Zavrieť

Porady

Superstretko Porady

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Prídete na stretnutie? Ak áno, voľte termín!

Počet hlasujúcich
61. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Vyhovuje mi termín 28.-29.5.

    46 75.41%
  • Vyhovuje mi termín 4.-5.6.

    36 59.02%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
Usporiadat
dari1 dari1

dari1 je offline (nepripojený) dari1

no to by som asi do KE trafila cez tajov.... vzdy ma to vynesie niekde, kde neplanujem, ale spoznam vela novych ciest a miest..... uz som si zvykla
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
pokiaľ sa tam a späť nejako dostanem...je mi jedno...kde to bude...bo som bez auta...
oba termíny mi vyhovujú...a aj keby nie...tak budú musieť
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Možnosť A mi vyhovuje.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA slovan do tohoAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAslováááááááááá ááan je lééépšííííííííííííííAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAslóóóvánAAAAAAAAAAAAAAAAA
p.s. kto nepochopil, tak hlasujem za A...................slooooovan.....
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

vladan
Východu asi viac vyhovuje možnosť A! ... no mne určite áno
tak tak
0 0
BEATA7777 BEATA7777

BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

vladan
Východu asi viac vyhovuje možnosť A! ... no mne určite áno
ASI TIE KRAHULE ABY TO BOLO ROVNAKO ĎALEKO VšETKýM
0 0
fasia fasia

fasia je offline (nepripojený) fasia

Ja som tiež za ktorýkoľvek termín do kamkoľvek... A vyhovuje veľmi dobre.

Btw: v prípade že nebudeme mať v škole /BB/ nejaké skúšky pôjdem z CA, ZA a môžem zobrať nejakých ľudkov, ak znesú moje staaré autitíčko... predsa len dáma vo vyššom veku už má nárok na nejaké tie "slabôstky"
Súkromná pošta to istí...
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Som ani nie mesacny clen porady a ako som ju nahodou objavila tak kazdy den precitam vsetky vase prispevky. Ste vsetci skveli a tak ak beriete i novackov rada by som prisla na stredko poradakov.
Krasny den vsetkym.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Vladan-najlepšie by to bolo v Ťahanovciach
Mne vyhovuje možnosť A,ale čo tak skúsiť Tále?Majú tam dosť veľké hotely,osobne som bol iba v Bielej medvedici ale je to slušný priemerný hotel so 130 miestami,ich web http://www.nizketatry.sk/medvedica.html
Naposledy upravil bepo : 14.04.05 at 20:09 Dôvod: oprava
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
PROSÍM PROSÍM PROSÍM.

Nepíšte od tejto chvíle príspevky do tejto témy, ale poďte do témy

http://www.porada.sk/showthread.php?threadid=8469

a hlavne tí, čo chcete prísť, TAM HLASUJTE za termín a miesto konania!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať