    totiž nielen cenovo výhodná ponuka je rozhodujúca...

    Monika je offline (nepripojený) Monika

    Monika
    S tým stravovaním by nebol žiadny problém, dajú sa použiť takmer v celom meste.
    Ide mi len o to, vybrať tie najvhodnejšie.
    Aké sú Vaše skúsenosti?
    Napíšte niekto, prosím!

    McMarti je offline (nepripojený) McMarti

    McMarti
    Monika
    Môžete mi prosím poradiť ohľadom gastolístkov. Vo firme uvažujeme, že by sme ich začali používať. Prosím o Vaše skúsenosti a možnosti výberu druhu gastrolístku.
    Srdečná vďaka.
    AHoj Monika, ja používam stravné listky GASTRO a som s nimi spokojna maju dosť veľký okruh uzavretých zmlúv s reštauraciami a obchodmi, zaroveň ponukaju aj darčekový lístok ktorý davame na konci roka zamestnancom a su hradené zo socialneho fondu, tie sa daju využiť aj vo fittnes centrach a pod. účely.Aj naši zamestnaci sú spokojný s výberom nakoľko behajú po celom Slovensku.
    Dufam, že si aj ty vberieš k svojej spokojnosti.Najdi si ich webovsku stranku www.accor.sk

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    na Slovensku poznám tieto väčšie firmy, ktoré predávajú stravovacie kupóny a to:
    1. Vaša stravovacia
    2. Le Cheque Dejeuner
    3. Sodex ho pass - alebo tak sa to nejak píše
    Keď som za firmu vyberala, tak mojimi kritériami boli - stravovacie zariadenia a obchody v blízkosti firmy, aby si zamestnanci mohli kupovať stravu blízko sídla, potom to boli výber nominálnych hodnôt kupónov a nakoniec to bola výška sprostredkovateľskej provízie. Pozri na nete - všetky firmy majú webové stránky a tam si ich porovnaj. Zaberie ti to tak pol dňa - viem je to veľa, ale keď chceš to najlepšie, tak musíš trošku popracovať. Pekný deň

    GASTROLÍSTKY - rada !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.